Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Vade Farksız 3-6 Taksit

Yılbaşı’na Özel
2023’e Avrupa Başkentinde Giriyoruz
BELGRAD

Sırbistan’ın Başkenti, Seyahat severlerin gözdesi Avrupa’nın en meşhur gece hayatı ile ünlü Belgrad’da
Sun Express Havayolları İzmir’den İzmir’e aktarmasız direkt uçuşlar...

4* Supperior Queen’s Astoria Design vb Şehiriçi Otel’de konaklama farkı ile

Sabah Kahvaltıları ve 2 adet Akşam Yemeği Dahil!!!

VİZESİZ!!!!

29 ARALIK 2022 – 01 OCAK 2023
4 GÜN – 3 GECE (3 Gece Otel konaklamalı)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
29 Aralık

Tur Programı

 • 1. Gün
  29 Aralık Perşembe: İzmir – Belgrad

  Sabah saat 08:00’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali Sun Express Belgrad kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in, bilet ve bagaj işlemleri sonrası Sun Express Hava Yolları XQ5940 özel seferi uçağımıza yerleşip saat 11:00’de İzmir’den Aktarmasız Direkt uçuşla Belgrad’a hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat 11:40’de varış ve ülkeye giriş işlemlerinin ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla ve rehberimizle buluşma, ardından Sırbistan’ın başkenti Belgrad şehir turumuz başlıyor. Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Burada rehberimizin bildireceği toplanma saatine kadar verilecek serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilir, caddedeki şık kafelerin tadını çıkarabilirsiniz. Serbest zamanın ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme Belgrad’da otelimizde.

 • 2. Gün
  30 Aralık Cuma: Belgrad

  Sabah kahvaltı Sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra Novi Sad – Sremski Karlofca turuna çıkıyoruz. Tam Günlük Novi Sad & Sremski Karlofça Turu: 75 Euro
  Bu turumuzda sabah Novi Sad`a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlofca. Bu güzel kasabada 1699'da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça barış anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, dört aslan çeşmesi, tarihi lise, Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerler arasındadır. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde Petro Varadin kalesinde Belgrad kapısı, saat kule. Yukarı şehir, uzun kışla, Leopold kapısını göreceğiz. Ardından Novi Sad`a varış. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyinde ki bir multi etnik eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad`tır. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, halk tiyatrosu, tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği ve geceleme Belgrad’da otelimizde.

 • 3. Gün
  31 Aralık Cumartesi 2022 Belgrad HOŞ GELDİN 2023

  Sabah kahvaltının ardından Belgrad’da alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Yılbaşı akşamı Dileyen misafirlerimiz extra olarak Avrupa’nın en renkli gece hayatının yaşandığı Belgrad’ın en ünlü sokağı olan ve şehrin Bohem kısmı olarak adlandırılan Skadarlija’da akşam yemekli ve içkili, canlı Sırp fasıl müzikleri eşliğinde düzenlenecek olan muhteşem yılbaşı gecesi eğlence programımıza katılabilirler. Geceleme Otelimizde. MUTLU YILLAR …HOŞGELDİN 2023.

 • 4. Gün
  01 Ocak 2023 Pazar Belgrad – İzmir

  Sabah kahvaltısının ve odaların boşaltılmasının ardından saat 12:00 dileyen misafirlerimizle Zemun & Avala Kulesi & Tito Mezarı Turu & Tesla Müzesi Turuna çıkıyoruz. Zemun & Avala Kulesi & Tito Mezarı Turu & Tesla Müzesi Turu: 75 Euro Bu turumuzda ilk olarak Zemun'a gidiyoruz. Zemun`da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, zemun parkı, göreceğiz. Ardından mimar Ugljesa Bogunovic ve Slobodan Janjic tarafından tasarlanmış olan Avala Kulesi'ne gidiyoruz.1999 senesinde Nato tarafından bombalanmış ve tekrardan 2010 senesinde yeniden açılmış olan kuleyi gezdikten sonra, 2.Yugoslavya`nın kurucusu Hırvat asıllı, Maraşel Tito`nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz. 13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren. 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen ama şaibesi hala süren Tito`nun mezar ziyaretimizden sonra ki Tesla müzesi. Sırp kökenli Amerikalı mucit, fizikçi ve elektrofizik uzman olan Nikola Tesla, dünyadaki bilim ve teknoloji yapısını tam anlamıyla kökünden değiştirebilecek birçok kullanılan ve kullanılmayan deneye/buluşa da imza atmıştır. Özellikle elektriğin kablosuz taşınabilmesi gibi bir buluşu ve bunu kanıtlaması onun ne kadar benzersiz bir mucit olduğunu açıklar. Bu müzeye hayran kalacağınıza eminiz. Turumuzun sonunda Belgrad havalimanına hareket ediyoruz. Dış hatlar Gidiş Terminalinde check-in, bilet ve bagaj işlemleri sonrası Sun Express Hava Yolları XQ5941 özel seferi uçağımıza yerleşip yerel saat 23:55’de Belgrad’dan aktarmasız Direkt uçuşla İzmir’e hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından ülkeye giriş işlemlerinin ardından Adnan Menderes Havaalanında misafirlerimizle bir daha ki BellimaTur organizasyonunda buluşmak dileği ile ayrılıyoruz.

  Özel Promosyon! Şok Fırsat (Avantajlı Ekstra Tur Paketi)
  Ekstra Turlar kişi başı 150 € yerine sadece 100 € (tur kayıt esnasında alındığında geçerlidir)
  Pakete Dahil Olan Ekstra Turlar
  1) Novi Sad – Sremski Karlofça Turu (75€)
  2) Zemun & Avala Kulesi & Tito Mezarı & Tesla Müzesi Turu (75€)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Sun Express Havayolları İzmir – Belgrad / Belgrad – İzmir

Türkçe Rehberlik Hizmeti

4* Supperior Şehir Merkezi 3 Gece konaklama

Otelde alınan 3 Sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği

Belgrad Şehir Turu

Havalimanı – Otel / Otel – Havalimanı arası transfer

TÜRSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli (150 TL) (Sadece Bankaya veya Havalimanı Vergi Ofisine Ödenir)

Seyahat Sağlık sigortası 25 €

Kişisel Harcamalar ve Kişisel Otel Harcamaları

Müze, Ören Yerleri Girişleri ve Turist Tax

Programda Dahil Olduğu Belirtilmeyen Hizmetler, Gezi ve Turlar

Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  29.12.2022599,00 € 749,00 € 599,00 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  3 - 12 Yaş 549,00 €
  Taksitler »

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-
Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
9-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

• Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

 • 29.12.2022
 • 289,00 EUR

Yılbaşı Özel Bursa & Uludağ Turu

5*Euro Park Otel'de Muhteşem Yılbaşı Galası, Eğlencesi ve Limitsiz Yerli Alkol & Oryantal Show !!!

Yeni Model Otobüsler 2 Gece 3 Gün
 • 30.12.2022
 • 3.899,00 TL

Yılbaşı Özel Kapadokya, Kayseri & Erciyes Kayak Merkezi Turu

Otelde Muhteşem Yılbaşı Gala Yemeği, Eğlencesi ve Limitsiz Yerli Alkol & Oryantal Show !!!

Yeni Model Otobüsler 3 Gece 3 Gün
 • 29.12.2022
 • 2.599,00 TL

Yorumlar