Yılbaşı Özel Abant, Kartepe, Ormanya Turu Tur Programı

 Özge İnal ve Orkestrası ile Muhteşem Bir Yılbaşı Sizi Bekliyor... 

YILBAŞI ÖZEL ABANT & GÖLCÜK & KARTEPE 

MAŞUKİYE  & ORMANYA HOBBİT EVLERİ

BOLU - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - MAŞUKİYE -

ORMANYA HOBBİT EVLERİ - KARTEPE KAYAK MERKEİ ile Birlikte!

Maşukiye'de ATV Safari Bellimatur Farkıyla
Ormanya Hobbit Evleri Bellimatur Farkıyla
Kartepe Kayak Merkezi Bellimatur Farkıyla

1 GECE 5* RADISSON BLU OTEL'DE KONAKLAMA 

Kapalı Isıtmalı Havuz & Hamam 

Eğlenceli Bir Hafta Sonu Fırsatı Sizleri Bekliyor

2 GÜN 2 GECE | Kaçırılmaz FIRSAT  2799 TL

MUHTEŞEM BİR GALA İLE 2023 YILINI BERABER KAŞILIYORUZ.
31 Aralık 2023 Cumartesi Yılbaşı Özel Programı
ÖZGE İNAL & ORKESTRASI EŞLİĞİNDE YILBAŞI GALASI
YILBAŞI EĞLENCELERİNİN VAZGEÇİLMEZİ ORYANTAL SHOW

LİMİTSİZ YERLİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER

ZENGİN MENÜSÜ İLE GALA FİYATA DAHİL !

Bu program size uymadıysa 2 gece konaklamalı programı incelemek için Tıklayınız...

Kalkış Yerleri: Üçkuyular, Üçyol, Lozan, Girne Caddesi, Bostanlı İskele, Karşıyaka Yunus-Anıt, Bornova Ege Acil Önü
Gezilecek Yerler: Abant, Gölcük Gölü, Kartepe, Maşukiye,Ormanya Hobit Evleri
PROGRAM
1 Gün: İZMİR - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - KARTEPE KAYAK MERKEZİ

Akşam saat 20:30 ÜÇKUYULAR (Opet Karşısı Ziraat Bankası Önü) 21:00 ÜÇYOL (Yazıhaneler Önü) 21:30 LOZAN FUAR KAPISI (Atatürk Lisesi Karşısı), 22:10 GİRNE OFİS (Bellima Tur Ofis Önü), 22:25 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’ nden (İskelenin Ara Yer Önü), 22:35 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar)  23:00 BORNOVA (Ege Acil Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Manisa - Akhisar - Balıkesir - Susurluk istikametini takip ederek Abant'a doğru devam ediyoruz. (Belirtilen saatler tahmini saatlerdir. Net ve Güncel saat bilgilendirmesi turunuzdan 1 gün önce SMS/KISA MESAJ SERVİSİ ile telefonunuza gönderilecektir.)

Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molamızı verdikten sonra yolumuza devam ederek karlar altında bir prenses gibi parlayan, çevresinin bitki zenginliği, büyük bir açık hava rekreasyon potansiyeline sahip ABANT GÖLÜ'ne ulaşıyoruz.Her mevsimde ayrı bir güzelliği olan Abant Gölü kenarında yürüyüşlerimizi yapıyoruz ve doğanın bizlere sunduğu muhteşem manzaralarda fotoğraflar çekiliyoruz.Serbest zaman sonrasında yolumaza devam ederek Bolu’nun başka bir güzelliği ölan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz.Yine çevresi çam ormanları ile kaplı olan bu doğa cennetinin güzelliği bizleri çok etkileyecektir bölge gezintimizi ve fotoğraflarımızı çektikten sonra bir sonraki durağımız KARTEPE KAYAK MERKEZİ'ne ulaşıyoruz.Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe'de serbest zaman veriyoruz.Bu serbest zaman diliminde isteyenler misafirler kayak & snowboard yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirler. Serbest zaman sonrası buluşuyoruz ve bölgenin en iyi otellerinden olan 5*RADİSSON BLUE Otel'e geliyor, belirlenen saatte YEMEKLİ LİMİTSİZ İÇKİLİ CANLI MÜZİK VE EĞLENCELİ YILBAŞI BALOSU için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Konaklama otelimizde. (Otelimiz'de Isıtmalı Havuzları, Hamam Kullanımı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

Yılbaşı Eğlencesi'nde Özge İnal ve Orkestrası ile Muhteşem bir eğlence sizleri bekliyor. Oryantal şov, çocuk animasyonu sürpriz çekilişler...

ZENGİN YILBAŞI MENÜSÜ; 

Başlangıç Ordövr Tabağı; Pastırmalı Humus, Ezine Peyniri, Zeytinyağlı Biber Dolması, Közlenmiş Patlıcan Salatası, Acılı Ezme, Haydari, Havuç Tarator, Kokteyl Domates, Badem Salatalık

Ara Sıcak; Avcı Böreği, Kavrulmuş Pastırma ve sebzeler ile marine edilmiş

Karışık Mevsim Salatası : Zeytin Yağ, Limon ve Nar Ekşisi ile

Ana Yemek; Taze Baharatlı Dana Bonfile & Baby Patates, Pasta, Meşrubat ve LİMİTSİZ YERLİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇİCEKLER !

20.00 - 22.00
Yemek Müziği
Dans Müziği
Batı Müzikleri
Pop
22.00 - 01.00

Özge İnal ve Orkestrası
TSM
Fantazi
Oyun Havaları2 Gün: MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ - İZMİR

Sabah alacağımız BRUNCH kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Kartepe eteklerinde ve Sapanca Gölü'nün kenarında bulunan doğayla iç içe MAŞUKİYE'ye varıyoruz. Adını aşık anlamına gelen ''maşuk'' kelimesinden alan Maşukiye'ye biz de aşık oluyoruz. Maşukiye gezimizin sonrasında eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz.yürüyüş yapıp,bu muhtesem doğayı fotoğraflıyoruz ve ayrılıyoruz ve sonrası dönüş yolculuğuna geçiyor ve bir sonraki BELLİMATUR organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. (İzmir'e varış tahmini 23:00-01:00 arasıdır, planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.)

ÖNEMLİ HATIRLATMA:
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. 
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Yeni Model Ulaşım Araçlar ve Tüm Çevre Gezileri
 • 5* Radisson Blu Otel Konaklama Ayrıcalığı
 • Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası
 • Otelde Alınan Kahvaltı (1), Akşam Yemekleri (1) 
 • Otelde YEMEKLİ LİMİTSİZ ALKOLLÜ GALA GECESİ
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri
 • Kayak takım ücretleri 
 • Telesiyej Ücreti
 • Atv & Utv  Safari Turu, Zipline 
 • Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.) 


Otel Bilgileri Kalkış Yerleri
 • ÜÇKUYULAR SHELL KARŞISI ZIRAAT BANKASI (20:30)
 • ÜÇYOL YAZIHANELER (21:00)
 • LOZAN FUAR KAPISI (21:30)
 • GİRNE OFİS (22:10)
 • BOSTANLI İSKELE (22:25)
 • KARŞIYAKA ANIT (22:35)
 • EGE ÜNİ. ACİL (23:00)
Notlar

BİLMENİZ GEREKENLER:

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.


İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

https://bellimatur.com/izmir-cikisli-abant-kartepe-ormanya-turu-yilbasi
MAPE EMLAK İNŞ. VE TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Girne Blv. No:115/A Nergiz Mh. Karşıyaka - İzmir
0232 220 01 02


Bu çıktı 29.01.2023 21:29 tarihinde verilmiştir. MAPE EMLAK İNŞ. VE TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.