Ölüdeniz ve Fethiye Turu (JEEP SAFARİ HEDİYE) Tur Programı

Tatilin En Keyiflisi BELLİMATUR Farklı Turlar Sunmaya Devam Ediyor.

 JEEP SAFARİ TURU HEDİYELİ 

 ÖLÜDENİZ & FETHİYE TURU 

2 GÜN 1 GECE | YARIM PANSİYON KONAKLAMA

 DALYAN TEKNE TURU BELLİMATUR'DA
 iZTUZU PLAJI & CARETTA CARETTA BELLİMATUR'DA
ÖLÜDENİZ PLAJI DENİZ KEYFİ BELLİMATUR'DA
ÇAMUR BANYOSU BELLİMATUR'DA

 

AKYAKA -  AZMAK NEHRİ  - DALYAN - CARETTA CARETTA NEHRi - iZTUZU PLAJI - ÖLÜDENiZ
FETHiYE - YAKAPARK - SAKLiKENT - TLOS ANTiK KENTi - ÇAMUR BANYOSU - GİZLİKENT ŞELALESi

Jeep Safari'de Öğle Yemeği Dâhil

13. TUR:  11-12 Eylül 14. TUR:  18-19 Eylül 14. TUR:  25-26 Eylül

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Kalkış Yerleri: Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil
Gezilecek Yerler: AKYAKA - AZMAK NEHRİ - DALYAN - CARETTA CARETTA NEHRİ - İZTUZU PLAJI - ÖLÜDENİZ FETHİYE - YAKAPARK - SAKLIKENT - TLOS ANTİK KENTİ- ÇAMUR BANYOSU - GİZLİKENT ŞELALESİ
PROGRAM
1 Gün: AKYAKA - DALYAN - KAUNOS MEZARLIKLARI - İZTUZU PLAJI - ÖLÜDENİZ

Sabah saat 05:00 ile 06:30 arası sizleri Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil buluşma noktalarından alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktası saatleri, rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir.

Sabah ekstra olarak aldığımız kahvaltımız sonrası, Ege'nin manzaralarını seyir ederek seyahatimize devam ediyor ve ilk olarak Gökova’ya ulaşıyoruz.Gökova akyaka yolu üzerinden muhteşem bir manzara eşliğinde  fotoğrafları çekip Akyaka'ya doğru devam ediyoruz.Cennet bölge Akyaka'da AZMAK NEHRİN' de tekne turuna katılıyoruz(Ekstra).Tekne turunda akvaryum görüntüsüne sahip olan eşsiz manzaraya şahit olduktan sonra bu güzel bölgeden ayrıluyoruz.Yolumuz Köyceğiz–Dalyan’a ulaşıyoruz.Dalyan nehrinde keyifli Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz.(Ekstra).TEKNE TURU’nda, Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta -Caretta Kaplumbağlarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını yüzme molası sonrası serbest zaman veriyoruz.Sonrasında teknemize biniyor ve diger cennet bölge olan FETHİYE'ye doğru gidiyoruz.Son bölgemiz olan Fethiye ÖLÜDENİZ'de serbest zaman dahilinde deniz keyfi yapıyor daha sonra Otelimize doğru yola çıkıyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.2 Gün: FETHİYE - JEEP SAFARİ TURU - İZMİR

Muhteşem bir günün başlangıcıyla sabah kahvaltısı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz.Siz değerli misafirlerimizle heycan dolu Jeep Safari turumuz için yola çıkıyoruz.

TUR PROGRAM AKIŞI ;

08:30 Otelden Jipler ile alınış

10:00 Yakapark ziyareti
11:30 Saklıkent ziyareti
12:30 Öğlen yemeği / İsteğe göre zipline + rafting
15:00 Çamur banyosu
16:30 Gizli Kent Şelalesi
17:30 Safari turumuz sona eriyor.

Bu keyifli turumuzun yavaş yavaş sonuna doğru geldikten sonra İZMİR yolculuğumuz başlıyor. Ortalama saat 23:00 gibi siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve başka bir organizasyonumuzda görüşmek dilegiyle.....ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
02.10.2021Sezon Fiyatı699,00 TL799,00 TL 699,00 TL0 - 4 Yaş 99,00 TL
5 - 11 Yaş 449,00 TL
-Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüsler ile ulaşım

1 Gece Otel konaklama

1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği, 2 Öğle Yemegi

Zorunlu Seyahat Sigortası

Profesyonel RehberlikFiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Kişisel Harcamalarınız
 • 1.Gün Sabah Kahvaltısı 25 TL arası
 • Azmak Nehrinde Tekne Turu 20 TL
 • Dalyan Nehrinde Tekne Turu 60 TL 


Otel Bilgileri Kalkış Yerleri
 • GİRNE OFİS (06:00)
 • MAVİBAHÇE HİLLTOWN (06:10)
 • BOSTANLI İSKELE (06:15)
 • YUNUSLAR (06:20)
 • KARŞIYAKA ANIT (06:30)
 • EGE ÜNİ. ACİL (06:45)
 • LOZAN FUAR KAPISI (07:00)
 • ÜÇYOL TERA PİZZA (07:15)
 • ÜÇKUYULAR SHELL BENZİNLİK ÖNÜ (07:35)
Notlar

BİLMENİZ GEREKENLER:

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.


İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

MAPE EMLAK İNŞ. VE TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Girne Blv. No:115/A Nergiz Mh. Karşıyaka - İzmir
0232 220 01 02


Bu çıktı 26.09.2021 22:28 tarihinde verilmiştir. MAPE EMLAK İNŞ. VE TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.