Kıbrıs Turu İzmir Çıkışlı 3 Gece 4 Gün

Arama Talebi

TIKLAYIN HEMEN ARAYALIM

Kıbrıs Turu İzmir Çıkışlı 3 Gece 4 Gün

1.Gün Programı:

.

KIBRIS TURU İzmir Çıkışlı

5* GRAND PAŞA OTEL'DE KONAKLAMA FIRSATI İLE

3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği Dâhil

PEGASUS HAVAYOLLARI İLE... 1199 TL.

18-21 KASIM 2018

1. Gün Programı:

İZMİR - KIBRIS

Turumuz sabah Adnan Menderes Havaalanında buluşuyoruz. Kıbrıs uçağı için check-in işlemlerine başlıyoruz. Pegasus Havayollarına ait uçağımız ile Kıbrıs Ercan Havalimanı’na iniyoruz. Bizi bekleyen araçlarımızla buluşup Girne Merkez’de bulunan otelimize transferimizin ardından GİRNE’de yat limanını görüp alış veriş için mola veriyoruz. Eksta Öğle yemeğimizi de yedikten sonra otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Yemekten sonra isteyen konuklarımız CASINO’da oyun oynayabilir veya gece eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler.

2.Gün Programı:

KIBRIS ADA TURU 1

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra ekstra olarak düzenlenen, Makarios’un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan Pablo Pavilides’in evi MAVİ KÖŞK (Kaçakçının köşkü), VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızca’da Barış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTARI ve KİLİSESİ ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Programı:

LEFKOŞA-MAGOSA

Sabah kahvaltısı sonrasında, ekstra olarak düzenlenen Kıbrıs Barış Harekatında yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ, RAUF DENKTAŞ MEZARI, LEFKOŞA, Dr. Nihat İlhan Bey’in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU, VENEDİK SÜTUNU LOKMACI BARİKATI, ARASTA SOKAK, SELİMİYE CAMİİ, BÜYÜK HAN, gezilerimizi yapıp, GAZİ MAGUSA’ya geçerek, burada bulunan NAMIK KEMAL ZİNDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizi de tamamlayıp otelimize geri geliyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde.

4.Gün Programı:

KIBRIS - İZMİR

Kahvaltı sonrası otelimizde geçireceğimiz serbest zaman sonrası ERCAN HAVALİMANI’na geçiyoruz. İşlemlerimizi tamamlayıp Pegasus Havayollarına ait uçağımız ile İzmir’e ulaşıyoruz. Bir daha ki BELLİMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Notice: Undefined property: stdClass::$vize_detaylari in /home/bellima/public_html/detay.php on line 155

KIBRIS

Dahil Olan Hizmetler

• 3 Gece 5* Otel Konaklaması
• 3 Sabah Kahvaltısı 3 Akşam Yemeği
• Rehberlik Hizmetleri
• Seyahat  Sigorta Paketi
• Uçak bileti ve Otel Transferi
• 2 Günlük Kıbrıs Ada Turu

Dahil Olmayan Hizmetler

• Alınacak Alkollü-Alkolsüz İçecekler
• Müze-Ören Yeri giriş ücretleri
• Öğle Yemekleri

Konaklama Bilgisi

5* OTEL'DE KONAKLAMA

-

Kişi Başı

İlave Kişi

Tek Kişi

Birinci Çocuk

İkinci Çocuk

1199.00

1199.00

1499.00

(0 - 6) 699.00

(7 - 12) 899.00

TAKSİT FIRSATLARINI SORUNUZ. 3 EK TAKSİT FIRSATI

*Kesin rezervasyon değildir müsaitlik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer Turlarımız