0232 220 01 02

Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu

  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu
  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu
  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu
  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu
  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu
  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu
  • Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu

2021 Sezon Boyunca

 UÇAKLI DOĞU AKDENİZ KİLİKYA TURU 

Adana-Tarsus-Mersin- Pompeipolis, Kanlıdivane-Kızkalesi-Korykos Ören Yeri-
Cennet Cehennem Mağarası Silifke- Aya Thekla-Anamur-Alanya-Damlataş Mağarası-Kızılkule-
Manavgat Şelalesi - Side – Aspendos – Antalya-Perge – Kurşunlu Şelalesi-Kaleiçi
Antalya Müzesi-Düden Şelalesi 

 (4 Gün - 3 Gece)  1899 TL'den itibaren

Tur Tarihleri: 
1.Tur: 29 Nisan-2 Mayıs  2.Tur: 20-23 Mayıs  3.Tur: 17-20 Haziran  4.Tur: 8-11 Temmuz 
5.Tur: 26-29 Ağustos  6.Tur: 16-19 Eylül  7.Tur: 7-10 Ekim  8.Tur:2 8-31 Ekim

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar
Tur Hareket Tarihleri:
26 Ağustos • 16 Eylül • 07, 28 Ekim
1. Gün: İZMİR - ADANA - TARSUS - MERSİN

Sabah erken saatlerde Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşuyor, check-in işlemlerinden sonra saat 07:00 uçağı ile hareket ederek keyifli bir uçuşun ardından ADANA Havalimanı’na iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip, önce sabah kahvaltımızı uygun bir yerde (ekstra) alıyoruz. İlk durağımız Adana’nın tarihi simgelerinden Adana TAŞ KÖPRÜ oluyor. Seyhan nehri üzerinde yer alan Taş Köprüyü fotoğrafladıktan sonra buradan SABANCI CAMİİ’ni ziyaret ediyoruz. Eshab – ı Kehf’e gidiyoruz. Roma döneminde yaşayan ve putperesliğe karşı çıkan 7 kişi ve köpeğinin saklanmak amacıyla girdikleri ve ilahi bir kuvvet sonucu 300 sene uyutulduğuna inanılan mağarayı gezeceğiz. Mağaranın hemen yanında, Osmanlı Padişahı Abdulaziz tarafından 1873 yılında yaptırılan mescidi gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Eshab – ı Kehf gezimizin ardından son yıllarda keşfedilen ve turizme kazandırılan büyüleyici güzellikteki Taşkuyu Mağarası’nı geziyoruz. Taşkuyu Mağarası gezimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere Tarsus Şelale’ye gidiyoruz. Yıldırımlar Restoranda alacağımız öğle yemeğimizin ardından Tarsus Şelalesine doğru yürüyüş yapıyoruz. Berdan Çayı’nın oluşturduğu güzellikler eşliğinde vereceğimiz kahve molamızın ardından Ulu Camii ve Kırkkaşık Bedesteni’ni gezmek üzere hareket ediyoruz. Ramazanoğulları döneminde yaptırılan Camiiyi ve doğusunda bulunan Hz. Şit ve Hz. Lokman Peygamberlerin makamlarını da görebilirsiniz. Roma dönemi eserlerinin bolca bulunduğu ve her dinin önemli sembollerinin yer aldığı Tarsus’ta St. Paul Kuyusu’nu ve eski Tarsus Evlerini gördükten sonra panoramik şehir turumuz eşliğinde Kleopatra Kapısı, Nusrat Mayın Gemisi’ni görerek Tarsus’tan ayrılıyoruz. Gezilerimizi tamamlıyor ve MERSİN’e hareket ediyoruz. Mersin sahil turu, BALIKÇI BARINAĞI ve LİMAN turumuzu gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama : RAMADA BY WYNDHAM, Mersin HiltonSA vb.


2. Gün: POMPEİPOLİS KANLIDİVANE - KIZKALESİ - KORYKOS ÖREN YERİ – NARLIKUYU – CENNET - CEHENNEM MAĞARASI - SİLİFKE - AYA THEKLA ANAMUR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, POMPEİPOLİS (VİRANŞEHİR)  KANLIDİVANE (Canytellis) Antik Kentlerini gezerek başlıyoruz. Sonrasında, muhteşem KIZ KALESİ’ ni ve KORYKOS ÖREN YERİ’ni görerek, lagos balığı ve kaya koruğu turşusu ile ünlü, NARLIKUYU BELDESİ’ne geliyoruz. Burada ÜÇ GÜZELLER MOZAİK MÜZESİ, (restorasyon çalışmaları tamamlanırsa) doğal yollarla oluşmuş CENNET–CEHENNEM MAĞARASI-ASTIM DİLEK MAĞARASI, ZEUS TAPINAĞI ve KİLİSESİ’ ni ziyaret ediyor ve öğle yemeğimizi Narlıkuyu’daki balık lokantalarında alıyoruz. Yemek sonrası otobüsümüze tekrar binerek, keyifli ve manzaralı bir yolculukla SİLİFKE’ye varıyoruz. Burada SİLİFKE KALESİ’ni, tarihi GÖKSU KÖPRÜSÜ’nü fotoğraflıyor ve Hıristiyanlıkta çok önemli yer olan AYA THEKLA Yeraltı Kilisesi’ni görüyor ve keyifli ve manzaralı bir yolculukla ANAMUR’a varıyoruz. ANAMUR KALESİ’ni fotoğraflayıp, muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: 4* Anamur Princess Otel vb.


3. Gün: ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI – KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - SİDE - ANTALYA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Akdeniz kıyılarının incisi ALANYA’ya ulaşıyoruz. Alanya‘ya ulaşıp, Astım hastalığına iyi gelmesi ile bilinen Damlataş Mağarasi‘nı gezip, Kizilkule‘yi görüyoruz. Daha sonra Antalya‘ya giderken, Manavgat Şelalesi‘ni ziyaret ediyoruz. Bu etkileyici ortamda, fotoğraflarımızı anılarımıza ekleyerek, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yöresel lezzetlerin tadına baktıktan sonra, ülkemizin önde gelen turizm merkezlerinden biri olan SİDE’ye geçiyoruz. Tarih ve denizin bir araya geldiği bu muhteşem antik kenti rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Antik Tiyatro, Agora, Side Arkeoloji Müzesi ve Apollon Tapınağı var. SİDE ÇARŞI’ nda alışveriş için serbest zaman sonrasında, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: 4* Best Western Plus Khan Otel vb.


4. Gün: ASPENDOS-PERGE - KURŞUNLU ŞELALESİ - KALEİÇİ - ANTALYA MÜZESİ - DÜDEN ŞELALESİ - İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Öncelikle DÜDEN ŞELALESi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Suyun özgürlüğüne ve uçsuz bucaksız görüntülerine şahit olduktan sonra Anadolu topraklarında en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olma özelliği taşıyan ASPENDOS TİYATROSU ‘nu geziyoruz. Daha sonra PERGE ANTİK KENTİ’ni ziyaret ederek, çam ormanları içerisindeki muhteşem doğası ile KURŞUNLU ŞELALESİ’nde ferahlıyor ve ANTALYA KALEİÇİ’ ne geçiyoruz. Burada YİVLİ MİNARE, SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Turumuzun devamında Avrupa’nın en iyi müzesi de seçilmiş olan ANTALYA ARKEOLOJİ MÜZESİ’ ni ziyaret ediyoruz. Gezilerimizi tamamlıyor ve İzmir'e dönüş yapmak üzere Antalya Havaalanına ulaşıyoruz. İzmir'e varıyor ve bir sonraki Bellima Tur organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Adana Gidiş-Antalya Dönüş Uçak Biletleri

Uçaktan İndikten Sonra Yeni Model Araçlarla Seyahat 

Çevre Gezileri ve İkramlar

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Belirtilen Otellerde 3 Gece Konaklama Konaklama 

Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı,3 Akşam Yemeği 

Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Alınan Kahvaltı

Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

Öğle Yemekleri

Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Otellerde yapılan ekstra harcamalar

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.08.20212.299,00 TL
1.999,00 TL
2.649,00 TL
2.349,00 TL
2.299,00 TL
1.999,00 TL
0 - 6 Yaş 1.149,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »
16.09.20212.299,00 TL
1.999,00 TL
2.649,00 TL
2.349,00 TL
2.299,00 TL
1.999,00 TL
0 - 6 Yaş 1.149,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »
07.10.20212.299,00 TL
1.899,00 TL
2.649,00 TL
2.249,00 TL
2.299,00 TL
1.899,00 TL
0 - 6 Yaş 1.149,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »
28.10.20212.299,00 TL
1.899,00 TL
2.649,00 TL
2.249,00 TL
2.299,00 TL
1.899,00 TL
0 - 6 Yaş 1.149,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »

Oteller

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Uçakla Kilikya (Doğu Akdeniz) Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)