İzmir Çıkışlı GAP ve Doğu Akdeniz Turu

Arama Talebi

TIKLAYIN HEMEN ARAYALIM

Akdeniz'in Doğusu ve Güneydoğu Anadolu'nun muhteşem manzaraları, yemekleri ve tarihi dokusu ile birleşimini bu turumuzda tam anlamı ile göreceksiniz.

1.Gün Programı:

.

İZMİR ÇIKIŞLI GAP & DOĞU AKDENİZ TURU

MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF VE KAPADOKYA DÂHİL

4* OTELLER’DE SABAH KAHVALTI ve AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA

TÜM TARİHLER TEK FİYAT 899 TL - 9’A VARAN TAKSİT İMKÂNI

TUR TARİHLERİMİZ: 21 NİSAN | 27 NİSAN - EK TARİH | 5 MAYIS | 14 HAZİRAN | 14 EYLÜL | 22 EYLÜL6 EKİM | 14 EKİM | 9 KASIM | 17 KASIM

TUR PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

1. Gün Programı                 : 
İZMİR – ADANA

Akşamüzeri belirlenen saatler de, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kula – Afyon – Konya istikametini takip ederek Adana’ya doğru devam ediyoruz.

2.Gün Programı:

ADANA – ADANA veya ANTAKYA’DA KONAKLAMA

Sabah ekstra olarak yapacağımız kahvaltı sonrasında Torosları aşarak, Tekir Yaylalarını görerek Adana’ya varıyoruz.  Adana’da ilk olarak Türkiye’nin en büyük camisi olan Sabancı Cami’ni ziyaret ediyoruz. Adana’nın en önemli simgelerinden birisi olan Taş Köprü’yü gördükten sonra Seyhan Barajı’nı ve Belen Geçidi’ni görerek Antakya’ya varıyoruz. Antakya’da Arkeoloji ve Mozaik Müzesi, St. Pierre Kilisesi, Asi Nehri, Habibi Neccar Cami, Harbiye Şelaleleri görülecek yerler arasındadır. Daha sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

3.Gün Programı:

ANTAKYA – GAZİANTEP’DE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur Tarihi Tahmis Kahvesi, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yöresel alışveriş ve Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

4.Gün Programı:

GAZİANTEP – ŞANLIURFA - MARDİN’DE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası sular altında kalmış olan Halfeti’yi görüyoruz. Burada dilerseniz Halfeti ile ilgili bilgileri rehberimizden ekstra tekne turu sırasında farklı bir ambiyansta dinleme şansı buluyoruz. Daha sonra Harran’a ulaşıyoruz. Harran’da sırası ile Harran Kalesi, Kale Surları ve Harran Evleri’ni ziyaret ediyoruz. Balıklı Göl, Rızvaniye Cami, Mevlid-i Halil Külliyesi, Hz. İbrahim Mağarası, Hali-ür Rahman Cami ziyaretlerimiz sonrası Mardin’e gelerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

5.Gün Programı:

MARDİN – MİDYAT – DİYARBAKIR’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Kırklar Kilisesi, Abdüllatif Cami, tarihi ve kültürel zenginliklerin koruma altına alınarak sergilendiği Mardin Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Kasımiye Medresesi’ni ziyaret ederek Midyat’a doğru devam ediyoruz. Midyat’ta Mor Gabriel Manastırı ziyaret edilecek yerler arasındadır. Daha sonra gelecekte Ilısu Baraj Gölü’nün altında kalacak olan Batman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’i ziyaret ediyoruz. Hasankeyf’in hazin hikâyesine hepimiz şahit oluyoruz. Daha sonra Diyarbakır’a gelerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dilerseniz Geleneksel Diyarbakır Sıra Gecesi’ne katılabilirsiniz. ( Ekstra 60 TL. )

6.Gün Programı:

DİYARBAKIR- NEMRUT – ADIYAMAN’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Diyarbakır’da Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı’nın dünyaya geldiği ve günümüzde müze olan evini ziyaret ediyoruz. Hasan Paşa Hanı ve On Gözlü Köprü ziyaret edildikten sonra Kahta’da Karakuş Tümülüsü’nü, Cendere Köprüsünü görüyoruz. Daha sonra Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Nemrut Dağı’na minibüsler ile ekstra olarak çıkıyoruz. ( Gidiş – Geliş Kişi başı 30 TL.) 2000 yıldır Nemrut’un zirvesinde konuklarını ağırlayan heykelleri görüyor ve güneşin batışının muhteşem görüntüsüne şahit oluyoruz. Daha sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz.

7.Gün Programı:

ADIYAMAN – KAHRAMANMARAŞ – KAPADOKYA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Kahramanmaraş’a doğru yola çıkıyoruz. Kentin simgesi haline gelen Sütçü İmam Anıtı ve Maraş Kalesini görüyoruz. Dileyen misafirlerimizin Maraş’ın meşhur dondurmasının tadına bakabilmesi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Kapadokya’da konaklayacağımız otelimize giderken yol üzerinde Kayseri’de pastırma alışverişi için kısa bir serbest zaman sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Kapadokya’da meşhur Kuzu olarak bilinen Türk Gecesine dileyen misafirlerimiz katılabilir. Türk Gecesi 55 TL.

8. Gün Programı:
KAPADOKYA – KONYA - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası Kapadokya Turumuza başlıyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Üç Güzeller görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Konya’ya devam ediyoruz. Mevlana Müzesi ve Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece geç saatlerde İzmir’e varıyor ve sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

6 Gece 4* Otel Konaklaması

Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 6 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler - Sıra Gecesi 60 TL.

Yöresel Eğlenceler - Kapadokya Türk Gecesi 55 TL.

Nemrut Minibüs Ücreti Gidiş - Dönüş 30 TL. Arası

Müze ve Ören Yeri Girişleri

OTELLERİMİZ:

1.     Gece Grand Boğaziçi Hotel , Anemon Hotel Antakya vb.

2.     Gece Safir Hotel , Büyük Veliç Hotel , Met Gold Hotel Gaziantep vb.

3.     Gece Matiat Hotel , Hilton Hotel , Yay Grand Hotel Mardin vb.

4.     Gece Dies Otel, Novotel vb.

5.     Gece Antiachos Hotel , Samos Hotel , Grand İsias Hotel Adıyaman vb.

6.     Gece Taşsaray Hotel, Mustafa Hotel , Dinler Hotel Kapadokya vb.

MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF VE KAPADOKYA DÂHİL

Dahil Olan Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

6 Gece 4* Otel Konaklaması

Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 6 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Yöresel Eğlenceler - Sıra Gecesi 60 TL.

Yöresel Eğlenceler - Kapadokya Türk Gecesi 55 TL.

Nemrut Minibüs Ücreti Gidiş - Dönüş 30 TL.

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Konaklama Bilgisi

4* OTELLER'DE KONAKLAMA

-

Kişi Başı

İlave Kişi

Tek Kişi

Birinci Çocuk

İkinci Çocuk

899.00

899.00

1.149.00

(0 - 6) 399.00

(6 - 12) 649.00

TAKSİTLER ->>

TUR TARİHLERİ: 21 NİSAN | 27 NİSAN - EK TARİH | 5 MAYIS | 14 HAZİRAN | 14 EYLÜL | 22 EYLÜL | 6 EKİM | 14 EKİM | 9 KASIM | 17 KASIM

*Kesin rezervasyon değildir müsaitlik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer Turlarımız