Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Yurtiçi Turlar da Geçerli Vade Farksız Taksit Seçenekleri BDDK kararı gereği Yurtdışı Turlar da kredi kartlarına taksitlendirme yapılamamaktadır.

BellimaTur Ayrıcalığı ile Karlar Altında Kapadokya & Erciyes Kayak Merkezi...
KAPADOKYA & KAYSERİ (Erciyes Kayak Merkezi)

Erciyes Kayak Merkezi, Ihlara, Yeraltı Şehri, Güvercinli Vadisi, Onxy 

Taş Atolyesi, Pastırmacılar Çarşısı, Üç Güzeller, Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Devrent, Paşabağ

Avanos, Kayseri, Turasan Şarap Fabrikası

Kayseri Pastırmacılar Çarşısı Bellimatur Farkıyla

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Bellimatur Farkıyla

Asmalı Konak Evleri Bellimatur Farkıyla

5 Yıldızlı Otel Yarım Pansiyon 2 Gece Konaklama

Eğlenceli Bir Hafta Sonu Fırsatı Sizleri Bekliyor

3 GÜN 3 GECE | Kaçırılmaz FIRSAT  4749 TL'den itb.

Bu program size uymadıysa 1 gece konaklamalı programı incelemek için Tıklayınız...

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir. 

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
29 Şubat • 07, 14, 21, 28 Mart

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR - KAPADOKYA

  Akşamüzeri belirlenen saatler de, belirlenen noktalardan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kula – Afyon – Konya istikametini takip ederek Aksaray’a doğru devam ediyoruz.

 • 2. Gün
  IHLARA VADİSİ - YERALTI ŞEHRİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - UÇHİSAR KALESİ - ONYX TAŞ ATÖLYESİ - PAŞABAĞLARI

  Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molamızı verdikten sonra yolumuza devam ederek Melendiz Çayı’nın oluşturduğu doğa harikası bir kanyon-vadi olan 105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayıyla doğa ve tarihi iç içe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ’ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini geziyoruz. Gezimizin ardından düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Yeraltı Şehri olacak. Sonrasında Narlıgöl Krater Gölü’nde vereceğimiz serbest zaman sonrasında GÜVERCİNLİK VADİSİ'nde doğa harikası oluşumlar görerek bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan UÇHİSAR KALESİ’ni (Panoramik) seyretme ve fotoğraflama imkânı bulacağız. ONYX TAŞ ATÖLYESİ'nde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp, en güzel Kapadokya manzarasının göründüğü MANZARA TEPESİ'nde fotoğraf molası veriyoruz. Buradan çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğimiz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. İlginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi (Dervent Vadisi) gezisinin ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 3. Gün
  ERCİYES KAYAK MERKEZ - KAYSERİ - PASTIRMACILAR ÇARŞISI

  Sabah kahvaltımızın ardından (dileyen misafirlerimiz kahvaltı öncesi balon turu veya atv turuna katılabilirler.) Türkiye'nin en gözde kayak merkezleri arasında yer alan ERCİYES KAYAK MERKEZİ'ne doğru yola çıkıyoruz. Burada kayak yapabilir, kar yürüyüşü ya da bölgede bulunan kafelerde kar manzarasına karşı sıcak içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Buradaki serbest zaman sonrası Kayseri şehir merkezine gidiyoruz. KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ni görüp, Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ni geziyoruz. Kayseri’nin ünlü çarşısı PASTIRMACILAR ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zaman sonrasında akşam yemeğimizi almak üzere otelimize yerleşiyoruz. Yemek sonrası dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan TÜRK GECESİ'ne gidiyoruz.

 • 4. Gün
  GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - ÜÇ GÜZELLER - ÜRGÜP - ASMALI KONAK - TURASAN ŞARAP FABRİKASI - İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve ilk durağımız olan GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ'ne gidiyoruz. eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Barbara Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası TURASAN ŞARAP MAHZENLERİ'ni gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Ardından Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan ÜÇ GÜZELLER PERİBACALARI’nı görüyoruz. Buradan ASMALI KONAK (Panoramik) dizisinin de çekildiği, Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğiniz Mustafa Paşa’ya gidiyoruz. Mustafa Paşa’nın mistik sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüşün sonrasında Kızılırmak'ın toprağından yapılan çömlekleri görmek üzere ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ'ne gidiyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra İzmir'e doğru dönüş yolculuğuna başlıyor ve bir başka turumuzda görüşünceye dek şimdilik vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Yeni Model Otobüs İle Ulaşım
 • Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • 2 Gece Belirtilen Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2)
 • Otelde Alınan Akşam Yemekleri (2)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Geleneksel Türk Gecesi Eğlencesi
 • Atv Etkinliği
 • Balon Turu Etkinliği

Fiyat&Taksit Seçenekleri

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
  29.02.2024Müsait5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  7.299,00 TL
  6.049,00 TL
  5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 1.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.699,00 TL
  Taksitler »
  07.03.2024Müsait5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  7.299,00 TL
  6.049,00 TL
  5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 1.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.699,00 TL
  Taksitler »
  14.03.2024Müsait5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  7.299,00 TL
  6.049,00 TL
  5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 1.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.699,00 TL
  Taksitler »
  21.03.2024Müsait5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  7.299,00 TL
  6.049,00 TL
  5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 1.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.699,00 TL
  Taksitler »
  28.03.2024Müsait5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  7.299,00 TL
  6.049,00 TL
  5.999,00 TL
  4.749,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 1.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.699,00 TL
  Taksitler »

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
21-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
22-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

9-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
10-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
11-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar

Benzer Turlar

Batı Karadeniz Turu (1 Gece Konaklama)

Batı Karadeniz Abant Gölü, Gölcük Gölü, Yedigöller, Amasra ve Safranbolu Turu

Yeni Model Otobüsler 2 Gece 2 Gün
 • 05.04.2024
 • 3.999,00 TL

Abant Kartalkaya Kartepe Uludağ Turu (4`lü Kar Keyfi)

5* Radisson Blu Hotel | Kartepe, Kartalkaya ve Uludağ Kayak Merkezleri, Abant, Gölcük, Maşukiye ve Ormanya

Yeni Model Otobüslerle 3 Gece 3 Gün
 • 29.02.2024
 • 4.999,00 TL

Abant Kartepe Uludağ Turu (3lü Kar Keyfi)

5* Radisson Blu Hotel | Kartepe, Uludağ Kayak Merkezleri, Abant Gölü, Maşukiye, Ormanya

Yeni Model Otobüslerle 2 Gece 2 Gün
 • 01.03.2024
 • 2.999,00 TL

Batı Karadeniz Kış Keyfi Turu (Amasra ve Safranbolu`lu)

Batı Karadeniz Amasra&Safranbolu Turu (2 Gece Konaklama) KIŞ SEZONU

Yeni Model Otobüslerle 3 gece 3 gün
 • 29.02.2024
 • 4.999,00 TL

Otobüsle Özel Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu (6 Gece Konaklamalı)

1 Gece Batum Konaklama | 2 Gece Yayla Konaklama | 1 Gece Termal Otelde Konaklama Farkı ile toplam 6 Gece Konaklama !!

Yeni Model Otobüslerle 8 Gün - 7 Gece
 • 17.05.2024
 • 15.499,00 TL