İzmir Hareketli Bansko Kayak Turu

İzmir Hareketli Bansko Kayak Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Üçkuyular - Bornova - Karşıyaka
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İzmir - Drama - Bansko

Turumuz akşam saat 20:00'de Üçkuyular Feribot İskelesi önü, 20:30'da Bornova Kazım Dirik Meydanı ve 21:00'de Karşıyaka Mavi Bahçe AVM önünde buluşarak başlıyor ve Çanakkale, Gelibolu üzerinden İpsala sınır kapısına devam ediyoruz. Yaklaşık 7 saatlik yolculuğun ve Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından Önce Yunanistan’a geçiyor sonrasında 3 saatlik bir yolculuk ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.


2. Gün: Bansko

Sabah saatlerinde Bansko’ya varış ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplam, 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.


3. Gün: Bansko

Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan günü birlik Sofya Turuna katılabilirler.Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko’ya dönüş. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

Alternatif Program

Sofia Turu 50 Euro


4. Gün: Bansko

Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Termal Açık Hava Havuzu Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

Alternatif Program

Termal Açık Hava Havuzu Turu 30 Euro


5. Gün: Bansko

Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Termal Açık Hava Havuzu Turuna katılabilirler.Geceleme otelinizde. Dileyenler Bansko’nun canlı gece hayatında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler, Casino’da şanslarını deneyebilirler.

Alternatif Program

Termal Açık Hava Havuzu Turu 30 Euro


6. Gün: Bansko - Drama - İzmir

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından rehberimizin bildireceği saatte İzmir’e hareket. Yaklaşık bir saatlik yolculuk ardından Yunanistan’a geçerek Drama üzerinden yaklaşık 3 Saatlik yolculukla İpsala Sınır kapısına devam ediyoruz. Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından yaklaşık 7 saatlik yolculuk ile İzmir’e varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Hizmetler

Lüks araçlarla ulaşım
Seçilen Otellerde 4 Gece konaklama
Türkçe rehberlik ve danışmanlık hizmeti
Kayak Kiralama, Lokanta vb noktalarda geçerli indirim kartı.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize ücreti (120 Euro)
Yurtdışı çıkış Pulu (15 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
Extra turlar
Tüm öğlen ve akşam yemekleri
Kişisel Harcamalar

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

Yunanistan üzerinden gidileceğinden bu tur için mutlaka geçerli bir çok girişli Shengen vizesi gerekmektedir. Sadece Bulgar vizesi ile tura kayıt yaptırmak mümkün değildir!
Uluslararası kurallar gereği odalara yerleşme saat 14.00’den sonra olmaktadır. Rehberimiz odalara giriş saati ile ilgili sizlere detaylı bilgi veriyor olacak.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. 
Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından dolayı acentemiz sorumlu değildir. 
Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER, 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.
Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
3*  Lina Hotel : Bansko Merkez’de Gondol’a 1,7 Km uzaklıkta, sıcak, temiz ve şirin aile oteli. Gondol’a ücretsiz servis.
4* Royal Park SPA Hotel : Bansko’nun güneyinde oteller bölgesinde, Gondol’a 1,4 Km uzaklıkta, SPA hizmetlerinin sunulduğu sıcak  ve temiz bu otelde akşam  yeme içme imkanı bulunmaktadır. Gondol’a ücretsiz servis.
5* Kempinski Bansko : Gondol’un hemen önünde, otel çıkışından direkt kayağa başlama ve Gondol için Hızlı Geçiş imkanı sunan bu otelde konaklama hizmetinin yanı sıra eğlence ve yeme içme imkanı bulunmaktadır.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

İzmir Hareketli Bansko Kayak Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Büyük Balkan Turu

İzmir Çıkışlı Büyük Balkan Turu

9 Gece 10 Gün

29.03.2019

399.00

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa ve Bratislava Turu

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa ve Bratislava Turu

10 Gece 11 Gün

31.05.2019

499.00

İzmir Çıkışlı Otobüsle Büyük Avrupa Turu

İzmir Çıkışlı Otobüsle Büyük Avrupa Turu

16 Gece 17 Gün

21.06.2019

899.00

İzmir Hareketli Maxi İtalya Turu

İzmir Hareketli Maxi İtalya Turu

7 Gece 8 Gün

10.05.2019

399.00

Barcelona Turu

Barcelona Turu

3 Gece 4 Gün

28.03.2019

349.00

Benelüks, Paris Turu Dusseldorf Başlar

Benelüks, Paris Turu Dusseldorf Başlar

7 Gece 8 Gün

28.03.2019

299.00

Roma Turu

Roma Turu

3 Gece 4 Gün

29.03.2019

299.00

Porto Lizbon Turu Türk Hava Yolları İle

Porto Lizbon Turu Türk Hava Yolları İle

4 Gece 5 Gün

16.05.2019

399.00

Endülüs Turu

Endülüs Turu

4 Gece 5 Gün

16.05.2019

349.00

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

İzmir Çıkışlı Baştan Başa Balkan Turu

8 Gece 9 Gün

02.06.2019

299.00

İzmir Çıkışlı Elegant Avrupa Turu

İzmir Çıkışlı Elegant Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün

10.05.2019

399.00

Bangkok, Pattaya Mahan Havayolları ile

Bangkok, Pattaya Mahan Havayolları ile

6 Gece 7 Gün

19.05.2019

399.00

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2