0232 220 01 02

Uçakla Bansko Kayak Turları (5 Gün 4 Gece)

 BANSKO KAYAK TURLARI 

 SUN EXPRESS  İLE DİREK UÇUŞ AYRICALIĞI

İzmir - Filibe (Plovdiv) - İzmir

     TUR TARİHLERİMİZ:  

18 - 22 OCAK 2020 | 22 - 26 OCAK 2020 | 26 - 30 OCAK 2020(DOLU)

4 GECE / 5 GÜN   

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ PAKET TUR FİYATLARI

 Her bütçeye, her isteğe uygun otel seçenekleri için  FİYATLAR  kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Otobüsle Bansko turları için TIKLAYINIZ!

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - BANSKO

İzmir Adnan Menderes Havalimanında Acente kontuarımızda buluştuktan sonra, Sabah 08:00 saatlerinde Sunexpress Havayolları İzmir – Plovdiv (Filibe) direk uçuşumuzla 1 Saatlik bir uçuştan sonra Plovdiv Havalimanına varıyoruz. Pasaport işlemlerimizi tamamlayarak Havalimanında bekleyen aracımız ve rehberimizle birlikte konaklama için seçtiğimiz Bansko bölgesindeki otelimize yolculuğumuzdan sonra 10:30 civarında otelimize varıyoruz. Sabah kahvaltısından (Ekstra) sonra dileyen misafirlerimiz Kayak keyfini yaşamaya başlayabilirler. Geceleme Bansko'daki Otelimizde. 


2. Gün: BANSKO

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Bansko’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.  


3. Gün: BANSKO

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Bansko’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde


4. Gün: BANSKO

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Bansko’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde


5. Gün: BANSKO - İZMİR

Sabah Saatlerinde rehberimizin verdiği buluşma saatinde Otel resepsiyonunda buluşarak, Plovdiv Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 10:00’da Sunexpress Havayolları Plovdiv ( Filibe) - İzmir direk uçuşumuzla İzmir Adnan Menderes Havalimanına 11:00 saatlerinde varışımızla turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşebilmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. 


Fiyata Dahil Hizmetler

Sunexpress Havayolları ile İzmir – Plovdiv -İzmir Direk Uçuş

Seçilen Otelde 4 Gece Pansiyona göre konaklama

Plovdiv Havalimanı – Bansko Havalimanı Transferleri

1618 Sayılı Zorunlu Seyahat Sigortası

Tüm Otellerde Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Kayak Hizmetlerinde Destek Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Shengen yada Bulgaristan Vizesi

Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 TL)

Bölgelerde Rehberce Bilgilendirilen Ekstra Turlar

Kayak Hizmetleri ( Kiralama, Eğitim)

Kış Sporları Seyahat Sağlık Sigortası 

Tur Fiyatları

Oteller

enlightened BANSKO'DAKİ TÜM OTELLERİMİZİN KAYAK PİSTİNE ÜCRETSİZ SHUTTLE SERVİSİ BULUNMAKTADIR. enlightened

OTELLERİMİZİN KAYAK PİSTİNE UZAKLIKLARI:

ELITSA HOTEL BANSKO - Piste Uzaklık: 1500 M. - Web Sitesi: https://www.hotel-elitsa.com/index.php/bg/

MARIA ANTOANETA RESİDENCE BANSKO -  Piste Uzaklık: 850 M. - Web Sitesi: http://maria-antoaneta.com/

HOTEL PERUN LODGE BANSKO - Piste Uzaklık: 700 M. - Web Sitesi: https://www.perunlodge.com/en/

HOTEL TIRINITY SPA BANSKO - Piste Uzaklık: 1300 M. - Web Sitesi: https://trinity-bansko.bg/    

SAINT GEORGE PALACE HOTEL BANSKO - Piste Uzaklık 1200 M. - Web Sitesi: https://saintgeorgepalace.com/

PLATINUM HOTEL & CASINO BANSKO - Piste Uzaklık 750 M. - Web Sitesi: http://bansko.platinum.bg/

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT BANSKO - Piste Uzaklık 950 M. - Web Sitesi: http://www.banskohotelpremier.com/

KEMPINSKI HOTEL GRAND ARENA - Piste Uzaklık 200 M. - Web Sitesi: https://www.kempinski.com/en/bansko/hotel-grand-arena/?utm_medium=organic&utm_source=google&utm_campaign=KISOF2&utm_content=gmb&source=S308962248

1.Ek Bilgiler

Ekstra Bilgiler        

Otellerdeki Oda Kahvaltı ve Sadece Oda paketlerine Akşam Yemeklerini ilave ederek Yarım Pansiyon olarak alınabilmektedir.
Oda Tipleri Standart olarak en uygun tercih ve 2 Yetişkin +1 Çocuk için sunulmaktadır. Otellerdeki farklı Oda seçeneklerimiz ve aile konaklamaları için acentemizden bilgi alabilirsiniz.
OK-Oda Kahvaltı, YP-Yarım Pansiyon, S-O, Sadece Oda,

2.İptal Şartları

• Katılım gosteren misafirlerimizde mutlaka tur suresi boyunca gecerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.) 
• Tur esnasında programda bulunan tum ulkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi icin , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bolgelerde Rehber para cevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır. 
• Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen heryeri gostermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler. 
• Erken Rezervasyon indirimleri için son ödeme tarihine kadar, paket turun tamamının ödenmiş olması gerekmektedir.
• Erken Rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonda daha sonra değişiklik yapılmak istenirse, güncel fiyat ve şartlardan fiyat farkı hesaplanmaktadır.
• Ebeveynlerinden Anne veya Baba'dan biriyle seyahat edebeilmek için, Noterden muafakatname süresiz olarak ailenin yanında orjinalinin bulunması gerekmektedir. Muafakatname olmadan sınırda olaşabilecek sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
• Otele varışta giriş saati 14:00, Otel çıkış gününde otelden çıkış saati 12:00'dır.
• Otellerde Standard odalarda, 2 yetişkinin yanında kalacak olan ilave yetişkin ve çocuklar için ücretsiz yada indirimli olduklarından Standard yatak garantisi verilmez. Standart Yatak 
istenmesi durumunda aile odası tercih edilmesi gerekmektedir.
• Otele girişte satın alınan otelin pansiyonuna göre, ilk gün Öğle Yemeği ( Tam pansiyon), yada Akşam Yemeği ( Yarım Pansiyon) ile başlar, Çıkış günün Kahvaltı ile son bulur.
• Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gun kalaya kadar ucretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 gunden az kalması durumunda %30 ceza , 15 gun ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Turkiye den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Turkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul gormemektedir. 
• Tur Programımız minumum 99 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acente tarafından bildirilecektir. 
• Seyahat esnasında karayolu ile geciş yapılan gumruk kapılarında bekleme suresi standartları aşabilir, bu bekleme surelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 
• Sınır kapılarında Duty Free alışveriş limitleri konusunda rehberinizden bilgi alabilirsiniz. Limit dışı alışverişlerde yaşanılan sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
• Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. 
• Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir. 
• Otobusler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Tum misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılı

3.Vize Bilgileri

Uçakla Bansko Kayak Turları (5 Gün 4 Gece) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)