Hakkımızda

1996 yılında İzmir’de kurulan firmamız 15 yıldır siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) A 3160 numarası ile kayıtlı bulunmaktadır. Firmamız yurt içi ve yurt dışı turları yanı sıra acentacılık hizmetlerinin tamamını sizlere sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak hazırlanan programlarımız ve organizasyonlarımızdan sizlerin mutlu ve memnun olarak ayrılmasını en büyük kazancımız olarak nitelendiriyoruz.

Bellima Travel seyahat acentası yurt içinde birçok otobüs firması, otel, tatil köyü, hava yolu şirketi ile anlaşması bulunmaktadır. Sizlerin rahatlığı ve memnuniyetini en yüksekte tutabilmek adına defalarca denenmiş, referansları sağlam tesisleri en ekonomik şekilde sunarak sizlere hizmet vermekten firmamız mutluluk duyacaktır.

Firmamız tamamen turizm ile donanımlı, tecrübeli ve en önemlisi de eğitimini görmüş güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Tatilinizde en güzel anıları yaşamak için, tatile çıkmadan önce Bellima Travel’a danışmanızı tavsiye eder, sizlere hizmet vermekten dolayı memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.