İzmir Çıkışlı GAP Doğu Akdeniz Sonbahar Turu

Arama Talebi

TIKLAYIN HEMEN ARAYALIM

Akdeniz'in Doğusu ve Güneydoğu Anadolu'nun muhteşem manzaraları, yemekleri ve tarihi dokusu ile birleşimini bu turumuzda tam anlamı ile göreceksiniz.

1.Gün Programı:

ANTAKYA - GAZİANTEP

İZMİR ÇIKIŞLI GAP & DOĞU AKDENİZ TURU Sonbahar

HALFERTİ - MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF VE KAPADOKYA DÂHİL

4* OTELLER’DE SABAH KAHVALTI ve AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA

TÜM TARİHLER TEK FİYAT 899 TL - 9’A VARAN TAKSİT İMKÂNI

TUR TARİHLERİMİZ: 15 EYLÜL | 22 EYLÜL | 29 EYLÜL | 6 EKİM | 13 EKİM | 20 EKİM | 27 EKİM | 3 KASIM | 10 KASIM | 17 KASIM | 24 KASIM 

TUR PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

1. Gün Programı:
İZMİR - ANTAKYA

Akşamüzeri belirlenen saatler de, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kula – Afyon – Konya istikametini takip ederek yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Programı:

ANTAKYA - GAZİANTEP

Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molasını, Adana’da verdikten sonra yolumuza devam ederek ANTAKYA’ya ulaşıyoruz. Antakya’da ilk olarak zengin Anadolu medeniyetlerinin yaşanmış ihtişamının sergilendiği MOZAİK MÜZESİ’ni geziyoruz. Rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tüm dillerin ve dinlerin yaşadığı mistik Antakya sokaklarını fotoğraflıyoruz. NEDCAR DAĞI eteklerindeki ST.PİERRE KİLİSESİ’ni ziyaret ettikten sonra öğle yemeği (ekstra) için enfes yöresel yemekleri tadabileceğimiz restorana gidiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Antakya’ya veda ederek Gaziantep’e gidiyoruz. GAZİANTEP’te Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur Tarihi Tahmis Kahvesi, Bakırcılar ÇarşısıZincirli Bedesten görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yöresel alışveriş ve Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

3.Gün Programı:

GAZİANTEP – HALFETİ – HARRAN – ŞANLIURFA

Sabah kahvaltımızın ardından güneydoğunun saklı cenneti HALFETİ’ye Birecik üzerinden gidiyoruz. Birecik Baraj suları altında kalan medeniyeti, arzu edenler ile göl üzerindeki tekne turumuz (ekstra) ile keşfediyoruz. Serbest zamanda vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) molasının ardından Halfeti’ye veda ederek Bozova’da bulunan Türkiye’nin gururu ATATÜRK BARAJI’na gidiyoruz. Bu gezimizin ardından medeniyetler beşiği HARRAN’a gidiyor ve KÜLTÜR EVİ’ni geziyoruz. Bu gezimizin ardından peygamberler şehri ŞANLIURFA’ya gidiyoruz. Burada HALİL-ÜR RAHMAN CAMİİ – AYN ZELİHA (BALIKLI GÖL) – RIZVANİYE CAMİİ ve Hz.İbrahim’in doğduğu mağarayı geziyoruz. Bu güzel günün sonunda Şanlıurfa merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile lobide buluşup güneydoğu bölgesinin simgesi olan SIRA GECESİ (ekstra) gidiyoruz.

4.Gün Programı:

MARDİN – MİDYAT

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Viranşehir – Kızıltepe üzerinden taşın dile geldiği birçok medeniyete ev sahipliği yapan MARDİN’e gidiyoruz. UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de MARDİN MÜZESİ – LATİFİYE CAMİİ – KIRKLAR KİLİSESİ – ZİNCİRİYE MEDRESESİ – TARİHİ POSTANE – ŞEHİDİYE CAMİİ – DEYRÜLZAFERAN MANASTIRI gezip göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra tarihi sokaklarında büyüleneceğimiz MİDYAT’a gidiyor ve MOR GABRIEL MANASTIRI’nı geziyoruz. Süryani – Müslüman ortak mahallelerinde gezip vereceğimiz serbest zamanda telkari gümüş alış verişi yaptıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

5.Gün Programı:

HASANKEYF – KAHTA -NEMRUT DAĞI – ADIYAMAN

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Dicle Nehri’nin hayat verdiği HASANKEYF’e gidiyoruz. Burada yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından EL RIZK CAMİİ’yi ziyaret ediyoruz. Büyük - küçük saray ve eski köprü kalıntılarını gördükten sonra vereceğimiz kısa bir serbest zamanın ardından Batman – Diyarbakır – Siverek güzergahı üzerinden KAHTA’ya ulaşıp dolmuşlarla (ekstra) NEMRUT DAĞI’na doğru yola çıkıyoruz. KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ve CENDERE KÖPRÜSÜ’nü görüp 2150 metre yükseklikte Dünyanın sekizinci harikası “krallar dağı” olarak da anılan Nemrut’ta güneşin batışının seyrediyoruz. Daha sonra Kahta’ya geri dönüp Adıyaman merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

6.Gün Programı:

KAHRAMANMARAŞ – KAYSERİ – KAPADOKYA

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Kahramanmaraş’a gidiyoruz. KAHRAMANMARAŞ’da panoramik şehir turu yaptıktan sonra meşhur Maraş dondurması (ikramımızdır) için kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından KAYSERİ’ye doğru hareket ediyoruz. Buradaki gezimize GEVSER NESİBE TIP TARİHİ MÜZESİ ile başlıyoruz. Daha sonra HUNAT HATUN KÜLLİYESİ – SAHABİYE MEDRESESİ – YOĞUNBURÇ’u geziyoruz. Bu gezimizin ardından Kayseri’den ayrılarak KAPADOKYA’ya gidiyoruz. Bölgedeki panoramik turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Türk Gecesi (ekstra 55 TL.) ne katılıyoruz.

7. Gün Programı:
GÖREME – KONYA – İZMİR

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından GÖREME SEYİRTEPE’da fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Kapadokya bölgesine veda ederek Nevşehir – Aksaray üzerinden KONYA’ya gidiyoruz. Konya’da MEVLANA MÜZESİ’ni gezip öğle yemeği (ekstra) molası (etli ekmek ve tandırı öneririz) veriyoruz. Daha sonra uygun yerlerde molalar vererek İZMİR’e dönüyoruz. Bir başka BELLİMA TUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

5 Gece 4* Otel Konaklaması

Otellerde 5 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 5 Akşam Yemeği

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler - Sıra Gecesi 60 TL.

Yöresel Eğlenceler - Kapadokya Türk Gecesi 55 TL.

Nemrut Minibüs Ücreti Gidiş - Dönüş 30 TL. Arası

Müze ve Ören Yeri Girişleri

BİLMENİZ GEREKENLER:

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

* Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

ANTAKYA - GAZİANTEP - HALFETİ - ŞANLIURFA - MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF - ADIYAMAN - NEMRUT - KAHRAMANMARAŞ - KAYSERİ - KAPADOKYA

Dahil Olan Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım ( 2013 Model ve üzeri )

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

5 Gece 4* Otel Konaklaması

Otellerde 5 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 5 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler - Sıra Gecesi 

Yöresel Eğlenceler - Kapadokya Türk Gecesi 

Nemrut Minibüs Ücreti Gidiş - Dönüş 30 TL.

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Konaklama Bilgisi

1.GECE KONAKLAMA: GAZİANTEP 4* OTEL

 2.GECE KONAKLAMA: ŞANLIURFA 4* OTEL

3.GECE KONAKLAMA: MİDYAT/MARDİN 4* OTEL

4.GECE KONAKLAMA: ADIYAMAN 4* OTEL

5.GECE KONAKLAMA: KAPADOKYA 4* OTEL 

-

Kişi Başı

İlave Kişi

Tek Kişi

Birinci Çocuk

İkinci Çocuk

899.00

899.00

1.149.00

(0 - 6) 399.00

(7 - 12) 649.00

2018 SONBAHAR TUR TARİHLERİMİZ:

15 EYLÜL | 22 EYLÜL | 29 EYLÜL | 6 EKİM | 13 EKİM | 20 EKİM | 27 EKİM | 3 KASIM | 10 KASIM | 17 KASIM | 24 KASIM

TAKSİT SEÇENEKLERİ >>

*Kesin rezervasyon değildir müsaitlik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer Turlarımız