0232 220 01 02

Avşa Adası & Erdek Turu

 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu
 • Avşa Adası & Erdek Turu

 AVŞA ADASI & ERDEK TURLARI 

MUDANYA-ULUABAT GÖLÜ-GÖLYAZI-BANDIRMA

ERDEK-AVŞA ADASI-MANYAS KUŞ CENNETİ-CUNDA-ŞEYTAN SOFRASI

5*GRAND ASYA HOTEL Y.P KONAKLAMA

BANDIRMA KONAKLAMA (1)

(3 Gün-2 Gece) 649 TL'den itb. 

 7.TUR: 21-23 Temmuz (Bayram)

8 TUR: 28-30 Ağustos  9 TUR: 24-26 Eylül

10.Tur: 29-31 Ekim 

ŞOK FİYATLA KAÇIRILMAZ FIRSAT!!!  

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
28 Ağustos • 24 Eylül • 29 Ekim
1. Gün:

Belirlenen saatlerde belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi alıyor,yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, Türk-Yunan Savaşı’ nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen MUDANYA’ ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ ni geziyoruz. Mudanya’ da restore edilen tarihi binalarını ve 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Ardından,  ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜ kenarında, göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz... Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz.Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra,  BANDIRMA’ ya hareket ediyoruz. Bandırma merkezde Âşıklar Köprüsünde fotoğraflarımızı çektirip, Bandırma’ da 5*Grand Asya Hotel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız Bandırma’ nın sahilinde yürüyüş ve kahve keyfi yapabilirler…


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, ERDEK merkezine gidiyoruz. Limanda alacağımız serbest zamanın ardından feribotla, PAŞA LİMANI ADASI’ nı görerek, güzel manzaralar eşliğinde  AVŞA ADASI’ na ulaşıyoruz. Güzellikte birbiriyle yarışan sakin koyları, altın sarısı kumsalları, Ada ruhunu koruyan huzurlu atmosferi, mavisi, yeşili ile MARMARA’ nın gözde tatil merkezi olan adayı tanımak için rehberimiz eliğinde kısa bir tur yapıyoruz. Bu esnada şarapları ile ünlü bu beldemizde alışveriş yapma imkânımız da olacak… Daha sonra pırıl pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Akşamüzeri feribotla ERDEK‘ e geri dönüyoruz ve kısa bir yolculuk sonrası tekrar  Otel’imize geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra,  deniz kokusu ve martı sesleri arasında güne başlayarak, Bandırma’ nın simgesi AŞK KÖPRÜSÜ’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından, Türkiye’ nin en önemli kuş cennetlerinin başında gelen MANYAS KUŞ CENNETİ Milli Parkına hareket ediyoruz. Burada yürüyüşlerimiz esnasında hayranlıkla izleyeceğimiz birbirinden ilginç kuşları fotoğraflarımıza ekliyor ve keyifli anlar geçiriyoruz. Turumuzun devamında AYVALIK’ a doğru yol alıyoruz.  Önce  evleri, sokakları, tarihi dokusu ile büyüleyici bir yer olan  CUNDA ADASI’na geçiyoruz. Bu şirin beldede TAKSİYARHİS KİLİSESİ’ nin, müzeye dönüştürülmüş yeni halini görüyor sokaklarında, sahilinde gezintiler yapıyoruz. TAŞ KAHVE’ de çaylarımızı yudumladıktan sonra,  ŞEYTAN SOFRASI’ nda muhteşem manzarayı seyredip geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka Bellima Tur seyahatinde  buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

 • Otelde 2 gece konaklama
 • Otelde Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Avşa-Erdek feribot geçişleri

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
28.08.2021749,00 TL
649,00 TL
849,00 TL
749,00 TL
749,00 TL
649,00 TL
3 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 2 Yaş 499,00 TL
3 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 449,00 TL
Taksitler »
24.09.2021749,00 TL
649,00 TL
849,00 TL
749,00 TL
749,00 TL
649,00 TL
3 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 2 Yaş 499,00 TL
3 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 449,00 TL
Taksitler »
29.10.2021749,00 TL
649,00 TL
849,00 TL
749,00 TL
749,00 TL
649,00 TL
3 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 2 Yaş 499,00 TL
3 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 449,00 TL
Taksitler »

Oteller

BANDIRMA KONAKLAMA: 5*GRAND ASYA HOTEL

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Avşa Adası & Erdek Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)