Uçaklı Karadeniz Yayla Keyfi ve Batum Turu

1299.00 TL

2019 YILINA ÖZEL ERKEN REZERVASYON BAŞLADI

İZMİR ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI TURU

BU PROGRAMDA YAYLA KEYFİNE DOYACAKSINIZ!

İzmir - Trabzon - İzmir Direkt Uçuş Konforu ile...

ÖZEL PROGRAM | SINIRLI KONTENJAN

AYDER YAYLASI, BORÇKA, LİMONSUYU YAYLASI'NDA KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA...

Çat Vadisi, Zilkale ve Palovit Şelalesi, Şenyuva Köyü, Çat Vadisi, Zilkale, Palovit Şelalesi, Fırtına Deresi, Ayder Yaylası,  Batum, Borçka, Çoruh Nehri, Karagöl, Bardnala Şelalesi, Uzungöl, Trabzon, Rize, Ayasofya, Atatürk Köşkü Müzesi...

3 GECE 3 FARKLI YAYLA'DA KONAKLAMA 3 GECE 4 GÜN

1.Tur : 11 - 14 Haziran 2019 | 2.Tur : 2 - 5 Temmuz 2019 | 3.Tur : 13 - 16 Ağustos 2019

4.Tur : 20 - 23 Ağustos 2019 | 5.Tur : 27 - 30 Ağustos 2019

Tüm otellerde KAHVALTI ve AKŞAM YEMEĞİ dâhil!

1599 TL. YERİNE 1299 TL.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
02 Temmuz • 13, 20, 27 Ağustos
1. Gün: İZMİR - TRABZON HAVAALANI - ÇAT VADİSİ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ŞENYUVA - FIRTINA DERESİ - AYDER YAYLASI\'NDA YAYLA KEYFİ

Sabah belirlenen saatte İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda buluşarak Yeşilin En Yeşiline Doğu Karadeniz’e doğru direk uçuş ayrıcalığı ile yolculuğumuza başlıyoruz. Trabzon Havaalanı’nda bizleri beklemekte olan aracımız ile yol üzerinde ekstra olarak alacağımız yöresel kahvaltı sonrası kendisi küçük ama namı büyük Çamlıhemşin'den minibüslerle dileyen misafirlerimizle (ekstra) yeşilin en iyi tonlarını göreceğiniz, bulutların üzerinde muhteşem vakit geçirebileceğiniz  Çat Vadisi, Zilkale ve Palovit Şelalesi için konaklar mahallesindeki Taş Mektebi görüp ismini Sevdaluk Dizisiyle hatırlayacağınız Şenyuva Köyüne doğru gezimiz devam edecek. Geziye katılmak istemeyen misafirlerimiz Fırtına Deresi kenarında vakit geçirebilirler. Bölgedeki en eski Taş Kemer Köprü olan Şenyuva Köprüsünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra adeta bir kartal yuvasını andıran eski tarihi ipek yolu güzergahının güvenliğini sağlayan Çat Vadisi'nde ağaçların arasında yükselen Zilkale'ye varıyoruz.  Ardından bölgedeki debisi en yüksek şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi'ne geldiğimiz de yukarıdan düşen su kütlelerinin görüntüsü ve yarattığı serinlik ile büyülenceğiniz  "Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok" sloganını yapmanın tam yeri ve zamanı diyeceğiniz şelaleler diyarından çok etkilenceksiniz. Öğle yemeğimizi Fırtına Deresi kenarında yöresel yemekler ile alıp Tarihi Kemek Köprüleri ve ağaçlar, kayalar arasından sızan şelaleleri görerek Kaçkar Milli Parkı sınırlarında yer alan Ayder Yaylasına gelerek Yayla Keyfini yaşayacağız. Daha sonra konaklama ve akşam yemeği için tesisimize yerleşeceğiz.


2. Gün: BATUM TURU - BORÇKA - BARDNALA ŞELALESİ - KARAGÖL

Sabah Ayder Yaylası’nda güne başlamanın vermiş olduğu enerji ve keyif ile kahvaltımızı yaptıktan sonra Batum’a giriş yapmak üzere yola çıkıyoruz. Batum Turuna (ekstra) katılmak istemeyen misafirlerimiz Hopa merkez de vakit geçirebilirler. Türkiye-Gürcistan Sınır Kapısı olan Sarp'a gelerek geçiş işlemlerine başlıyoruz. Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Batum'a varıyoruz. Batum’da St.Andrew Heykeli, Gonio Kalesi, Eski Khoroki Köprüsü, Avrupa Meydanı'nda Medea Anıtı, Eski Postane Binası  ve Poseidon Meydanı'ndaki Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını ve Eski Batum Evlerini görerek devam ediyoruz. Piazza Kulesini, Aziz Nikolas Kilisesini ve Batumdaki tek cami olan Orta Camii'yi gördükten sonra sahil boyunca ilerliyoruz. Sahilde Batum Limanı, Ali ile Nino Heykeli, Alfabe Kulesi, Saat Kulesi, Ters Restoran dedikleri White Restoranı görüyoruz. Batum sonrası ülkemize geri dönerek Artvin'in ilçesi Borçka'ya hareket ediyoruz. Minibüslere binip Dünya'daki en hızlı akan nehirlerden biri olan Çoruh Nehri'ni görerek harika manzaralar, irili ufaklı şelalelerden oluşmuş doğa harikası Bardnala Şelalesi'nde hatıra fotoğrafı çekilip Karadeniz'deki en güzel tabiat göllerden biri olan, ağaçların renklerinin göle yansıdığı doğa harikası Karagöl'e çıkıyoruz. Göl etrafında yürüyüş yapıp hatıra fotoğrafı çekildikten sonra Borçka’da doğa iç içe, ağaçların arasında sessiz ve huzur dolu yayla tesisimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği yayla tesisimizde.


3. Gün: RİZE BEZİ DOKUMA FABRİKASI - ÇAY FABRİKASI - UZUNGÖL - LİMONSUYU YAYLASI\'NDA YAYLA KEYFİ

Sabah huzur dolu yeşillikler içinde yapacağımız kahvaltı sonrası bölgeye has alabileceğiniz tüm ihtiyaç, hediyelik alışverişlerinizi bugünümüzde bölgeden ayrılmadan almanızı sağlayacağız. Rize'de yöreye has Rize Bezi (feretiko) dokuma atölyesine varıyoruz. Sunum sonrası  dileyenler alışveriş imkanı bulabilirler. Ardından bölgeden sofralarımıza kadar gelen çayın geçirdiği evreleri görüp dinlemek üzere GÜRÇAY çay fabrikasına gidiyoruz. Fabrikayı gezip çaylarımızı yudumladıktan sonra isteyenler alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediyelik çay alabilirsiniz. Gezimize Uzungöl ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Vadinin ortasında bulunan ve heyelan sonucu oluşmuş ve tüm Dünya'daki doğa harikası olarak bilinen bölgelere meydan okuyan Uzungöl etrafında yürüyüş sonrasında öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra rotamızı bulutların üstüne doğru çevirerek Limonsuyu Yaylasına doğru devam ediyoruz. 2485 metre rakımda bulunan Limonsuyu Yaylası’nda ruhumuzu dinlendireceğiz ve akşam da yörede çok az kalan atışma sanatı ile doyasıya eğleneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama Limonsuyu Yaylasındaki otelimizde.


4. Gün: SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ - TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası Sürmene’ye gelerek burada 1950'li yılların öncesine dayanan tarihi bir el işçiliği örneğini sürdüren Sürmene Bıçak Sanayi atölyesi ve mağazasını ziyaret ediyoruz. Gövdesi kızılağaç odunundan keskin kısmı ise dövme çelikten yapılan Meşhur Sürmene bıçağının yapılışını aşama aşama dinliyoruz. Kısa bir kemençe dinletisi sonrası dilerseniz bıçak alış verişi yapabilirsiniz. Daha sonra Trabzon’a gidiyor ve ilk olarak Trabzon Ayasofya’sını geziyoruz. Daha sonra 1900’lü yılların başında Rum Armatör Kostantin KABADİYANİS tarafından yaptırılan ve Cumhuriyet döneminde TRABZON’lular tarafından ATATÜRK’e hediye edilen ATATÜRK KÖŞKÜ’nü ziyaret ediyoruz. Akşam yöresel lezzetlerden oluşan yemek sonrası İzmir’e geri dönmek üzere Havaalanı’na doğru yola çıkıyoruz. Direk uçuş konforu ile İzmir’e gelerek bir sonraki turumuz da görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

İzmir - Trabzon - İzmir Uçak Biletleri

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

3 Gece Otel Konaklaması

Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı

Otellerde 3 Akşam Yemeği

Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı                           

Öğle Yemekleri                                   

Otellerde Alınan İçecekler                                      

Müze Ören Yeri Ücretleri ve Müze Kart                               

Zilkale, Palovit, Çat Vadisi Turu 40 TL(Zorunlu Değil)

Borçka Karagöl Turu  40 TL(Zorunlu Değil)

Batum Turu  80 TL (Zorunlu Değil)

Konaklama Limonsuyu Yayla Minibüs 40 TL. Zorunlu

Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL (Batum Turuna Katılanlara Zorunlu)

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
02.07.20191299.00 TL1599.00 TL 1299.00 TL0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
13.08.20191299.00 TL1599.00 TL 1299.00 TL0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
20.08.20191299.00 TL1599.00 TL 1299.00 TL0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
27.08.20191299.00 TL1599.00 TL 1299.00 TL0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »

Oteller

1. Gece AYDER YAYLASI ELİF OTEL

2. Gece BORÇKA LAMAZİ BUTİK OTEL

3. Gece LİMONSUYU KARDELEN OTEL

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Uçaklı Karadeniz Yayla Keyfi ve Batum Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

NEDEN BİZ?

BU TURU NASIL ALABİLİRİM?

  • Online Satış

    Kredi kartınız ile online veya telefon ile arayarak mailorder yöntemiyle alabilirsiniz.

  • Banka Havalesi

    Banka hesaplarımıza havale veya eft yöntemiyle turunuzu kolayca satın alabilirsiniz.

  • Müşteri Memnunityeti

    Bellima Tur ailesi olarak güler yüzlü ve ilgili seyahat danışmanları, tecrübeli turizm şoförleri ve

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)