İzmir Çıkışlı GAP Doğu Akdeniz ve Diyarbakır Turu

Arama Talebi

TIKLAYIN HEMEN ARAYALIM

Akdeniz'in Doğusu ve Güneydoğu Anadolu'nun muhteşem manzaraları, yemekleri ve tarihi dokusu ile birleşimini bu turumuzda tam anlamı ile göreceksiniz.

1.Gün Programı:

.

İZMİR ÇIKIŞLI - REHBER ÖZGÜR ASLAN EŞLİĞİNDE

GAP & DOĞU AKDENİZ TURU

HALFETİ - HARRAN - MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF VE DİYARBAKIR DÂHİL

HALFETİ’DE TEKNE TURU… URFA’DA SIRA GECESİ… NEMRUT’TA GÜN BATIMI…

ANTEP – URFA – MARDİN – DİYARBAKIR – ADIYAMAN – KAPADOKYA KONAKLAMA

6 GECE 4*-5* OTELLER’DE KONAKLAMA 7 GECE 8 GÜN

TUR TARİHLERİ: 14 EYLÜL 2018 | 22 EYLÜL 2018

TUR PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

1. Gün Programı                 : 
İZMİR – ADANA

Akşamüzeri belirlenen saatler de, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kula – Afyon – Konya istikametini takip ederek Adana’ya doğru devam ediyoruz.

2.Gün Programı:

ANTAKYA - GAZİANTEP’DE KONAKLAMA

Sabah ekstra olarak yapacağımız kahvaltı sonrasında Antakya’da Arkeoloji ve Mozaik Müzesi, St. Pierre Kilisesi, Asi Nehri, Habibi Neccar Cami görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur Tarihi Tahmis Kahvesi, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yöresel alışveriş ve Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz

3.Gün Programı:

GAZİANTEP – ŞANLIURFA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası sular altında kalmış olan Halfeti’yi görüyoruz. Burada dilerseniz Halfeti ile ilgili bilgileri rehberimizden ekstra tekne turu sırasında farklı bir ambiyansta dinleme şansı buluyoruz. Daha sonra Harran’a ulaşıyoruz. Harran’da sırası ile Harran Kalesi, Kale Surları ve Harran Evleri’ni ziyaret ediyoruz. Balıklı Göl, Rızvaniye Cami, Mevlid-i Halil Külliyesi, Hz. İbrahim Mağarası, Hali-ür Rahman Cami ziyaretlerimiz sonrası Şanlıurfa’ya gelerek otelimize yerleşiyoruz. Katılmak isteyen misafirlerimiz ile yöresel SIRA GECESİ (ekstra 70 TL.) eğlencesine katılıyoruz.

4.Gün Programı:

ŞANLIURFA - MARDİN’DE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası insanlığın tarihini değiştiren, bilinen tüm tarihi tapınaklardan bile eski yaklaşık 12.000 yıllık bir geçmişi olan tarihin en eski tapınağı GÖBEKLİTEPE'yi ziyaret ediyoruz. Mardin'e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Mardin'de UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de MARDİN MÜZESİ – LATİFİYE CAMİİ – KIRKLAR KİLİSESİ – ZİNCİRİYE MEDRESESİ – TARİHİ POSTANE – ŞEHİDİYE CAMİİ – DEYRÜLZAFERAN MANASTIRI gezip göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

5.Gün Programı:

MARDİN – MİDYAT – DİYARBAKIR’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Midyat’ta Mor Gabriel Manastırı ziyaret edilecek yerler arasındadır. Daha sonra gelecekte Ilısu Baraj Gölü’nün altında kalacak olan Batman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’i ziyaret ediyoruz. Hasankeyf’in hazin hikâyesine hepimiz şahit oluyoruz. Daha sonra Diyarbakır’da Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı’nın dünyaya geldiği ve günümüzde müze olan evini ziyaret ediyoruz. Hasan Paşa Hanı ve On Gözlü Köprü ziyaret edildikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün Programı:

DİYARBAKIR- NEMRUT – ADIYAMAN’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Kahta’da Karakuş Tümülüsü’nü, Cendere Köprüsünü görüyoruz. Daha sonra Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Nemrut Dağı’na minibüsler ile ekstra olarak çıkıyoruz. ( Gidiş – Geliş Kişi başı 30 TL.) 2000 yıldır Nemrut’un zirvesinde konuklarını ağırlayan heykelleri görüyor ve güneşin batışının muhteşem görüntüsüne şahit oluyoruz. Daha sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz.

7.Gün Programı:

ADIYAMAN – KAHRAMANMARAŞ – KAPADOKYA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Kahramanmaraş’a doğru yola çıkıyoruz. Kentin simgesi haline gelen Sütçü İmam Anıtı ve Maraş Kalesini görüyoruz. Dileyen misafirlerimizin Maraş’ın meşhur dondurmasının tadına bakabilmesi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Kapadokya’da konaklayacağımız otelimize giderken yol üzerinde Kayseri’de pastırma alışverişi için kısa bir serbest zaman sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Kapadokya’da meşhur Kuzu olarak bilinen Türk Gecesine dileyen misafirlerimiz katılabilir. Türk Gecesi 75 TL.

7. Gün Programı:

KAPADOKYA – KONYA - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası Kapadokya Turumuza başlıyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Üç Güzeller görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Konya’ya devam ediyoruz. Mevlana Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece geç saatlerde İzmir’e varıyor ve sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

6 Gece 5*- 4* Otel Konaklaması

Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 5 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler - Sıra Gecesi 70 TL.

Yöresel Eğlenceler - Kapadokya Türk Gecesi 70 TL.

Nemrut Minibüs Ücreti Gidiş - Dönüş 30 TL.

Müze ve Ören Yeri Girişleri

OTELLERİMİZ:

*Oteller bilgi amaçlı olup, kesin değildir.


Notice: Undefined property: stdClass::$vize_detaylari in /home/bellima/public_html/detay.php on line 155

MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF VE KAPADOKYA DÂHİL

Dahil Olan Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

6 Gece 4* Otel Konaklaması

Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 6 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler - Sıra Gecesi 60 TL.

Yöresel Eğlenceler - Kapadokya Türk Gecesi 55 TL.

Nemrut Minibüs Ücreti Gidiş - Dönüş 30 TL.

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Konaklama Bilgisi

4* OTELLER'DE KONAKLAMA

-

Kişi Başı

İlave Kişi

Tek Kişi

Birinci Çocuk

İkinci Çocuk

1100.00

1000

1370

(0 - 6) 599.00

(6 - 12) 869.00

TAKSİT SEÇENEKLERİ >>>

TUR HAREKET TARİHLERİ: 14 EYLÜL 2018 | 22 EYLÜL 2018 | 5 EKİM 2018 | 13 EKİM 2018 | 21 EKİM 2018 | 26 EKİM 2018 | 3 KASIM 2018 | 11 KASIM 2018 | 23 KASIM 2018

*Kesin rezervasyon değildir müsaitlik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer Turlarımız