0232 220 01 02

2020 Yılbaşı Bursa - Uludağ - 4* Tiara Termal Hotel

  2020 YILBAŞI ÖZEL   

 2020 BURSA - ULUDAĞ TURU 

Uluabat Gölü - Gölyazı Köyü - Mudanya - Cumalıkızık Köyü

4* TİARA THERMAL&SPA HOTEL'DE Y.P. Konaklama Kalitesiyle...

UNUTULMAZ BİR YILBAŞI

         30 Aralık 2019 - 1 Ocak 2020 ( 3 GÜN-2 GECE )

                TERMAL, ULUDAĞ KEYFİ ve  MUHTEŞEM BİR YILBAŞI GALA EĞLENCESİ          

            Canlı Müzik Eşliğinde Muhteşem Yılbaşı Eğlencesi 

Oryantal Dans Show + Dans Müziği

          DJ + Limitsiz Yerli İçki 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: 30 Aralık PAZARTESİ 2019

Sabah Saat: 06:15 de ÜÇKUYULAR (Opet Karşısı Ziraat Bankası Önü) ,Saat 06:30 ÜÇYOL (Pamukkale Yazıhane Önünden), Saat 06:45’ de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önünden), Saat 07:05’ de KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) Saat 07:10’ de BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:30’ da BORNOVA KAMPÜS ÖNÜ’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz.Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından yolumuza devam ederek,ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaret ediyoruz.Köy meydanında bulunan 740 yıllık çınarın altında çaylarımızı içip,Yürüyüşler esnasında mükenmel görüntü eşliğinde fotoğraflarımızı geçerek unutulmaz anıların görüntülerini alarak devam ediyoruz.Sonrasında turumuza devam ederek Ardından MUDANYA’ya giderek, MUDANYA MÜTAREKE EVİ MÜZESİ’ni ziyaret ettikten sonra sivil mimarisinin güzel örnekleri olan konaklarına ve hikayelerine tanıklık ediyoruz. Daha “Bursa’nın ufak tefek taşları” diyerek yolumuza devam ediyor ve YEŞİL BURSA’ya ulaşıyoruz.Ardından Bursa’nın şifalı sularından istifade etmek için otelimize yerleşiyor ve bu kez de termal keyfi yapıyoruz. Yorucu ama bir o kadar da keyifli günün ardından akşam yemeğimizi otelimizde alıyor ve konaklıyoruz. Konaklama 4* TİARA THERMAL & SPA Otelimizde.


2. Gün: 31 Aralık SALI 2020

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltıısının ardından, Otelimizden ayrılarak, BURSA’ yı gezmeye devam ediyoruz. ULUCAMİİ, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ TÜRBESİ ziyaret ederek, SAAT KULESİ’ ni, ve Bursa KALESİ’ nin SUR DUVARLARI’ nı da panoramik görüntüsüyle  TOPHANE’ de,  BURSA’ nın muhteşem manzarası eşliğinde, keyifle çaylarımızı içerek, tarihi KOZAHAN' ı (İpekçiler Çarşısı) geziyoruz.BURSA’ nın meşhur İskender kebap’ından öğle yemeğimizi aldıktan sonra 700 yıllık bir Osmanlı köyü olan CUMALIKIZIK KÖYÜ’ne gidiyoruz. Köyün girişindeki asırlık çınarlar bizi karşılıyorlar. Araçların giriş yapamadığı köyün sokaklarında yürümeye başlıyoruz. CİN ARALIĞI’nı, CUMALIKIZIK CAMİİ ve HAMAMI’nı, ZEKİYE HATUN ÇEŞMESİ’ni ve evlerini görüyoruz. Bu şirin köyümüzdeki gezimizin sonunda Cumalıkızık’tan  ayrılıyoruz ve yeni yıl heyecanı ile erken saatlerde, 4* TİARA THERMAL &SPA Otelimize geri dönüyoruz. Akşam için hazırlıklarımızı yapıp,Unutulmaz bir yıla girmek için hazırlıklarımızı yapıyoruz.YENİ YILA HOŞGELDİN diyoruz. Gece geç saatlere kadar eğleniyoruz. Konaklama otelimizde.


3. Gün: 31 Aralık ÇARŞAMBA 2020

Sabah BRUNCH kahvaltımızı otelimizde alıyor ve ardından Bursa’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaraların şahitlik edebilir. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek Uludağ’a veda ediyor.Sonrasında 600 YILLIK İNKAYA (TARİHİ ÇINAR) olarak bilenen 12 kişinin elele tutuşarak daire oluşturduğunda çevreleyebilecegi bir gövdeye sahip çınarın gövdesi altında çay ve kahvelerimizi yudumlarken fotoğraf alma şansınız bulunacak ve unutulmaz görüntüleri alarak turumuzu sonlandırıyor ve İZMİR'e hareket ediyoruz. Bir dahaki BELLİMA TUR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

  •  4* TİARA THERMAL & SPA’ da 2 Gece Y.P Konaklama
  •  Yılbaşı GALA EĞLENCESİ ve YEMEĞİ LİMİTSİZ İÇKİ+BRUNCH
  •  Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
  •  Çevre Gezileri ve İkramlar
  •  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri        
  •  Seyahat Sigorta Kapsamı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi
  • Öğle Yemekleri
  • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
  • Otelde belirlenen tüm ekstralar

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

2020 Yılbaşı Bursa - Uludağ - 4* Tiara Termal Hotel HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)