0232 220 01 02

Abant Kartalkaya Kartepe Maşukiye Turu

 3'LÜ KAR KEYFİ 

EŞSİZ BİR PROGRAM 

 ABANT, KARTALKAYA, KARTEPE, MAŞUKİYE TURU 

KARTALKAYA, ABANT GÖLÜ, GÖLCÜK GÖLÜ, BOLU, KARTEPE, SAPANCA GÖLÜ, MAŞUKİYE

BOLU'DA HAMPTON BY HİLTON OTEL Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı...

(2 Gün-2 Gece) 429 TL'den itibaren...

ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!

KİŞİ BAŞI 499 TL. yerine

429TL.

Bu fiyat ilk 10 kişiye özel fiyattır.Sonrasında fiyatlarımızda Kademeli fiyat artışı olucaktır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Susurluk
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - KARTALKAYA

Akşamüzeri belirlenen saatlerde, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Manisa - Akhisar - Balıkesir - Susurluk istikametini takip ederek Kartalkaya’ya doğru devam ediyoruz.


2. Gün: KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ - GÖLCÜK GÖLÜ - ABANT GÖLÜ

Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molamızı verdikten sonra yolumuza devam ederek karlar altında bir prenses gibi parlayan, çevresinin bitki zenginliği, büyük bir açık hava rekreasyon potansiyeline sahip ABANT GÖLÜ'ne ulaşıyoruz.Her mevsimde ayrı bir güzelliği olan Abant Gölü kenarında yürüyüşlerimizi yapıyoruz ve doğanın bizlere sunduğu muhteşem manzaralarda fotoğraflar çekiliyoruz.Serbest zaman sonrasında yolumaza devam ederek KARTALKAYA'ya ulaşıyoruz.,Ülkemizin en önemli kış turizm merkezi olan Kartalkaya Kayak Merkezi'nde dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir ya da kar eşliğinde doğa yürüyüşü yapabilirler. Serbest zaman sonrası resimlerde görülen o meşhur ev ve doğasal güzelliğe sahip olan Gölcük'e varıyoruz.Gezimizin sonrasında Bolu merkezde bulunan Hampton By HİLTON Otel'e geliyor, akşam yemeğimizi alarak konaklıyoruz.


3. Gün: KARTEPE KAYAK MERKEZİ - MAŞUKİYE - İZMİR

Alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve KARTEPE'nin yolunu tutuyoruz. Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe'de serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası buluşuyoruz, Kartepe eteklerinde ve Sapanca Gölü'nün kenarında bulunan doğayla iç içe MAŞUKİYE'ye varıyoruz. Adını aşık anlamına gelen ''maşuk'' kelimesinden alan Maşukiye'ye biz de aşık oluyoruz. Maşukiye gezimizin sonrasında Susurluk - Balıkesir - Akhisar - Manisa yolu üzerinden İzmir'e dönüyoruz. Üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz, bir başka BELLİMA TUR organizasyonunda görüşmeyi umut ediyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

1 Gece 4* Otel Konaklaması

Otelde 1 Sabah Kahvaltısı

Otelde 1 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Tüm Öğlen Yemekleri

Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Tur Fiyatları

Oteller

4* SOYLU OTEL - YARIM PANSİYON KONAKLAMA

1.Ek Bilgiler

BİLMENİZ GEREKENLER:

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Abant Kartalkaya Kartepe Maşukiye Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)