0232 220 01 02

Datça, Marmaris, Akyaka Turu

DATÇA - MARMARİS TURU

Hayatın akışına kısa bir mola...

Marmaris Merkezde 4 Yıldız MOTTO PREMİUM HOTEL&SPA Konaklama

Eski Datça, Yeni Datça, Can Yücel Evi, Kız Kumu, Selimiye, Marmaris, Yuvarlak Çay,

Akyaka, Gökova Körfezi, Belen Kahvesi, Bozüyük Köyü...

Otelimizde hamam, sauna ve buhar odası kullanımı dâhil...

TUR HAREKET TARİHLERİ

07-08 EYLÜL

2 Gün - 1 Gece 349 TL'den itibaren

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!    

ERKEN REZERVASYON, HER TARİHTE  İLK 10 KİŞİ İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK,NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
GİRNE OFİS ÖNÜ, KARŞIYAKA ANIT, ÜÇKUYULAR, ÜÇYOL, SABANCI, LOZAN, EGE ÜNİ. ACİL
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - DATÇA - CAN YÜCEL EVİ - KIZ KUMU - SELİMİYE - MARMARİS

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde (tur başlangıcından 2 gün önce bildirilecek) buluşuyoruz. Yolda uygun bir noktada alacağımız kahvaltımız (ekstra) sonrası Aydın, Çine üzerinden Datça'ya varıyoruz. İlk durağımız hep gördüğümüz rengarenk çiçeklerle donatılmış meşhur taş evleri, daracık sokakları ile meşhur Eski Datça ve gördüğümüzde tüm hayatı boyunca mütevazi, sade ve doğal bir hayatı benimsemiş olduğunu anlayacağımız Can Yücel'in Evi'ni ziyaret ediyoruz Buradan Yeni Datça gezimizi tamamlıyor ve Orhaniye Koyu'na doğru yola çıkıyoruz.  İlk olarak Kızkumu'na gidiyoruz, burayı meşhur yapan doğal güzelliği ve deniz üzerinde yürüyor hissi veren 600 metre batık bir patika gibi uzanan plajda kısa bir serbest zaman veriyoruz. Ardından Ege'nin cennet köşelerinden, eski adı Losta olan Selimiye'ye gidiyoruz. Burada kendimizi çok farklı bir Dünya'da hissedeceksiniz. Berrak suyu ve rengarenk taşları eşliğinde akşam kahvemizi içiyor, kısa bir serbest zamanın ardından günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize gidiyoruz. Otelimizin sauna, hamam ve buhar odasından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Merkezde bulunan otelimizden dileyen misafirlerimiz Marmaris merkeze gidebilir.

Konaklama: Marmaris Merkez MOTTO PREMİUM HOTEL&SPA 4*


2. Gün: AKYAKA - TEKNE TURU - GÖKOVA KÖRFEZİ - BELEN KAHVESİ - İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız yapıp, otelimizden ayrılıyor ve Marmaris Limanı'na gidiyoruz. Burada kısa bir serbest zaman sonrası ilk durağımız Yuvarlak Çay. Burada sabah kahvelerimizi yudumluyor ardından rotamızı Muğla'nın şirin ilçesi Akyaka'ya çeviriyoruz. Yolumuzun üzerinde muhteşem bir manzaraya sahip Gökova Körfezi'nde fotoğraf molası veriyoruz. Akyaka'da isteyen misafirlerimiz ile tekne turuna katılıyoruz. (ekstra) Mavi ile yeşilin büyüleyici güzelliğinden etkilenmemek mümkün değil... Tekne turumuzun ardından o ünlü türküye konu olan Belen Kahvesi'ne gidiyoruz. "Aman ormancı, canım ormancı..." Sonraki durağımız Güzel Köylü dizisinin çekimlerinin yapıldığı Bozüyük Köyü (Güzel Köy) olacak. Dizide çok fazla sahnenin geçtiği köy kahvesinde biraz dinleniyor, sıcacık çaylarımızı yudumluyoruz. Köyde serbest zaman sonrası bu güzel gezimiz sonrası İzmir'e doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyor ve bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz...


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

1 Gece Otel Konaklaması

1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği

Hamam, Sauna ve Buhar Odası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Otobüste İkramlar

Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı                           

Öğle Yemekleri                                   

Otellerde Alınan İçecekler

Otelin Belirlediği Ekstra Hizmetler (Masaj, minibar vb.)

Tekne Turları

Müze Ören Yeri Ücretleri ve Müze Kart     

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Datça, Marmaris, Akyaka Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)