0232 220 01 02

Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu

  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
  • Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu

SÜPER KARADENİZ 

YAYLALARI ve BATUM TURU

Safranbolu, Sinop (Kalesi), Sinop (Cezaevi), Ünye, Trabzon, Atatürk Köşkü, Ayasofya, Sultan Murat Yaylası, Uzungöl, Ayder Üst Yaylalar Turu (Zilkale ve Köyler), Ayder Yaylası, Gürcistan-Batum, Artvin Borçka-Karagöl, Rize, Sürmene, Sümela Manastırı, Akçaabat, Ordu-Boztepe, Bandırma Vapuru, Samsun ve Amasya (Ferhat ve Şirin Su Kanalları ve daha fazlası...

 4 GECE OTEL & YAYLA TESİSLERİNDE KONAKLAMA 

Mayıs, Haziran, Temmuz

Ağustos, Eylül, Ekim Ayları Boyunca Her Pazar Çıkışlı

enlightened 1 Gece Sultan Murat Yaylası'nda BUTİK AYMEYDANI OTEL

enlightened 1 Gece Ayder Yaylası'nda ZAFRAN OTEL 

DOĞA, HUZUR VE KARADENİZ'İN TEMİZ HAVASI İLE

 ZORUNLU MİNİBÜS ÜCRETİ YOK ! 

Ayder'de ZİLKALE, PALOVİT , CAT VADİSİ Turu Farkı İle

Artvin'de BORÇKA, KARAGÖL Ayrıcalığı ile...

Oteller'de KAHVALTI ve AKŞAM YEMEKERİ FİYATA DAHİL !!!

BÖLGENİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE...

SEZON BOYUNCA HER 

PAZAR HAREKETLİ !

( 6 GÜN 5 GECE ) 1199 TL

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!    
Şimdi Alın, Ön Koltuklarda Oturma Fırsatı Yakalayın

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:
25 Temmuz • 01, 08, 15, 22, 29 Ağustos • 05, 12, 19, 26 Eylül • 03 Ekim
1. Gün: İZMİR - SAFRANBOLU

Akşam saat 17:00 ÜÇKUYULAR (Shell Karşısı Ziraat Bankası Önü), 17:30 ÜÇYOL (Tatlıses Kebab Önü), 17:50 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 18:30 GİRNE CADDESİ (Bellima  Tur Ofis Önü), 18:40 BOSTANLI İSKELE, 18:50 KARŞIYAKA ANIT-YUNUSLAR, 19:10 BORNOVA (Ege Acil Önü)'den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. AKHİSAR, BALIKESİR, BARTIN güzergahından SAFRANBOLU'ya varıyoruz.

Değerli misafirlerimiz, sizleri belirlediğimiz noktalardan belirlenen saatlerde alarak Yeşilin En Yeşiline, Doğa'nın ve Tabiat'ın Zirvesine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. (Buluşma noktaları ve saatleri 2 gün öncesinden telefonunuza mesaj olarak bildirilecektir.)


2. Gün: SAFRANBOLU - SİNOP - SAMSUN - ÜNYE'DE KONAKLAMA

Sabah kahvaltımızın ardından KARABÜK'ün Unesco  Miras Listesine alınmış olan Tarihi Safranbolu şehrine varıyoruz. Safranbolu da Hıdırlık Tepesinde panaromik Safranbolu ve evlerinin tanıtımı sonrası Tarihi Kaymakamlar Konağı, Cincihanı, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Güneş Saati, Arasta Çarşısı, Cinci Hamamını görerek Kent Meydanına varıyoruz.  Meşhur Safranbolu Lokumu alışverişi için serbest  zaman sonrası Türkiye’nin kuzeyde en uç noktasında bulunan Sinop’a ulaşıyoruz. Tarihi Sinop Cezaevi ve Sinop Kalesi'ni geziyoruz. Sinop merkezde Meşhur Sinop Mantısı'nın tadına bakıyoruz. Daha sonra Gerze-Bafra üzerinden Ünye'ye doğru devam ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Ünye'deki otelimizde.

Konaklama: Ünye Ramada Resort Hotel


3. Gün: AYASOFYA – TELKARİ ATÖLYESİ – ATATÜRK KÖŞKÜ – SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ - UZUNGÖL - SULTAN MURAT YAYLASI

Sabah kahvaltı sonrası Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. Trabzon’da ilk olarak Trabzon Ayasofya’sını geziyoruz. Daha sonra Ayasofya'nın karşısında bulunan aynı zaman da devlet sanatçısı ünvanı almış olan telkari ve gümüş işleme ustası Ali Kaynar'ın atölyesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra 1900’lü yılların başında Rum Armatör Kostantin KABADİYANİS tarafından yaptırılan ve Cumhuriyet döneminde TRABZON’lular tarafından ATATÜRK’e hediye edilen ATATÜRK KÖŞKÜ’nü ziyaret ediyoruz. Daha sonra Sürmene’ye gelerek burada 1950'li yılların öncesine dayanan tarihi bir el işçiliği örneğini sürdüren Sürmene Bıçak Atölyesi ve mağazasını ziyaret ediyoruz. Gövdesi kızılağaç odunundan keskin kısmı ise dövme çelikten yapılan Meşhur Sürmene bıçağının yapılışını aşama aşama dinliyoruz. Kısa bir kemençe dinletisi sonrası dilerseniz bıçak alış verişi yapabilirsiniz. UZUNGÖL MEVKİİ'ne doğru gelerek bu mevkinin en yüksek yaylalarından birisi olan Sultan Murat Yaylasındaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama, Müzikli Eğlenceli Akşam Yemeği otelimizde.

Konaklama: Butik Ay Meydanı Otel


4. Gün: UZUNGÖL - BORÇKA&KARAGÖL VEYA BATUM TURU - ZİLKALE&PALOVİT ŞELALESİ TURU - AYDER YAYLASI

Sabah kahvaltı sonrası UZUNGÖL'e gelerek burada göl kenarında kısa bir çay, kahve ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından bölgeden sofralarımıza kadar gelen çayın geçirdiği evreleri görüp hikayesini dinlemek üzere Çay Fabrikası'na gidiyoruz. Fabrikayı gezip çaylarımızı yudumladıktan sonra isteyenler alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediyelik çay alabilirsiniz. Artvin'in ilçesi Borçka'ya hareket ediyoruz. Minibüslere binip Dünya'daki en hızlı akan nehirlerden biri olan Çoruh Nehri'ni görerek harika manzaralar, irili ufaklı şelalelerden oluşmuş doğa harikası Bardnala Şelalesi'nde hatıra fotoğrafı çekilip Karadeniz'deki en güzel tabiat göllerden biri olan, ağaçların renklerinin göle yansıdığı doğa harikası Karagöl'e çıkıyoruz. Göl etrafında yürüyüş yapıp hatıra fotoğrafı çekildikten sonra muhteşem doğası ile büyüleneceğiniz, Fırtına Deresi kenarında yöresel öğle yemeğimizi alıp dilerseniz Zipline yapabilirsiniz. Daha sonra kendisi küçük ama namı büyük Çamlıhemşin'den minibüslerle dileyen misafirlerimizle yeşilin en iyi tonlarını göreceğiniz, bulutların üzerinde muhteşem vakit geçirebileceğiniz Çat Vadisi, Zilkale ve Palovit Şelalesi için konaklar mahallesindeki Taş Mektebi görüp ismini Sevdaluk Dizisiyle hatırlayacağınız Şenyuva Köyüne doğru gezimiz devam edecek. Geziye katılmak istemeyen misafirlerimiz Fırtına Deresi kenarında vakit geçirebilirler. Çat Vadisi, Zilkale, Palovit Turumuz da bölgedeki en eski Taş Kemer Köprü olan Şenyuva Köprüsünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra adeta bir kartal yuvasını andıran eski tarihi ipek yolu güzergahının güvenliğini sağlayan Çat Vadisi'nde ağaçların arasında yükselen Zilkale'ye varıyoruz.  Ardından bölgedeki debisi en yüksek şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi'ne geldiğimiz de yukarıdan düşen su kütlelerinin görüntüsü ve yarattığı serinlik ile büyülenceğiniz  "Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok" sloganını yapmanın tam yeri ve zamanı diyeceğiniz şelaleler diyarından çok etkilenceksiniz. Daha sonra Ayder Yaylası'na gelerek Gelintülü Şelalasi'ni görüyoruz. Yeşilin en yeşil olduğu Ayder Yaylası'nda temiz hava da yürüyüş yapabilmeniz, doğa içinde çaylarınızı yudumlamanız için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Ayder Yaylası'ndaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

BATUM SINIR KAPISI AÇILIRSA; Borçka Karagöl programı yerine BATUM TURU yapılacaktır. (PCR Testi vs. talep edilebilir)

BATUM TURU: Sabah Kahvaltı sonrası Batum'a gitmek isteyen misafirlerimiz ile Türkiye-Gürcistan Sınır Kapısı olan Sarp'a gelerek geçiş işlemlerine başlıyoruz. Gürcistan'ın  Acara Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Batum'a varıyoruz. Batum gezi programında St.Andrew Heykeli, Gonio Kalesi, Eski Khoroki Köprüsü, Avrupa Meydanı'nda Medea Anıtı, Eski Postane Binası  ve Poseidon Meydanı'ndaki Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını ve Eski Batum Evlerini görerek devam ediyoruz. Piazza Kulesini, Aziz Nikolas Kilisesini ve Batumdaki tek cami olan Orta Camii'yi gördükten sonra sahil boyunca ilerliyoruz. Sahilde Batum Limanı, Ali ile Nino Heykeli, Alfabe Kulesi, Saat Kulesi, Ters Restoran dedikleri White Restoranı görüyoruz. Türkiye'ye giriş yaparak yolculuğumuza devam ediyoruz.

Konaklama: Zafran Otel, Nehirim Otel, Natura Lodge Otel vb.


5. Gün: SÜMELA MANASTIRI - ORDU - BOZTEPE - SAMSUN'DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Sümela Manastırı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Karadeniz'e özel tereyağ, peynir, bal, fındık gibi yöresel ürünler alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Meşhur AKÇAABAT KÖFTE'nin tadına bakabilmeniz için öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Ordu'ya gelerek "Boztepe'ye çıkmalı şu Ordu'ya bakmalı dedikleri" Karadeniz’in en uzun sahil manzarasını seyretmek üzere Ordu merkezden teleferik (ekstra) ile BOZTEPE’ye çıkıyoruz. Boztepe'de kahve keyfi sonrası Samsun’a hareket ediyoruz. Samsun merkezde bulunan milli mücadelenin başladığı yer olması ile ün kazanmış olan Atatürk Heykeli’ni görüyoruz. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşlarının milli mücadeleyi başlatmak üzere 19 MAYIS 1919 tarihinde Samsun'a geldiği Bandırma Vapuru'nun birebir örneğini geziyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

Konaklama: Panorama Butik Otel


6. Gün: AMASYA - ÇORUM - İZMİR'E DÖNÜŞ

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Şehzadeler Şehrini gezmeye başlıyoruz. Yeşil ırmak üzerindeki dağlar da bulunan Kral Kaya Mezarlarını, Tarihi Saat Kulesi, Harşena Kalesi ve Yeşil Irmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehirde Ferhat’ın Şirin için dağları deldiğini bilmek yetmez diyoruz ve bu aşka tanıklık etmek üzere Ferhat İle Şirin Su Kanalı’nı ve müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Mecitözü - Çorum üzerinden Leblebi Alışverişi ve öğle yemeği için SUNGURLU'da vereceğimiz molanın ardından AFYON - UŞAK - KULA - SALİHLİ - TURGUTLU güzergahı ile gece saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, başka bir turumuzda  buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüslerimizle Ulaşım

4 Gece Otel ve Yayla Tesislerinde Konaklama

4 Sabah Kahvaltısı

4 Akşam Yemeği

Oteller de Yöresel Eğlenceler

Milli Park Giriş Ücretleri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Araç İçi İkramlar

Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı                           

Öğle Yemekleri                                   

Otellerde Alınan İçecekler                                      

Müze Ören Yeri Ücretleri ve Müze Kart

Zilkale, Palovit, Çat Vadisi Turu (Zorunlu Değil)

Borçka Karagöl Turu (Zorunlu Değil)

Yurtdışı Çıkış Harcı (Batum Turu için Zorunlu)

Batum Turu ( Zorunlu Değil )

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
01.08.20211.699,00 TL
1.299,00 TL
1.999,00 TL
1.599,00 TL
1.699,00 TL
1.299,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
08.08.20211.699,00 TL
1.299,00 TL
1.999,00 TL
1.599,00 TL
1.699,00 TL
1.299,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
15.08.20211.699,00 TL
1.299,00 TL
1.999,00 TL
1.599,00 TL
1.699,00 TL
1.299,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
22.08.20211.699,00 TL
1.299,00 TL
1.999,00 TL
1.599,00 TL
1.699,00 TL
1.299,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
29.08.20211.699,00 TL
1.299,00 TL
1.999,00 TL
1.599,00 TL
1.699,00 TL
1.299,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
05.09.20211.699,00 TL
1.299,00 TL
1.999,00 TL
1.599,00 TL
1.699,00 TL
1.299,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
12.09.20211.699,00 TL
1.199,00 TL
1.999,00 TL
1.499,00 TL
1.699,00 TL
1.199,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
19.09.20211.699,00 TL
1.199,00 TL
1.999,00 TL
1.499,00 TL
1.699,00 TL
1.199,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
26.09.20211.699,00 TL
1.199,00 TL
1.999,00 TL
1.499,00 TL
1.699,00 TL
1.199,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »
03.10.20211.699,00 TL
1.199,00 TL
1.999,00 TL
1.499,00 TL
1.699,00 TL
1.199,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 999,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 899,00 TL
Taksitler »

Oteller

1.Ek Bilgiler

Erken rezervasyon fiyatı her tarih ve otobüste ilk 10 koltuk için geçerlidir.

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız (Covid-19 Yönetmelikleri Kapsamında) minumum 20 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da Cuma ve Cumartesi turları birleşebilir. Bu durum da fiyat değişmez, koltuk numaraları değişebilir.

3.Vize Bilgileri

Süper Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)