Okul Gezileri

Bellima Tur, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) 3160 sicil numaralı üyesi, Kültür Ve Turizm Bakanlığı'ndan Turizm İşletme Belgesi sahibi A Grubu bir seyahat acentasıdır. 1996 yılından bugüne nesilden nesile aktarılmış olan 21 yıllık bir emeğin eseridir. Kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışı turlar düzenleyen, düzenlenen turların satışını yapan, son 10 yıl baz alınarak yapılan istatistikler de yıl başına ortalama 1200 kişi gezdirmenin haklı gururunu yaşayan bir firmadır. Özellikle Balkan Coğrafyasına verdiğimiz önem ile adımızı duyurmayı başardığımız bu son 10 yıl içerisinde sektörel anlamda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ayakta kalmayı başarmış olmak müşteri memnuniyetini ne kadar ön plan da tuttuğumuzun göstergesi kabul etmekteyiz.

Bu süreç içerisinde 96 dernek, 9 belediye, 2 ticaret odası, 1 devlet ihalesi ile sayısız özel kişi ve kuruma hizmet etmiş bulunmaktayız. Yıl başına ortalama 63 farklı okula hizmet ederek öğrenci grupları içerisinde de sevilen bir firma olmayı da başardık.

Okul gezilerine ayrı bir önem gösteren firmamız, bu bağlam da okul gezisi hizmeti kalitesini ISO-9001 ile belgelendirmiştir. Bu standartlar, öncelikle yönetmeliğe uygun model ve nitelikte araç tedariki, Kokartlı Rehber ve Sigortasız tur yapmamak prensibi, tüm turlar da standart sınırsız su, sınırlı meşrubat, sınırlı tatlı tuzlu ikramı ile "vur patlasın çal oynasın" anlayışından uzak eğitim ve öğretime katkıda bulnmayı amaçlayan anlayış ile tescillenmiştir.

Firmamızı tercih eden ve uzun yıllardır firmamız ile çalışan referans okullarımız;

  • Özel Ege Lisesi ( 6 Yıl )
  • Çamkıran İlkokulu ( 5 Yıl )
  • Nevvar Salih İşgören Turizm ve Otelcilik Lisesi ( 10 Yıl )
  • Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( 4 Yıl )

Firmamız ile ilgili referans almak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu okullardan görüşmeniz gereken kişilerin iletişim bilgilerini talep edebilirsiniz.

Düzenlemek istediğiniz okul gezisi ile ilgili firmamızdan teklif almak için 0232 220 01 02 çağrı merkezinden veya info@bellimatur.com mail adresinden talep edebilirsiniz.