İzmir Çıkışlı Afyon Termal Turu - 5* İKBAL TERMAL OTEL

2019 SÖMESTRE ÖZEL 

İZMİR ÇIKIŞLI 

AFYON TERMAL TURU

BÖLGENİN EN İYİ TERMAL OTELLERİNDEN 

5* İKBAL TERMAL OTEL'DE 2 GECE KONAKLAMA

2 Gece 3 Gün

Tur Tarihlerimiz: 1 - 3 Şubat 2019

ŞOK FİYAT! Kişi başı 679 TL.

Bu fiyat ilk 10 kişiye özel fiyattır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Susurluk
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - AFYON

Sabah belirlenen saatlerde, belirlenen noktalardan (tur başlangıç tarihinden 2 gün önce belli olacaktır.) siz değerli misafirlerimizi alarak Kula, Uşak üzerinden Afyon'a doğru yola çıkıyoruz. Yolda alacağımız molalarımızın sonrasında öğle yemeğimizi almak ve alışveriş yapmanız için serbest zaman vermek üzere otelimizin hemen önünde bulunan AFİUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ'e varıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra otelimizin imkanlarından yararlanmak üzere 5* İKBAL TERMAL OTEL'e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


2. Gün: TÜM GÜN TERMAL KEYFİ

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından akşam saatlerine kadar tesisimizin zengin termal sularından yararlanabilirsiniz. Thermal & Spa merkezimizde SPA' dan sonra sağlıklı yaşama dair birçok hizmet vardır. Fitness merkezi son teknolojik ekipmanlara sahip olup, squash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları, epilasyon, solaryum, tuz odası, Garra Rufa (Dr. Balıklar)balık terapisi fizik tedavi üniteleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca bayanlara özel kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Termal havuzlarımız bay ve bayan ayrı konumlandırılmıştır. Misafirlerimizin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçları, konusunda deneyimli uzman ekip ve teknolojik üniteler ile gerçekleştirmektedir. 

Tesiste Ücretsiz Aktiviteler: Termal havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, bay-bayan ve karışık yüzme havuzları, Fitness Center, Squash, masa tenisi, bilardo, çocuk kulübü ve kablosuz metro ethernet internet dahildir. Odalarda ücretsiz kettle yanında kişi başı 1’er adet çay, nescafe ve oda başına 1,5 lt su.

Tesiste Ücretli Aktiviteler: Masajlar, cilt bakımları, çamur banyoları, aroma terapiler, özel aile banyoları, çamaşırhane hizmeti, doktor ve konaklama paketi dışında alınan bütün yiyecek ve içecekler.


3. Gün: AFYON - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından öğle saatlerine kadar otel aktivitelerimizden yararlanıyoruz. Öğle saatlerinde üzülerek tesisimizden ayrılıyor ve yöresel alışverişimizi yapmak üzere merkeze gidiyoruz. Öğle yemeği için mola veriyor, yöresel sucuk, kaymak ve lokum alışverişimizi yapıyoruz. Alışverişimizi de tamamladıktan sonra yorgunluğumuzu attığımız, şifali termal sularından yararlandığımız Afyon'dan ayrılarak İzmir' doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki BELLİMA TUR organizasyonunda görüşünceye dek sizlerle üzülerek vedalaşıyoruz. 


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

2 Gece 5* İkbal Termal Otel Konaklaması

Otelde 2 Sabah Kahvaltısı

Otelde 2 Akşam Yemeği

Araç İçi İkramlar

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Termal Havuz ve Hamam Kullanımı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Otel'de Alınacak SPA, masaj, kür vb. Harcamalar

Tüm Öğlen Yemekleri

Tur Fiyatları

Oteller

5* İKBAL TERMAL OTEL - YARIM PANSİYON

1.Ek Bilgiler

BİLMENİZ GEREKENLER:

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamalar en az 5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
3- Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.
2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

İzmir Çıkışlı Afyon Termal Turu - 5* İKBAL TERMAL OTEL HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

NEDEN BİZ?

NASIL SATIN ALABİLİRİM?

  • Online Satış

    Kredi kartınız ile online veya telefon ile arayarak mailorder yöntemiyle alabilirsiniz.

  • Banka Havalesi

    Banka hesaplarımıza havale veya eft yöntemiyle turunuzu kolayca satın alabilirsiniz.

  • Müşteri Memnunityeti

    Bellima Tur ailesi olarak güler yüzlü ve ilgili seyahat danışmanları, tecrübeli turizm şoförleri ve

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)