İzmir Çıkışlı Uçaklı Gap ve Portakal Çiçeği Festivali Turu

2019 YILINA ÖZEL ERKEN REZERVASYON BAŞLADI

İZMİR ÇIKIŞLI

UÇAKLI GAP ve PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU 

HALFETİ - HARRAN – GÖBEKLİTEPE - MARDİN – MİDYAT – NEMRUT – HASANKEYF DÂHİL

GAZİANTEP, ŞANLIURFA, MARDİN, ADIYAMAN KONAKLAMA

“EN DETAYLI TUR | EN UYGUN FİYAT” 

HALFETİ’DE TEKNE TURU… URFA’DA SIRA GECESİ… NEMRUT’TA GÜN BATIMI… ADANA'DA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ...

4 GECE 4* ve 5* OTELLER’DE KONAKLAMA 4 GECE 5 GÜN

İZMİR - ADANA (Sabah Uçağı) | ADANA - İZMİR (Akşam Uçağı) DİREKT UÇUŞ

SINIRLI KONTENJAN!

TEK TARİH | 3 - 7 Nisan 2019

1599 TL. YERİNE 1399 TL.

Erken rezervasyon fiyatı her tarihte ilk 10 kişi için geçerlidir.

Erken Rezervasyon 31 ARALIK 2018'e kadar geçerlidir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - ADANA - ANTAKYA

Sabah belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimiz ile İzmir Adnan Menderes Havaalanında belirlenen saatte buluşuyor (Dileyen misafirlerimiz transfer hizmetinden yararlanabilir.), check-in işlemlerimiz sonrasında SUNEXPRESS Havayollarına ait 07:00 İzmir - Adana uçağıyla Adana'ya hareket ediyoruz. Adana Şakirpaşa Havaalanında bizleri bekleyen otobüsümüz ve rehberimizle buluşuyor, Antakya'ya doğru turumuza başlıyoruz. Kahvaltı (ekstra) molamızın ardından Antakya’da ilk olarak zengin Anadolu medeniyetlerinin yaşanmış ihtişamının sergilendiği ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ’ni geziyoruz. Künefesi ile ünlü Antakya’da künefenin tadına bakıyor, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tüm dillerin ve dinlerin yaşadığı mistik Antakya sokaklarını fotoğraflıyoruz. HABİBİ NECCAR CAMİ’ni gördükten sonra ST.PIERRE KİLİSESİ’ni ziyareti ve HARBİYE ŞELALELERİ’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: 4* Dedeman Park Otel veya 4* Büyük Veliç Otel


2. Gün: GAZİANTEP - HALFETİ - HARRAN - ŞANLIURFA

Sabah kahvaltımızın ardından GAZİANTEP’te Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur Tarihi Tahmis Kahvesi, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten görülecek yerler arasındadır. Yöresel alışveriş ve Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından güneydoğunun saklı cenneti HALFETİ’ye Birecik üzerinden gidiyoruz. Birecik Baraj suları altında kalan medeniyeti, arzu edenler ile göl üzerindeki tekne turumuz (ekstra) ile keşfediyoruz. Bu gezimizin ardından medeniyetler beşiği HARRAN’a gidiyor ve KÜLTÜR EVİ’ni geziyoruz. Bu güzel günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile lobide buluşup güneydoğu bölgesinin simgesi olan SIRA GECESİ'ne gidiyoruz. (Ekstra)

Konaklama: 4* Dedeman Otel veya Urhay Cave Boutique Hotel


3. Gün: ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - MARDİN

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından peygamberler şehri ŞANLIURFA’yı gezmeye başlıyoruz. HALİL-ÜR RAHMAN CAMİİ – BALIKLI GÖL – RIZVANİYE CAMİİ ve Hz.İbrahim’in doğduğu mağarayı geziyoruz. Daha sonra insanlığın tarihini değiştiren, bilinen tüm tarihi tapınaklardan bile eski yaklaşık 12.000 yıllık bir geçmişi olan tarihin en eski tapınağı GÖBEKLİTEPE ziyaret edeceğimiz ilk nokta oluyor. Viranşehir – Kızıltepe üzerinden taşın dile geldiği birçok medeniyete ev sahipliği yapan MARDİN’e gidiyoruz. UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de MARDİN MÜZESİ – LATİFİYE CAMİİ – KIRKLAR KİLİSESİ – ZİNCİRİYE MEDRESESİ – TARİHİ POSTANE – ŞEHİDİYE CAMİİ – DEYRÜLZAFERAN MANASTIRI gezip göreceğimiz yerler arasında. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama: 4* Yay Grand Otel


4. Gün: MİDYAT - HASANKEYF - KÂHTA - NEMRUT - ADIYAMAN

Sabah Kahvaltı sonrası tarihi sokaklarında büyüleneceğimiz MİDYAT’a gidiyor ve MOR GABRIEL MANASTIRI’nı geziyoruz. , ‘’Sıla’’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ni geziyoruz. Süryani – Müslüman ortak mahallelerinde gezip vereceğimiz serbest zamanda telkâri gümüş alış verişi yaptıktan Dicle Nehri’nin hayat verdiği, Ilısu Barajı’nın yapımı ile birlikte sular altında kalacak olan tarihi HASANKEYF’e gidiyoruz. Burada yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından EL RIZK CAMİİ’yi ziyaret ediyoruz. KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ve CENDERE KÖPRÜSÜ’nü görüp KAHTA’da dolmuşlarla (ekstra 40 TL.) NEMRUT DAĞI’na doğru yola çıkıyoruz. 2150 metre yükseklikte Dünyanın sekizinci harikası “krallar dağı” olarak da anılan Nemrut’ta güneşin batışının seyredeceğiz.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

Konaklama: 4* Grand Isias Otel veya 4* Rabat Otel


5. Gün: ADANA - İZMİR

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Adana’ya gidiyoruz. İlk durağımız Adana’nın tarihi simgelerinden Adana TAŞ KÖPRÜ oluyor. Seyhan nehri üzerinde yer alan Taş Köprüyü fotoğrafladıktan sonra buradan SABANCI CAMİİ’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında yapacağımız kısa bir yürüyüşle Ramazanoğulları döneminin Adana’daki en anıtsal yapısı olan ADANA ULUCAMİİ’ne ulaşıyoruz. Yapıyı rehberimizin anlatımları eşliğinde gezip fotoğrafladıktan sonra yine kısa bir yürüyüşle Adana SAAT KULESİNE gidiyoruz. Yolumuz üzerinde Adana’nın uzun yıllar başkentliğini yaptığı Ramazanoğulları beyliğine ait olan ve halk arasında dünyada yapıldığı günden bu yana ayakta kalan en eski ev olarak bilinen Ramazanoğlu Konağını görüp saat kulesine ulaşıyoruz. Saat Kulesi'ni gördükten sonra 2013 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Türkiye'nin ilk düzenlenen festivali olan ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ'ne gidiyoruz. Bu güzel festivalde serbest zaman verdikten sonra havaalanına gidiyoruz. Adana - İzmir direkt uçuşu ile İzmir Adnan Menderes Havalaanı'na varıyor (Transfer hizmetinden yararlanan misafirlerimiz alndıkları noktalara geri bırakılacaktır.), bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

-

UÇUŞ BİLGİLERİ:

3 Nisan İzmir - Adana Gidiş 07:00 | 7 Nisan Adana - İzmir Dönüş 21:35 (Havaalanı buluşma 05:45) 


Fiyata Dahil Hizmetler

İzmir - Adana - İzmir Uçak Biletleri

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

4 Gece 4* - 5* Otel Konaklaması

Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 4 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Tüm Öğlen Yemekleri

Halfeti Tekne Turu 25 TL.

Yöresel Eğlence - Sıra Gecesi 75 TL.

Nemrut Minibüs ve Shuttle 40 TL. Arası

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Havaalanı Gidiş - Dönüş Transfer 40 TL.(Tur başlangıç tarihinden 2 gün önce buluşma saatleri ve noktaları belirlenecektir.)

Tur Fiyatları

Oteller

GAZİANTEP KONAKLAMA: 4* DEDEMAN PARK OTEL  veya 4* BÜYÜK VELİÇ OTEL

ŞANLIURFA KONAKLAMA: 4* DEDEMAN OTEL veya URHAY CAVE HOTEL

MARDİN KONAKLAMA: 4* YAY GRAND OTEL

ADIYAMAN KONAKLAMA: 4* GRAND ISIAS OTEL veya 4* RABAT OTEL

1.Ek Bilgiler

BİLMENİZ GEREKENLER:

Erken rezervasyon fiyatı her tarih ve otobüste ilk 10 koltuk için geçerlidir.

Tur kayıt esnasında SIRA GECESİ için katılım bildirmek zorunludur.

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

İzmir Çıkışlı Uçaklı Gap ve Portakal Çiçeği Festivali Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Uçaklı Gap Turu

İzmir Çıkışlı Uçaklı Gap Turu

4 Gece 5 Gün

23.10.2019

1349.00 TL

İzmir Çıkışlı Elegant Avrupa Turu

İzmir Çıkışlı Elegant Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün

31.05.2019

399.00

İzmir Hareketli Maxi İtalya Turu

İzmir Hareketli Maxi İtalya Turu

7 Gece 8 Gün

31.05.2019

399.00

İzmir Çıkışlı Büyük Doğu Anadolu Turu

İzmir Çıkışlı Büyük Doğu Anadolu Turu

8 Gece 9 Gün

31.05.2019

1499.00 TL

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

8 Gece 9 Gün

02.06.2019

299.00

Uçaklı Karadeniz Yayla Keyfi ve Batum Turu

Uçaklı Karadeniz Yayla Keyfi ve Batum Turu

3 Gece 4 Gün

11.06.2019

1299.00 TL

İzmir Çıkışlı Çanakkale, Assos Turu

İzmir Çıkışlı Çanakkale, Assos Turu

1 Gece 2 Gün

15.06.2019

325.00 TL

İzmir Çıkışlı Kütahya, Eskişehir Turu

İzmir Çıkışlı Kütahya, Eskişehir Turu

1 Gece 2 Gün

15.06.2019

325.00 TL

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2