Vize Dahil Dubai Turu

Vize Dahil Dubai Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İstanbul Sabiha Gökçen HL
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İstanbul - Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde 13.00’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 120 sefer sayılı uçuşu ile 15.35’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 21.00’de Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


2. Gün: Dubai

Kahvaltının ardından panoramik Dubai şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, , Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek;Marina bolgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer odaların alınmasının ardından serbet zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Dubai Gece Keşfi ve Akşam Yemekli Tekne Turu’’ (Limitsiz alkolsuz içecek). Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Alternatif Program

Dubai Gece Keşfi ve Akşam Yemekli Tekne turu 90 USD

Bu turumuzda Dubai’nin Venedik’i olarak adlandırılan Souq Medinat Jumeirah’a gidiyoruz. Hem turistik çarşı, aynı zamanda sayısız restaurant & cafe ve eğlence mekanları ile meşhur otantik bu bölgede rehberinizin vereceği serbest zamanı değerlendirdikten sonra Marina bölgesine geçerek tekne turumuza başlıyoruz. Denizden Dubai’nin ışıl ışıl gece manzarası eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz.


3. Gün: Dubai

Kahvaltının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Miracle Garden & Monorail ile Palmiye Adası Turu’’. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, Dubai’nin vazgeçilmez turu “Akşam yemekli Çöl Safari turu” (Limitsiz alkolsüz içecek).

Alternatif Program

Miracle Garden & Monorail ile Palmiye Adası Turu 55 USD

Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulunduğu ve 45 milyon çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardından 2008 yılında açılan Suni, insan yapımı bir ada olan Palmiye adasına yolculuğa çıkıyoruz. Adanın giriş kısmında bulunan Monorail trenine binerek adayı bastan sona görüntüleme fırsatı bulacaksınız. Atlantis otelinde sonlanan turumuzun ardından aracımızla otelinize transfer.

Alternatif Program

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu 90 USD

Bu turumuzda 4X4 jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, Hint kınası, deve gezintisi, otantik Arap kıyafetleri ile fotoğraf çekimleri, nargile, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jeeplerimiz sizleri otelinize bırakıyor ve dinlenmek üzere serbest zaman


4. Gün: Dubai

Kahvaltının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Arzu misafirlerimiz ile eksta olarak düzenlenecek “Öğle yemekli Abu Dhabi turu. Rehberinizin verdiği saatte buluşma ve Dubai'ye hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Global Village turu’’.  Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

Alternatif Program

Öğle Yemekli Abu Dhabi Turu 90 USD

Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu Heritage Village görülecek yerler arasındadır. Dünyanın en büyük Camileri arasında yer alan “Sheikh Zayed Grand Mosque” muhteşem mimarisi ve zengin islemeleri ile unutamayacağınız fotoğraflar alabileceğiniz bir bölge olarak ziyaret edilecektir. Hurma pazarı ziyaretinde ise hurmaların tadına bakabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Öğlen saatlerinde şehir merkezinde bulunan bir restaurantta yemeğimizi alıp Abu Dhabi’nin muhteşem plajlarını ziyaret ediyoruz. Eğlence adası olarak bilinen “Yas Island” ziyaretimizde Yas Mall ve Ferrari World eğlence merkezinde fotoğraf molası veriyoruz.

Alternatif Program

Global Village Turu 45 USD

‘’Küresel Köy’’ anlamına gelen Global Village’de 40 kadar ülkeden devasa pavillionlar Dubai Global Village’nin kalbinde yer alarak; yerel yemekler, eşyalar, el sanatları satan değişik dünya kültürlerini bir araya getirir.


5. Gün: Dubai - İstanbul

Sabah erken saatlerde odaların boşaltılması ve yetkilerimiz tarafından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 119 sefer sayılı uçuşu ile 09.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.00’ de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Hizmetler

Emirates Havayolları ile  Istanbul (SAW) - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,
Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
Seçilecek kategori bazında, otelinizde  4 gece konaklama
B.A.E Vizesi  (**Önemli; 30 Kasım tarihli uçuş için Vize başvuru süresi hareket tarihinden en geç 7 iş günü öncesidir. 18, 20, 21 Ocak (Sömestre) tarihli uçuşlar için Vize başvuru süresi en geç 03 Ocak 2019 Perşembe günüdür. Cuma ve Cumartesi günleri B.A.E resmi tatil günleridir.)
Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur
Panoramik Dubai şehir turu
Türkçe rehberlik hizmetleri
Havalimanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL )
Tourism Dirham-Otel Vergisi  (Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )
İsteğe bağlı Rehber ve şoför bahşişleri

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Oteller;
4* Ramada Hotel & Suite Ajman
(Özel plaj & Dubai Mall ücretsiz servis )
( Ajman Emirliği – Dubai Emirliği  25 km )

4* Ramada Beach Hotel Ajman
Özel plaj
(Dubai Mall ücretsiz servis )

4* Tryp by Wyndham Hotel – Al Barsha 
(Jumeriah Beach ve Alışveriş merkezleri 3-5 km )

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Vize Dahil Dubai Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Büyük Balkan Turu

İzmir Çıkışlı Büyük Balkan Turu

9 Gece 10 Gün

29.03.2019

399.00

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa ve Bratislava Turu

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa ve Bratislava Turu

10 Gece 11 Gün

31.05.2019

499.00

İzmir Çıkışlı Otobüsle Büyük Avrupa Turu

İzmir Çıkışlı Otobüsle Büyük Avrupa Turu

16 Gece 17 Gün

21.06.2019

899.00

İzmir Hareketli Maxi İtalya Turu

İzmir Hareketli Maxi İtalya Turu

7 Gece 8 Gün

10.05.2019

399.00

Barcelona Turu

Barcelona Turu

3 Gece 4 Gün

28.03.2019

349.00

Benelüks, Paris Turu Dusseldorf Başlar

Benelüks, Paris Turu Dusseldorf Başlar

7 Gece 8 Gün

28.03.2019

299.00

Roma Turu

Roma Turu

3 Gece 4 Gün

29.03.2019

299.00

Porto Lizbon Turu Türk Hava Yolları İle

Porto Lizbon Turu Türk Hava Yolları İle

4 Gece 5 Gün

16.05.2019

399.00

Endülüs Turu

Endülüs Turu

4 Gece 5 Gün

16.05.2019

349.00

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

8 Gece 9 Gün

02.06.2019

299.00

İzmir Çıkışlı Elegant Avrupa Turu

İzmir Çıkışlı Elegant Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün

10.05.2019

399.00

Bangkok, Pattaya Mahan Havayolları ile

Bangkok, Pattaya Mahan Havayolları ile

6 Gece 7 Gün

19.05.2019

399.00

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2