Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

COVİD-19 SOSYAL MESAFE TEDBİRLERİMİZ

Bir süredir tüm Dünya'yı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını devam ediyor. Ancak insanlar doğası gereği gezmeye, görmeye, yeni şeyler öğrenmeye ve eğlenmeye ihtiyaç duyuyor. Biz de sizlerin bu ihtiyacını karşılamak için kaliteli, güleryüzlü ve güvenli bir hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Tüm bunların yanında sizlerin sağlığına da önem veriyoruz. Bunun için aldığımız tedbirleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Covid-19 normalleşme adı verilen süreçte sizler için aldığımız tedbirler;

ANTİVİRAL AKTİF FİLTRELİ OTOBÜSLER İZMİR'DE SADECE "BELLİMA TUR'DA"

Filomuzdaki tüm araçlarımızın filtrelerini 5 kat daha etkili Antiviral Aktif filtreler ile değiştirerek otobüs içindeki havayı daha hijyenik ve temiz bir hava olmasını sağladık. Bu filtreler otobüs içerisinde havalandırma çalışırken, dışarıdan içeri verilen havayı virallerden ve mikroplardan arındırarak normal filtrelere göre 5 kat daha daha temiz bir havayı otobüs içine vermektedir.

3 AŞAMALI HES KODU KONTROLÜ

Turlara kayıt olurken tüm katılımcılardan hes kodlarını talep ediyoruz. 1. Aşama da hes kodları turdan kısa bir zaman önce, 2. Aşama da otobüse binerken rehberlerimiz tarafından 3. Aşama da ise oteller, otele girişlerden kısa bir süre önce kontrollerini yapmaktadır.

ATEŞ ÖLÇÜMÜ, MASKE, MESAFE VE HİJYEN

Araca binerken muhakkak ateş ölçümü rehberlerimiz tarafından yapılmaktadır. Seyahat esnasında otobüs içinde maske takmak zorunlu ve rehberlerimiz bu konu da uyarılarını sıklıkla yapmaktadır. Araçlarımız da sağlık bakanlığının uygun gördüğü mesafeli oturma düzeni kullanmaktayız. Ayrıca araçlarımız da dezenfektan bulunmakta olup, araca her binişte zorunlu olarak kullanılması sağlanmaktadır. Araçlarımız her turdan 6 saat önce dezenfekte edilmektedir.