İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

349.00

2019 YILINA ÖZEL FİYATLARI İNDİRDİK!!!

İZMİR ÇIKIŞLI BALKAN TURU

YUNANİSTAN – MAKEDONYA – ARNAVUTLUK - KARADAĞ - HIRVATİSTAN – BOSNA HERSEK - SIRBİSTAN

TOPLAM  7 ÜLKE

SELANİK, ÜSKÜP, BELGRAD, SARAYBOSNA, MOSTAR, DUBROVNİK, KOTOR, BUDVA, TİRAN, OHRİD, MANASTIR

 AYRICALIĞI İLE

İZMİR'DE BALKAN TURUNDA MARKA BELLİMA TUR

DİKKAT! DİKKAT!
Tüm Şehir Vergileri, Ayakbastı Paraları, Dubrovnik Turu ve Giriş Ücreti, Kotor Turu ve Giriş Ücreti, Blagaj Sarı Saltuk Turu, Seyahat Sigortası, 6 Gece 4 Yıldız Oteller de Konaklama, 6 Akşam Yemeği

FİYATA DAHİLDİR.

SINIRLI KONTENJAN YOK! TÜM SEZON AYNI FİYAT

299 €

EN DETAYLI TUR, EN UYGUN FİYAT

6 KAHVALTI – 6 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DAHİL - TAMAMI 4 YILDIZ OTELLER'DE KONAKLAMA

BÖLGEYE EN HÂKİM REHBER KADROMUZLA GERÇEK BİR BALKAN TURU İÇİN DOĞRU ADRES "BELLİMA TUR"

OTOBÜSTE PARA TOPLAMA YOK! ZORUNLU EKSTRA GÜNDÜZ TURU YOK! KILAVUZ REHBER YOK!

GERÇEK BALKAN REHBERLERİ EŞLİĞİNDE...

YENİ MODEL MERCEDES VEYA TEMSA MARKA ARAÇLARIMIZLA

50 € veya 400 TL. KAPORA İLE REZERVASYON İMKÂNI - ELDEN TAKSİT FIRSATI

2019 ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Şimdi Alın, Ön Koltuklarda Oturma Fırsatı Yakalayın

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
28 Haziran • 05, 12, 19, 26 Temmuz • 02, 09, 16, 23, 30 Ağustos • 06, 13, 20, 27 Eylül • 04, 11, 18, 25 Ekim
1. Gün: İZMİR - ÇANAKKALE - GELİBOLU - KEŞAN - İPSALA

16:00 – 18:00 saatleri arasında sizleri belirlenen noktalardan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. ( Tur çıkışından 2 gün önce buluşma saatleri telefonunuza SMS ile bildirilecektir.) Gerekli molalar ile birlikte ÇANAKKALE – GELİBOLU – KEŞAN üzerinden İPSALA sınır kapısına gelerek pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.


2. Gün: SELANİK - ÜSKÜP`TE KONAKLAMA

İpsala’da pasaport işlemleri sonrası sabaha karşı Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Dedeağaç, Gümülcine üzerinden Koronia Gölleri, Halkidiki yarım adasının eşsiz manzaralarını izleyerek Selanik’e varıyoruz. Aristotoles Meydanı, Kordon, Beyaz Kule ziyaretleri sonrası Atatürk Evi’ni gördükten sonra Makedonya’nın başkenti Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz.  -Araç içinde sıcak-soğuk ikram yapılır- Üsküp’e varışımız sonrası ilk olarak Üsküp Kalesi, Mustafa Paşa Cami, Murad Paşa Cami, Kapan Han, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Tarihi Taş Köprü’den geçerek tarihe damgasını vurmuş birçok önemli ismin heykellerinin bulunduğu, ciddi uğraşlar ile yenileme çalışmaları yapılarak Avrupa Başkentleri’ndeki meydanlar seviyesine getirilen Makedonya Meydanı’na geliyoruz. Akşamları muhteşem bir ışıklandırma ve su şovları ile misafirlerini karşılayan bu meydan da Büyük İskender Heykeli, Çar Samuel Heykeli, 1.Justinyanus Heykeli, Kral Philip, Kraliçe Olympia Heykelleri ile birlikte Rahibe (Azize) Teresa’nın Heykeli ve Anı Evi’de göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz. 


3. Gün: KUMANOVA – NİŞ – BELGRAD’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrasında Belgrad’a doğru yola çıkıyoruz. -Araç içinde sıcak-soğuk ikram yapılır-. Sınır işlemleri sonrası Belgrad’a varışımız ile birlikte Osmanlı eseri olan Kale Meydanı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Stambol Kapısı, Askeri Müze, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktaları gördükten sonra Belgrad’ın en hareketli Caddesi ve adını Sırbistan III.Prensi Mihailova’dan alan ve 1870 yıllarına ait birçok büyük ve etkileyici binayı barındıran, Knez Mihajlova Caddesi’nde yürüyüş turumuzda, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukur Çeşme, Cumhuriyet Meydanı, Sırbistan Ulusal Parlamentosu ve Prens Mihailo Heykeli’ni gördükten akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.


4. Gün: SARAYBOSNA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Saraybosna’ya doğru devam ediyoruz. Saraybosna’ya varışımız ile birlikte Avrupa’nın en müstesna çarşısı Baş Çarşı’da gezintiye başlıyoruz. Osmanlı döneminden beri eğitimine ara vermeden devam eden Kurşunlu Medresesi ve Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının oğlu Gazi Hüsrev Bey Camisini ziyaret ediyoruz. Bosna Savaşında günlerce yanan, milyonlarca el yazması eserin yok edildiği kütüphane, orijinal güneş sistemli saati ile Sahat Kula, Katolik Katedrali, Ortodoks kiliseleri ve Musevi Sinagogunu görme, Fatih Sultan Mehmet’e hediye edilen Hünkâr Camii’ni, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin (Hünkar) Köprüsünü görüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.


5. Gün: MOSTAR – POÇİTEL – BLAGAY SU KAYNAĞI – TREBİNJE ÇEVRESİNDE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Buna nehri kıyısından Mostar'a gelerek Bosna tarihinde efsaneleşen Tarihi Mostar Köprüsünü ziyaret; Eski şehrin kaybolmayan ve yıpranmayan eserlerinden tarihi Koski Mehmet Bey Camisinden Mostar Köprüsü’nü seyir ve Karagöz Camisini ziyaret ediyoruz. Savaştan kalan Şehitlikleri görüyoruz. Serbest zaman sonrası farklı mimarisi ile dikkat çeken taş evlerden oluşan Poçitel Köyü’nü yol üzerinde ziyaret ederek Blagaj’da bulunan 550 yıldır yaşayan Blagaj Su Kaynağı ve Alperenler Tekkesini ziyaret ediyoruz. Dağın içinden çıkan suyun şiddetli gürültüsü kulaklarınızı tıkamanıza sebep olabilir. Ama Doğa harikası görüntüsü ise sizi çok etkileyecek. Daha sonra Balkanlar’ın incisi Dubrovnik’e sınır olan Trebinje şehri çevresindeki otelimize yerleşiyoruz.


6. Gün: DUBROVNİK – KOTOR – BUDVA – PODGORİCA veya İŞKODRA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası çok kısa bir mesafede bulunan Balkanlar’ın İncisi Dubrovnik’e varıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış olan Dubrovnik’te surları, Onofrio Çeşmeleri’ni, Stradun Caddesi’ni, Saat Kulesi’ni, Dük Sarayı’nı, Gundulic Anıtı’nı, Dubrovnik Merdivenleri’ni, Sv. Vlah ve Sv.Ignatius Kiliseleri’ni görüyoruz. Serbest zaman sonrası küçük şirin bir ortaçağ şehri olan Kotor'da Meydan, Ortodoks ve Katolik Kiliseleri, Beskuça ailesinin rezidansını, St.Jhon şövalyelerinin kilisesini görüyoruz. Serbest zaman sonrası muhteşem adriyatik manzaraları eşliğinde Avrupa Sosyetesi’nin tatil için tercih ettiği en popüler şehirlerden birisi olan Budva’yı panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz.


7. Gün: TİRAN – OHRİD’DE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Tiran’a doğru yüksek dağların arasından devam ediyoruz. Yol üzerinde orijinal Elbasan Tava yiyebileceğiniz bir restoran da öğle yemeği sonrası 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi, 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz arasındadır. Sonrasında Makedonya’nın İncisi Ohrid’e doğru yola çıkıyoruz. Bizans döneminin Ohrid’deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde halen konserler için kullanılan Ayasofya kilisesi, Roma döneminden kalma anfi tiyatro, Car Samuel Kalesi, Çınar Meydanı, Ohri Halveti Tekkesi ve Tarihi Çınar Ağacı göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra dileyen misafirlerimiz ile Ohrid Gölü üzerinde ekstra tekne turu gerçekleştiriyoruz. Serbest zaman sonrası konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile yöresel bir eğlence olan ekstra Makedon Gecesi’ne katılıyoruz. Göl kıyısında farklı bir ambiansta yöresel bir restoran da gerçekleştireceğimiz Makedon gecesinde eğlendikten sonra otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Makedon Gecesi: Ekstra olan bu etkinliğe katılmak istemeyen misafirlerimiz akşam yemeklerini otel de yiyebilirler. Katılacak olan misafirlere 30 € olan etkinlik oteldeki akşam yemeği ücreti olan 5 € indirim yapılır. Katılacak olan misafirler indirimli 25 € ödeyecektir. Makedon Gecesi Menü: Yöreye özgü meze tabağı, şopska salatası, pileskavitsa veya Ohrid balığı, limitli içki ile birlikte canlı müzik, folklör gösterisi ile muhteşem bir eğlence sizi bekliyor.


8. Gün: MANASTIR – KAVALA - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası Atatürk’ün askeri eğitimini aldığı Manastır’a doğru yola çıkıyoruz. Atatürk’ün okuduğu şimdi müze olarak hizmet veren Askeri İdadi’yi ziyaret ediyoruz. Manastır’ın meşhur Şirok Sokağı’nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş esnasında Atatürk'ün Manastır'da ilk aşkı Eleni Karinte'nin Evini görüyor ve rehberimizden Manastır'lı Eleni'nin Atatürk'e yazdığı duygusal mektubu dinliyoruz. Daha sonra geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol üzerinde Kavala’ya uğruyoruz. Burada Liman, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın Evi, İmarethanesi ile birlikte Kanuni döneminde yapılmış olan Su Kemerlerini göreceğiz. Daha sonra meşhur kavala kurabiyesi almak için kısa bir serbest zaman vereceğiz. Sonrasında ülkemize giriş yapmak üzere İpsala Sınır Kapısına gelerek pasaport işlemlerimize başlayacağız. Ülkemize giriş yaptıktan sonra Keşan-Gelibolu-Çanakkale istikametini takip ederek İzmir’e doğru devam edeceğiz.


9. Gün: GELİBOLU – ÇANAKKALE - İZMİR

Sabah saatlerinde İzmir’e varıyor ve sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turumuz da görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

6 Gece 4 Yıldız Otellerde Konaklama

Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 6 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Ayakbastı ve Ülke Giriş Ücretleri

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 15 TL. )

Schengen Vizesi (120€)

Seyahat Sağlık Sigortası ( 10 € ) 

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
28.06.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
05.07.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
12.07.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
19.07.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
26.07.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
02.08.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
09.08.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
16.08.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
23.08.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
30.08.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
06.09.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
13.09.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
20.09.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
27.09.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
04.10.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
11.10.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
18.10.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »
25.10.2019349.00469.00 349.000 - 6 Yaş 99.00
7 - 12 Yaş 199.00
Taksitler »

Oteller

1.Ek Bilgiler

ÖNEMLİ BILGILENDIRME: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUMADAN TURA KAYIT YAPTIRMAYINIZ.

TURUMUZA KAYIT YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZ BU BİLGİLENDİRMEYİ OKUMUŞ OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.

TURLARIMIZ DA YETERLİ KİŞİ SAYISI OLUŞMAYAN TARİHLERDE BİRLEŞTİRMELER YAPILMAKTADIR.

ELDEN TAKSİT İMKANI İÇİN TURUN KALKMASINA EN AZ 6 AY OLMASI GEREKMEKTEDİR.

1- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Bulgaristan vizesi veya Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
2- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
3- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
4- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
5- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
6-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
7- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Bellima tur sorumlu tutulamaz.
8-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel  tarafından Belllima Tur en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
9- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
10- Tura katılım için Bellima Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Bellima Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
11- Bellima Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bellima Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
12-Elden taksit imkanı sadece EURO bazlı ödemeler de geçerli olup, turun kalkışına en az 6 ay olması gerekmektedir.
13-Firmamız oluşabilecek mücbir durumlardan dolayı değişiklik hakkına sahiptir. 
14-Araçlarımız 2013 Model ve üzeri olup, yeni model araçlardır. TEKNOBÜS olarak tabir edilen araçlar değildir.
15-Araçlarımız da wifi ve tv sınıra kadar çalışmaktadır. Sınırdan sonra araç içinde wifi ve uydu kanalları çekmemektedir.
16-Araç içinde tur boyunca su sınırsızdır. Sıcak-Soğuk ikram yapılacak yollar tur progamında belirtilmiştir.
17-Yoğun bir program olduğu ve sınır kapılarındaki beklemeler ön görülemediği için bazı yerler progama dahil edilmemiştir.
18-Yeterli zaman kalması durumunda rehberiniz tur esnasında ekstra tur düzenleyebilir. Katılım zorunlu değildir.
19-TL kapora sabit olup herhangi bir bedelin EURO karşılığı değildir. Ödemeyi tamamlayacağınız gün toplam tur bedelinin EURO karşılığından düşülecektir. Fiyatlarımız ödeme yapacağınız gün Merkez Bankası kurundan hesaplanır. Tur programı BELLİMA TUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. ​Acentamız Konsolosluklar ile sizin aranızda aracı kurum olup, çıkacak sonuçlardan sorumlu değildir.
20-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satın almış sayılır.

2.İptal Şartları

1-Turumuzda 50 € kapora ile fiyat ve koltuk güvencesi bulunmaktadır. Fakat bunun için 50 € kapora ile birlikte 20 € İPTAL-DEĞİŞİKLİK sigortası yapılması gerekir. Bunu yaptıran misafirlerimiz yurtdışı turundan 7 gün (168 saat) öncesinde hiç bir neden, rapor vs belirtmeden turunu iptal edebilir, aynı turun başka bir tarihine müsaitlik var ise sezon fiyatı farkı olmadan geçiş yapabilir. Otobüs koltuk numarası değişebilir.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

3-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Bellima Turun katilimcilarin pasaportlarini tetkik hakki ve zorunlulugu bulunmamaktadir.Bu konuda katilimcinin beyani esas alinir. Bellima Tur tarafindan vize takip hizmeti almayan, vizesi oldugunu ve/veya yesil pasaport sahibi oldugunu veya vize gerektirmeyen pasaportu oldugunu beyan eden, ya da vizesiz bir ulkeye tur satin alan katilimcilarin pasaportlarinin ilgili seyahatin vize-pasaport kosullarina uygunlugu katilimcinin kendi sorumlulugundadir. Bellima Turdan vize takip hizmetialmayan, vizesiz bir ulkeye tur satin alan ya da vize gerektirmeyen nitelikte pasaportu oldugunu dusunen kisilerin vize ya da pasaport eksiklikleri v.b. pasaportlarindan ve vizelerinden kaynaklanan sair nedenlerle seyahate katilmamalarindan Bellima Tur sorumlututulamaz. Bu durumda ki yolcularimiz eger yesil pasaport sahibi ya da vizesiz bir ulkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarinin gezinin bitis tarihinden itibaren en az alti aylik gecerlilik suresinin bulundugunun, yeni duzenlemeye uygun cipli ve 10 yildan eski olmadiginin, yirtik, sokuk v.s. bir deformosyon bulunmadiginin, vize gecerlik tarihlerinin Seyahat tarihlerini kapsadigini, vizelerinin oturum surelerinin bitmemis oldugunu, giris cikis sayilarinin adedini (tek giris-cift giris-cok giris) ve vizelerini yanlis kullanmadiklarinin kontrolunu saglamadirlar. Tum yolcularimiz seyahatleri icinvize ile ilgili tum bilgilendirmelere istenirse referans numarası verilerek online takip adreslerinden ulasip, kontroledebilirler.

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

NEDEN BİZ?

BU TURU NASIL ALABİLİRİM?

  • Online Satış

    Kredi kartınız ile online veya telefon ile arayarak mailorder yöntemiyle alabilirsiniz.

  • Banka Havalesi

    Banka hesaplarımıza havale veya eft yöntemiyle turunuzu kolayca satın alabilirsiniz.

  • Müşteri Memnunityeti

    Bellima Tur ailesi olarak güler yüzlü ve ilgili seyahat danışmanları, tecrübeli turizm şoförleri ve

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)