Bangkok Phuket Turu Her Pazar Hareket

Arama Talebi

TIKLAYIN HEMEN ARAYALIM

Her Pazar Hareket !! Mahan Havayolları İle

1.Gün Programı:

İstanbul, Tahran, Bangkok

Atatürk Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali belirlenen kontuar önünde 07:00’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayolları’nın  W5051 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 10:35'de hareket . Saat 15:10 Tehran’a varış.  Mahan Havayolları’nın  W5626 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 21:10’da Bangkok’a hareket . 07:10’da Bangkok’a varıs. Özel aracımız ile Bangkok   sehir  turu icin hareket . yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı ve ünlu mücevher fabrikası görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır.Tur bitiminde otelimize transfer . Takiben dileyen misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan  Bangkok Kanallar turuna katılabilirler . Bu turumuzda Bangkok'un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Aksam dileyen misafirlerimiz extra duzenlenecek olan Sea Food Resturant Turu’na katılabilirler. '' EGER YUZUYORSA BIZDE VARDIR '' slogani ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranta vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın MARKET bölümünden secegimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp, masamıza oturduğumuzda, herbiri deniz mahsulleri konusunda uzman gorevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirilecegi ve servis edileceğini söylüyoruz. Afiyet olsun... Yemegin ardından dileyenler extra düzenlenecek olan  Patpong Gece Pazarı  turuna katılabilirler. Dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

            Bangkok Kanallar Turu                                                                       : EUR 30.- kişi başı

            Sea Food Market ve Patpong Gece Pazari Turu                      : EUR 15.- kişi başı

2.Gün Programı:

Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından  sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  extra duzenlenecek olan  CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yuzen Çarşı turuna katılabilirler, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylulerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler.. Aksam , extra duzenlenecek olan  Siam Niramit Show Turuna katılabilirler. Buyuk Siam Krallıgı doneminden essiz sahneler ve ozellikle cennetin anahtarina ulasmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz...Geceleme otelinizde.

Yuzen Çarşı turu                                                           : EUR 40.- kişi başı

  Siam Niramit Show Turu                                                              : EUR 50.- kişi başı 

3.Gün Programı:

Bangkok, Phuket

Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası özel aracimiz ile hotelden ayrilis. angkok havalimanına transfererimizin ardından Check-in ve bagaj işlemleri. Phuket yerel Havayolları ile tarifeli uçağımızla Phuket adasına yolculuk. Phuket’e varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turu’na katılabilirler..Geceleme otelinizde.

Fantasea Show Turu : 75 Euro – Kişi Başı

4.Gün Programı:

Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ileyapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turunakatılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

James Bond Adası Turu : 60 Euro -Kişi Başı

5.Gün Programı:

Phuket, Bangkok, Tahran, İstanbul

Erken sabah kahvaltısından sonra odalarımızın bosaltılması. Otelden check-out işlemleri sonrası Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Otelden Check-out işlemleri sonrası dileyen misafirlerimiz icin extra 10.00 hareket ileFil Safarisi Ogleden sonra özel aracimiz ile Phuket havalimanına transfer ve Bangkok ucusunu takibenMahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 20:50’de Tehran’a hareket ediyoruz. 02:30 Tahran’a varış. Saat 06:40 Mahan  Havayolları’nın W5626 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile İstanbul'a hareket . Saat 08:35’te Istanbul'a varış. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...

Fil Safarisi  Turu : 35 Euro -Kişi Başı


Notice: Undefined property: stdClass::$vize_detaylari in /home/bellima/public_html/detay.php on line 121

İstanbul, Tahran, Bangkok, Phuket

Dahil Olan Hizmetler

*Mahan Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti,

*Bangkok-Phuket- Bangkok arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti

*Phuket ve Bangkok’ta Alan –  Otel – Alan arası tüm transferler

*2 gece Bangkok’ta,3 gece Phuket’te tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar

*Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Daha detaylı bilgi için 0232 220 01 02 arayınız.

Dahil Olmayan Hizmetler

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu    :  15.-TL

*Seyahat Sigortası            :  30.-Euro( 65 yasa kadar )

Konaklama Bilgisi

3* Phuket Ibis Patong & Bangkok Ibis Sathorn Vb.

4* Phuket Holiday Inn Express & Bangkok Eastin Hotel Vb.

5* Phuket Hilton Arcadia & Bangkok Swiss Hotel Nailert Park Vb.

*Görüntülemek istediğiniz periyodun tarihinin üzerine tıklayabilirsiniz

Her Pazar Hareketli 899 € dan başlayan fiyatlarla

31 Aralık 2016 - 30 Aralık 2017

Kişi Başı

İlave Kişi

Tek Kişi

Birinci Çocuk

İkinci Çocuk

899.00

- -

- -

Peşin Fiyatına Taksit İmkânı

*Kesin rezervasyon değildir müsaitlik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer Turlarımız