0232 220 01 02

Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu

  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu
  • Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu

 KAZDAĞLARI - CUNDA ADASI - BERHAMKALE 

 AKÇAY - ALTINOLUK - AYVALIK TURU 

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

2 GÜN 1 GECE 799 TL'den itb.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
ÜÇKUYULAR, ÜÇYOL, BORNOVA EGE ÜNİ ACİL, KARŞIYAKA GİRNE CAD., BOSTANLI İSK.
Tur Hareket Tarihleri:
28 Mayıs • 04, 11, 18, 25 Haziran
1. Gün: İZMİR - ALTINOLUK - ZEYTİNYAĞ MÜZESİ - ASSOS ANTİK KENTİ - BERHAMKALE - YEŞİLYURT KÖYÜ

Sabah saat 05:00-07:00 arası sizleri Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil buluşma noktalarından alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktası saatleri, rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir. siz değerli konuklarımızı alarak hareket ediyoruz. Sabah kahvaltısı sonrası Kuzey Ege'nin en şirin kasabalarından bazılarını ziyaret edeceğiz. İlk olarak Akçay'a sabah kahvelerimizi yudumlamak için geliyoruz. Burada Sarıkız Heykeli'nin önünde fotoğraf çekilip, rehberimizden Sarıkız'ın hikayesini dinliyoruz. Daha sonra Altınoluk'a doğru devam ediyoruz. Altınoluk'ta  “Zeytin Dalı” dizisinin çekildiği, Eski adı Papazlık olan Altınoluk’un makus talihini değiştiren bir ailenin konağı olan Abdullah Bey Konağını görüyoruz. Burada Altınoluk'un talihini değiştiren aileyi ve konağın hikayesini rehberimizden dinleme fırsatı buluyoruz. Eşsiz lezzetteki zeytin yağları ile ünlü olan bu bölgede bazı faydalı otlar gibi yöresel alışveriş yapabileceğiniz serbest zaman sonrası Zeytin Yağı Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Bu güzel bir gezinin ardından, eşsiz manzarası ve arnavut kaldırımları ile meşhur Assos Antik kentinin bulunduğu Behramkale Köyü'ne geliyoruz. Akropole çıkıp Athena Tapınağının kalıntıları arasında Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını görüyoruz. Rehberimizden Assos Antik Kenti hakkında bilgilendirme alıyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Behramkale Köyü'nün o güzel sokaklarında gezmeye başlıyoruz. Yerel halkın kurmuş olduğu pazardan yöresel lezzet ve el işi alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Bol bol fotoğraf çekilmek için evlerin ve sokakların olduğu Behramkale köyünden ayrılıyor ve kazdağlarının eteklerinde sık bitki örtüsü ile hem deniz hem dağ turizminin birlikte yaşandığı Yeşilyurt Köyüne doğru ilerliyoruz. Bu şirin köyde bol bol fotoğraflar çekip rehberimizin bilgileri dahilinde gezimizi tamamlıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün: KAZDAĞLARI - SÜTÜVEN ŞELALESİ - CUNDA ADASI - İZMİR

Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltının ardından Kazdağları'na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi turumuz için bizleri bekleyen minibüslere binerek turumuza başlıyoruz. Sütüven Şelalesi'ni görerek yörük kızına aşık olan ve yörük kızı ile evlenmek için girdiği imtihanı kaybedip boğulan ve buraya adını veren Hasan'ın hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Daha sonra tekrar aracımızla buluşarak Tahtakuşlar Köyü'ne gelerek, burada emekli ilkokul öğretmeni Alibey Kudar tarafından kurulan Etnografya Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Ayvalık'a doğru devam ederek şeytanın ayak izinin olduğu rivayet edilen Şeytan Sofrası'na çıkarak şeytanın ayak izini görüyoruz ve bu tepede muhteşem bir manzara eşliğinde çay kahve molası veriyoruz. Daha sonra gerçek adı Alibey Adası olan ve Türkiye'nin Ege Denizi'nde bulunan 4. büyük adası olan Cunda Adası'na geliyoruz. Rehberimiz eşliğinde adanın sokaklarında yürüyüşle turumuzu gerçekleştiriyoruz. İskele mevkiinde meşhur damla sakızlı Türk kahvesi ve meşhur damla sakızlı dondurmanın tadına bakacağız. Bu ziyaretlerimiz sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle ayrılıyoruz

Fiyata Dahil Hizmetler

Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Yeni Model Otobüsler İle Ulaşım

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

1 Sabah Kahvaltısı,1 Akşam Yemeği

Feribot Biletleri

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğlen Yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
28.05.2022899,00 TL
799,00 TL
999,00 TL
899,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 4 Yaş 99,00 TL
5 - 11 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
04.06.2022899,00 TL
799,00 TL
999,00 TL
899,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 4 Yaş 99,00 TL
5 - 11 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
11.06.2022899,00 TL
799,00 TL
999,00 TL
899,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 4 Yaş 99,00 TL
5 - 11 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
18.06.2022899,00 TL
799,00 TL
999,00 TL
899,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 4 Yaş 99,00 TL
5 - 11 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
25.06.2022899,00 TL
799,00 TL
999,00 TL
899,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 4 Yaş 99,00 TL
5 - 11 Yaş 599,00 TL
Taksitler »

Oteller

• Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Turlarımıza katılabilmek için (2) aşılı olmanız veya hastalığı geçirmiş olmanız gerektiğiniz unutmayınız.

2-Aşınız yoksa/hastalığı geçirmediyseniz, 2. Doz Aşının üzerinden 14 gün geçmedi ise tur başlamadan önce 48 saat içinde alınmış negatif PCR testi sunmanız gerekmektedir.

3-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

4-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

5-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

6- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.

7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

8-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 

9-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

10-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.

11-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

12-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

13-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.

14-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

15-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

16-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir.

18-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

19-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

20-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.

21-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

Yurtdışı Turlar:

• Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.

• Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.

• Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

• Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

• Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.

• Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.

• Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.

• Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

• Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

Kazdağları, Cunda Adası, Berhamkale, Akçay, Altınoluk, Ayvalık Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)