0232 220 01 02

Likya Turu (Fethiye,Göcek,Kaş,Ölüdeniz)

1 Gece Konaklamalı ÖZEL TUR

FETHİYE GÖCEK AKYAKA TURU

 GÖCEK, FETHİYE, ÖLÜDENİZ, SAKLIKENT, AKYAKA, KAŞ, KAPUTAJ PLAJI 

LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (Göcek'te)

( 2 Gün-1 Gece ) 

KAPUTAJ PLAJINDA YÜZME KEYFİ

 31 AĞUSTOS / 01 EYLÜL  

 ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!! 379 TL 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: GÖKOVA - AZMAKBAŞI - FETHİYE - ÖLÜDENİZ - GÖCEK

Sabah saat 06:15 Girne Ofis Önü 06:25 Bostanlı İskele, 06:30 Karşıyaka (Yunuslar-Anıt), 06:50 Bornova E.Ü.H Önü , 07:05 ALSANCAK  (Lozan Atatürk Lisesi), 07:20 Üçyol (Pizza Pizza), 07:35’da Üçkuyular Opet önünden konuklarımızı alıp Fethiye Turumuz için yola çıkıyoruz.

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Çine yolu üzerinden, Gökova’ya ulaşıyoruz, Sakar Dağı’nın eteklerinde gizli bir cennet olan ve Gökova Körfezi’nin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Fotoğraf molamız sonrasında Gökova Körfezine dökülen Azmak deresine gidiyoruz ve Azmak deresinde tekne turumuzu yapıyoruz. Akyaka’da ki serbest zaman sonrasında, yol boyunca Endemik bir bitki türü olan yani sadece bu yöreye ait bir ağaç türü olan Sığla ormanlarını seyrederek, yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk yapıyoruz ve nihayet “Işıklar Ülkesi” Likya’ya (TelmessosFethiye‘ye ulaşıyoruz. Fethiye merkezini, çarşısını gezmek için serbest zaman alıyoruz. Fethiye merkezden sonra bu kez rotamızı Ölüdeniz’e çeviriyoruz, bu bölgeyi gezip, sahilde yürüyüş yapıyoruz. Ölüdeniz gezimizin ardından otelimize yöneliyoruz.Daha sonra GÖCEK’ e hareket ediyoruz ve LYKIA RESORT GÖCEK OTEL’ imize yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımızla, yemekten sonra, GÖCEK Merkezinde, Marinaya doğru yürüyüşler yapıp, keyifli bir akşam geçiriyoruz. Konaklama otelimizde.


2. Gün: SAKLIKENT - KAŞ - KAPUTAJ PLAJI

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, çok etkileyici bir Kanyon Saklıkent’e hareket ediyoruz. Kanyon içinde bir süre yürüyüp, coşan suların sesini dinleyip fotoğraflıyoruz. Daha sonra butik bir kasaba olan Kaş'a gelerek burada rehberimizin anlatımları ile keyifli geçen vakit sonrası Kaputaj Plajına gelerek burada yüzme molası veriyoruz. Gerekli molaların ardından İzmir'e ulaşıyoruz. Başka bir Bellima Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

 • Yeni Model otobüslerle ile ulaşım
 • Lykia Resort Göcek Hotelde 1 gece konaklama
 • Otelde alınan Sabah kahvaltısı (1) ve Akşam yemeği (1)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Bellima Tur yol ikramları
 • Bellima Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Azmak Tekne Turu
 • Ölüdeniz Milli Park giriş ücreti

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

urun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Likya Turu (Fethiye,Göcek,Kaş,Ölüdeniz) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)