COVİD-19 SOSYAL MESAFE TEDBİRLERİMİZ

Değerli Seyahat Severler,

"Hepimiz zor günlerden geçiyoruz. Kiminiz tatil planlarınızı ertelediniz, kiminin iptal ettirmeyi düşündünüz. Hayalini kurduğunuz tatili veya turu ertelemenin sizin için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Çünkü tüm sene biz de sizlerle bir yolculuğa çıkmanın hayalini erteledik. Sizlerle tekrar bir araya gelebilmek, hayalini kurduğumuz o yolculukları birlikte gerçekleştirebilmek için tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Önemli gelişmeleri sizinle paylaşmak, gezmeye, öğrenmeye ve eğlenmeye kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz."

Covid 19 ile ilgili gündem sürekli değişiyor. Bizde sizin adınıza bu gelişmeleri takip etmeye çalışıyoruz. Tüm gelişmeleri buradan sizler için paylaşacağız. Ama teyid almak veya detaylı öğrenmek için Dünya Sağlık Örgütü'nü, Sağlık Bakanlığı'nın ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın ilgili sayfalarını takip edebilirsiniz.

01.06.2020 tarihi itibari ile Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı genelgeleri ile turlarımız aşağıdaki tedbir ve öneriler kapsamında gerçekleşeceltir. 

1.Turumuza katılacak tüm misafirlerimiz HES kodu ile turlarımıza katılabilir. 
2.Araçlarımızda yolcu kontenjanlarımız %50 kapasite uygulanacaktır. Örneğin 46 kişilik bir araçta rehber dahil 23 kişi seyahat edecektir.
3.El bagajları eldiven ile alınarak, eldiven ile geri verilecektir.
4.Rehberlerimiz anlatım esnasında ve ikili diyaloglarda SİPERLİK ve MASKE birlikte kullanacaktır.
5.Araçlarımız tur esnasında her gün sonu detaylı dezenfekte edilir, her tur sonrası yine detaylı temizlik ve dezenfekte işlemi yapılır.
6.Araçlarımızda her iki kişilik koltuğa bir yolcu oturacak şekilde sosyal mesafe kurallarına uygun düzen alınır. Tur esnasında rehber anlatımlarında sosyal mesafe kurallarına uyulması gerekir.
7.Her gün araca binerken tüm yolcularımızın ateş ölçümü rehberimiz tarafından yapılacaktır. Araçlarımızda ön ve arka kapıda dezenfektan bulunacaktır. Her gün tüm misafirlerimize yeni maske dağıtımı yapılır.
8.Araç içerisinde ve tur esnasında maske takmak ZORUNLUDUR.
9.Konaklamalı turlarımızda HİJYEN SERTİFİKALI oteller tercih edilecektir.
10.Mola yerlerimiz HİJYEN SERTİFİKALI dinlenme tesisleri tercih edilecektir.
NOT: Sağlık Bakanlığından ve Bilim Kurulundan iletilecek olan yeni tedbirlere göre kurallar değişiklik gösterebilir.

2020 Yılında Bir Tur Düşünmüyorsanız, ERTELEYEBİLİRSİNİZ.

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2