Alanya ve Antalya Turu

TAŞELİ'NİN İNCİSİ ERMENEK VE NADİRE KANYONU İLE

ANAMUR, ALANYA VE ANTALYA TURU

TURKUAZ BARAJ GÖLÜ, NADİRE KANYONU, ORTA TOROSLARIN YAYLALARI, ZEYVE İLE BİRLİKTE

2 GECE 3 GÜN 4 YILDIZLI OTELLER'DE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

BÖLGE'NİN UZMANI " BELLİMA TUR" KALİTESİ, GÜVENCESİ VE AYRICALIĞI İLE

YÖRÜK KÖYLERİ, ABANOZ YAYLASI İLE YÖRESEL BİR YOLCULUK

ERMENEK VE ANAMUR'DA KONAKLAMA

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - KULA - AFYON - KONYA - ERMENEK

Akşamüzeri belirlenen saatler de, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kula – Afyon – Konya istikametini takip ederek Ermenek’e doğru devam ediyoruz.


2. Gün: ERMENEK - TURKUAZ GÖLÜ - NADİRE KANYONU - TOL MEDRESE - KARAMANOĞLU MEHMET BEY TÜRBESİ

Uygun bir tesiste sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Akdeniz bölgesinin orta kesiminde kalan yöre halkı tarafından “Taşeli’nin İncisi” olarak anılan bölgeye doğru devam ediyoruz. Kıbrıs’ın su ihtiyacını karşılamak için yapılan Ermenek’te bulunan Fariske Cay’nın, Ermenek Göksuyu’na aktığı ve Ermenek Turkuaz Gölü sularının doldurduğu derin bir kanyon olan Turkuaz Baraj Gölü’ne gelerek burada tekne ile eşsiz manzaralara tanık olacağımız Nadire Kanyonu turuna başlıyoruz. Aşılması zor Toroslar’in tepeleri giderken Türkiye’deki görsel açıdan en etkileyici manzaralarından biriyle karşı karşıya kalacağınız ve Kanyonun güneydoğu kıyısının sırtları, Nadire ormanlarıyla çevrili olan Muhteşem ormanlar, kanyonu inanılmaz bir güzelliğe büründürürken yumuşak rüzgar da sedir ve ardıçların kokusunu içimize çekeceğiz. Yaklaşık üç saatlik kanyon gezimiz sonrasında bizlere yöresel yemekler sunacak olan otelimize gelerek odalarımıza yerleşiyoruz


3. Gün: ZEYVE PAZARI - ABANOZ YAYLASI - ANAMUR - MAMURE KALESİ

Sabah otelimiz de alacak olduğumuz kahvaltı sonrası Ermenek İlçesi merkeze gidiyor ve Karamanoğulları Devrinde yaptırılan ilk büyük medrese olan, Karamanoğlu Hükümdarlarından Bedrettin Mahmut Bey’in oğlu Emir Musa Bey tarafından 1339 yılında yaptırılan Tol Medreseyi geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Daha sonra Karamanoğlu Mehmet Bey türbesini ziyaret ederek yaylaların ve köylerin arasından devam ederek doğa harikası bir yer olan Zeyve’ye geliyoruz. Yazın hemen hemen her gün pazarın kurulduğu, Göksu Nehri’nin kenarına kurulan bu şirin mesire yerinde öğle yemeğimizi yedikten sonra ülkemizin muz üretiminde başı çeken Anamur’a doğru devam ediyoruz. Yol üzerinde Anamurluların yaylası olan Abanoz Yaylası’nda kısa bir mola verdikten sonra Anamur’a varıyoruz. Anamur’da Mamure Kalesi, Anamur Müzesi ve Antik Anemurium Kenti gezildikten sonra otelimize yerleşiyoruz.


4. Gün: ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - MANAVGAT ŞELALESİ - ANTALYA - KALEİÇİ - İZMİR

Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltı sonrası Anamur’dan ayrılarak Gazipaşa üzerinden Alanya’ya geliyoruz.  Alanya‘ya ulaşıp, Astım hastalığına iyi gelmesi ile bilinen Damlataş Mağarasi‘nı gezip, Kizilkule‘yi görüyoruz. Daha sonra Antalya‘ya giderken, Manavgat Şelalesi‘ni ziyaret ediyoruz. Antalya’da kale içinde kısa bir serbest zaman sonrası İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 6 saatlik bir yolculuk sonrası sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuz da görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

2 Gece Otellerde Konaklama

Otellerde 2 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 2 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müze Kart)

Tekne ve Nehir Turları

Tüm Öğle Yemekleri 

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Alanya ve Antalya Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)