Marmaris Kız Kumu Plajı ve Selimiye Turu Tur Programı
MARMARİS - KIZKUMU PLAJI  - SELİMİYE TURU

SEZON BOYUNCA HER CUMARTESİ ve PAZAR ÇIKIŞLI 

SABAH KAHVALTISI, REHBERLİK, ULAŞIM, ÇEVRE GEZİLERİ
DAHİL SADECE 170 TL !

PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İLE ÖDEME İMKANI !

Kalkış Yerleri: Sabah saat 06:30 Girne Ofis Önü, 06:40 EGEPARK (Mavişehir), 06:50 Bostanlı İskele, 06:55 Karşıyaka Anıt, 07:10 Bornova Ege Acil Önü, 07:25 Üçyol Terra Pizza Önü, 07:40 Fahrettin Altay Opet Benzin İstasyonu Önü
Gezilecek Yerler: Marmaris Kız Kumu Plajı ve Selimiye Turu
PROGRAM
MARMARİS - KIZ KUMU PLAJI - SELİMİYE TURU

Sabah saat 06:30 Girne Ofis Önü, 06:40 EGEPARK (Mavişehir), 06:50 Bostanlı İskele, 06:55 Karşıyaka Anıt, 07:10 Bornova Ege Acil Önü, 07:25 Üçyol Terra Pizza Önü, 07:40 Fahrettin Altay Opet Benzin İstasyonu Önü, Yolda restoranımızda kahvaltımızı yaptıktan sonra, Muğla’ya doğru ilerliyoruz.Sakar geçidinden döne döne Gökova Körfezi’nin muhteşem manzarasının fotoğrafını çekiyoruz. Türkiye'nin en güzel yol ayrımlarından biri olarak adlandırılan Marmaris kavşağına geliyoruz ve yönümüzü Marmarisin eşşiz manzaralı yollarına doğru çeviriyoruz.İlk durağımız öğle saatlerinde varmış olacağımız Kız Kumu Plajı oluyor.Rehberimizden Kız Kumunun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyoruz,bölge hakkında bilgiler alıyoruz ve serbest zamana geçiyoruz.Kız Kumunun tadını çıkardıktan sonra, haftanın stresini üzerimizden atacağımız huzur dolu bir ege sahiline geçiyoruz.Orhaniye, Kızkumu ,Turgut Köyünün güzelliklerini seyrederek yeşil ve Ege mavisinin farklı tonlarını deneyimleyen bakir cennet kıyılarından Hisarönü körfezinin incilerinden Selimiye Köyüne ulaşıyoruz,Hydas antik kenti yakınında kurulmuş, eski ismi Losta olan daha sonra Kızılköy ismi ile bilinen Selimiye sahilinde dolaşıyor ( buranın özel keçi peynirli Losta tatlısını deneyebiliriz) sakinlik, huzur…. böylesini yaşamamışım diyerek istemeyerek buradan ayrılıp İzmir'e dönüş yolculuğuna geçiyoruz.Molalı ve konforlu geçen yolculuğumuzun ardından saat 23:00 gibi varış duraklarımıza ulaşıyoruz ve bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
  • Ulaşım
  • Kahvaltı Tabağı ve Sınırsız Çay
  • Araç İçi İkramlar
  • Seyahat Sigortası
  • Rehberlik Hizmeti


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Kişisel Harcamalarınız


Otel Bilgileri Notlar

İptal Şartları
MAPE EMLAK İNŞ. VE TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Girne Blv. No:115/A Nergiz Mh. Karşıyaka - İzmir
0232 220 01 02


Bu çıktı 30.11.2020 14:41 tarihinde verilmiştir. MAPE EMLAK İNŞ. VE TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.