0232 220 01 02

Avşa Adası & Erdek Turu

 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu

 AVŞA ADASI & ERDEK TURU 

Gölyazı, Bandırma, Erdek, Avşa Adası, Aşk Köprüsü, Manyas Kuş Cenneti,
Suuçtu Şelalesi ve Tabiat Farkı, Mustafakemalpaşa

5*GRAND ASYA HOTEL 2 GECE KONAKLAMA

(3 Gün-2 Gece) 699 TL

  9 TUR: 24-26 Eylül   10. Tur: 22-24 Ekim  10.Tur: 29-31 Ekim 

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
22, 29 Ekim
1. Gün: İZMİR - ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI TURU - BANDIRMA

Belirlenen saatlerde belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak alacağımız kahvaltının ardından ilk olarak ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ne uğruyoruz. Tarihi ve sanatsal olarak değil doğal güzellikleri olan Bursa’nın en güzel sayfiye yerlerinden olan Gölyazı Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Hristiyanlık tarihide önemli bir yeri bulunan müze şehir Gölyazı Uluabat (Apollont) Gölü kıyısında doğa ile tarihin bir arada buluştuğu eşsiz bir güzellik sunuyor. Tarihi havası, yemyeşil doğası, sıcak sohbetli köy kadınları, yemyeşil gölün emektar balıkçı amcaları, bizleri büyüleyecektir. Gölyazı’da zeytin ağaçları arasında ilerlerken girişte restore edilmiş tarihi yel değirmeni karşılıyor bizleri. Muhteşem görüntüsü ile Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkında bilgi alıp, harika manzara fotoğrafları çekebileceğiniz serbest zamanımız oluyor. Sonrasında Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden biri olan Aziz Panteleimon Kilisesi görüyoruz.  Sonrasında keyifli bir yürüyüşle köy meydanına geçiyoruz. Köy meydanında yer alan Tarihi Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra köprü üzerinden yarımadaya geçiyoruz. Günümüzde kafe olan restore edilmiş tarihi Gölyazı Hamamı'nı ve Camisi'ni, tarihi surları, Uluabat Gölü'nden avlanan balıkların satıldığı Asırlık Mezatı, Faik Bey Konağı'nı, 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımları eşliğinde gezip meydanda çay molası veriyoruz sonrasından Gölyazı’dan ayrılıp BANDIRMA’ya hareket ediyoruz. Bandırma’da 5* Grand Asya Hotel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün: BANDIRMA ARKEOLOJİ MÜZESİ - ERDEK - AVŞA ADASI - BANDIRMA

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, ilk olarak BANDIRMA ARKEOLOJİ MÜZESİ'ni geziyoruz. Daha sonra ERDEK merkezine giderek liman çevresindeki serbest zaman da ZEYTİNLİADA'ya karşı çaylarınızı yudumlayabilir, dilerseniz çarşı da sevdikleriniz için hediyelik alışverişleri yapabilirsiniz. Ardından feribotla, PAŞA LİMANI ADASI’nı izleyerek AVŞA ADASI’na ulaşıyoruz. Marmara Denizi ortasında Kapıdağ Yarımadası' nın uzantısında oluşmuş, Bir ismi Avşa , diğer ismi Türkeli, halk arasında ise Şarap Adası olarak ünlenmiş Ada'da vakit geçirebilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonra tekrar buluşarak ERDEK'e feribot ile geri geliyoruz. Bandırma'daki 5* GRAND ASYA OTEL'e varıyoruz. Akşam yemeği sonrası dilerseniz Bandırma Sahili'nde yürüyüş yapabilir, kafeler de akşam kahvelerinizi içerek keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

3. Gün: AŞK KÖPRÜSÜ - MANYAS KUŞ CENNETİ - SUUÇTU ŞELALESİ VE TABİAT PARKI - MUSTAFAKEMALPAŞA - İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, deniz kokusu ve martı sesleri arasında güne başlayarak, Bandırma’nın simgesi AŞK KÖPRÜSÜ’nde fotoğraflarımızla anılarımızı ölümsüzleştirdikten sonra, Bandırma'nın bir mahallesi olan EDİNCİK'e hareket ediyoruz. Tarihe meydan okumuş renkli renkli Rum Evleri arasında gezerek, muhteşem beğeniler alabileceğiniz fotoğraflarımızı çekip meydan da çay bahçesinde mola veriyoruz. Daha sonra Türkiye’ nin en önemli kuş cennetlerinin başında gelen MANYAS KUŞ CENNETİ Milli Parkına hareket ediyoruz. Burada yürüyüşlerimiz esnasında hayranlıkla izleyeceğimiz birbirinden ilginç kuşları ve keyifli anları fotoğraf albümümüze ekliyoruz. Daha sonra bir doğal güzellik olan, 38 metre yükseklikteki falezlerden dökülerek Mustafakemalpaşa ilçesinin su ihtiyacını karşılayan SUUÇTU ŞELALESİ ve TABİAT PARKI'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Mustafakemalpaşa ilçesine gelerek meşhur Kemalpaşa Tatlımızı yedikten sonra İzmir'e doğru geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki BELLİMATUR seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Otelde 2 gece konaklama
 • Otelde Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Avşa-Erdek feribot geçişleri

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
22.10.2021749,00 TL
699,00 TL
849,00 TL
849,00 TL
749,00 TL
699,00 TL
3 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 2 Yaş 579,00 TL
3 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 579,00 TL
Taksitler »
29.10.2021749,00 TL
699,00 TL
849,00 TL
849,00 TL
749,00 TL
699,00 TL
3 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 2 Yaş 579,00 TL
3 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 579,00 TL
Taksitler »

Oteller

BANDIRMA KONAKLAMA: 5*GRAND ASYA HOTEL

• Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Turlarımıza katılabilmek için (2) aşılı olmanız veya hastalığı geçirmiş olmanız gerektiğiniz unutmayınız.

2-Aşınız yoksa/hastalığı geçirmediyseniz, 2. Doz Aşının üzerinden 14 gün geçmedi ise tur başlamadan önce 48 saat içinde alınmış negatif PCR testi sunmanız gerekmektedir.

3-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

4-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

5-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

6- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.

7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

8-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 

9-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

10-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.

11-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

12-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

13-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.

14-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

15-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

16-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir.

18-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

19-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

20-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

Yurtdışı Turlar:

• Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.

• Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.

• Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

• Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

• Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.

• Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.

• Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

• Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

Avşa Adası & Erdek Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)