İzmir Çıkışlı Otobüsle Büyük Avrupa Turu

İZMİR ÇIKIŞLI OTOBÜSLE

BÜYÜK AVRUPA TURU

16 GECE 17 GÜN'DE 16 ÜLKE VE 20 ŞEHİR

ERKEN REZERVASYON FIRSATI

Hangi Ülkelere Gidilecek?

Yunanistan, Makedonya, Macaristan, Avusturya, Çekya, Hollanda, Belçika, Fransa, Andorra, İspanya, Monaco, İtalya, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan

TAM 16 ÜLKE - 20 ŞEHİR

Selanik, Üsküp, Budapeşte, Viyana, Prag, Amsterdam, Brüksel, Paris, Andorra La Vella, Barselona, Cannes, Nice, Monaco, Floransa, Roma, Venedik, Ljubljana, Zagreb, Belgrad, Sofya

TÜM TURLAR FİYATA DÂHİL - EKSTRA TUR YOK

SADECE 3 TARİH | SINIRLI KONTENJAN

21 Haziran | 19 Temmuz | 9 Ağustos

✔ YENİ MODEL MERCEDES TRAVEGO MARKA ARAÇLARIMIZLA RAHAT VE KONFORLU SEYAHAT

✔ AVRUPA'YA HAKİM PROFESYONEL REHBER KADROMUZLA YANLIZ HİSSETMEYECEKSİNİZ

✔ MERKEZE YAKIN 3-4 YILDIZ OTELLERİMİZLE POPÜLER YERLERDEN UZAK KALMAYACAKSINIZ

✔ AVRUPA VE BALKANLAR'DA 15 YILLIK "BELLİMA TUR" TECRÜBE VE GÜVENCESİ

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - ÇANAKKALE - İPSALA

16:00 – 18:00 saatleri arasında sizleri belirlenen noktalardan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. ( Tur çıkışından 2 gün önce buluşma saatleri telefonunuza SMS ile bildirilecektir.) Gerekli molalar ile birlikte ÇANAKKALE – GELİBOLU – KEŞAN üzerinden İPSALA sınır kapısına gelerek pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.


2. Gün: KAVALA – SELANİK’TE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’da Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.YY Neo Klasik Yapıları, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa evi, imareti ve Heykeli, El Stavrou ve El Venizelos caddeleri görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yolculuğumuza devam ediyoruz ve Ata’mızın evinin bulunduğu Selanik’e varışımız ile birlikte ilk olarak Ata’mızın evini ziyaret ediyoruz. Sütunlu Cadde, Beyaz Kule, Aristotoles Meydanı, Kordon Boyu ve Aya Dimitri Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam geleneksel hale gelmiş olan ekstra Yunan Tavernası eğlencesine katılıyoruz. Konaklama Otelimizde.


3. Gün: ÜSKÜP – BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası Makedonya’nın Başkenti aynı zaman ünlü şairimiz Yahya Kemal’in doğum yeri olan Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Öğle Yemeği vaktinde Üsküp’e varıyoruz. Türk Çarşısı’nda ilk olarak meşhur Üsküp Köftesi ve Dafce Grafce yiyebileceğimiz restoranımıza gidiyoruz. Daha sonra turumuza başlıyoruz. Üsküp Kalesi, Mustafa Paşa Cami, Murad Paşa Cami, Kapan Han, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Tarihi Taş Köprü’den geçerek tarihe damgasını vurmuş birçok önemli ismin heykellerinin bulunduğu, ciddi uğraşlar ile yenileme çalışmaları yapılarak Avrupa Başkentleri’nde meydanlar seviyesine getirilen Makedonya Meydanı’na geliyoruz. Akşamları muhteşem bir ışıklandırma ve su şovları ile misafirlerini karşılayan bu meydan da Büyük İskender Heykeli, Çar Samuel Heykeli, 1.Justinyanus Heykeli, Kral Philip, Kraliçe Olympia Heykelleri ile birlikte Rahibe (Azize) Teresa’nın Heykeli ve Anı Evi’de bulunmaktadır. Turumuz sonrasında sizlere alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte belirlenen noktada buluşarak akşam saatlerinde Macaristan Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz.


4. Gün: SZENDENTRE – BUDAPEŞTE’DE KONAKLAMA

Gece yolculuğu sonrası sabah kahvaltı sonrası MACARİSTAN'nın en çok ziyaret edilen ve gerçek MACARİSTAN'ın yaşatıldığı SZENDERE kasabası ile TUNA nehri kenarında bulunan meşhur ESTERGOM KALESİ'ni görüyoruz. Daha sonra Budapeşte’ye gelerek Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimize rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Akşam şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracağınız ekstra Çigan Gecesine katılabilirsiniz.Konaklama otelimizde.


5. Gün: VİYANA-PRAG’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Viyana’ya geliyoruz. Viyana’da Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler gezeceğimiz yerler arasındadır. Akşam yemeği ve serbest zaman sonrası konaklama yapacağımız Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Konaklama Otelimizde.


6. Gün: PRAG – AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası Prag turumuzda Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Karlovary’e doğru devam ediyoruz. Dünyaca ünlü Lapis Elması’nın Çek cumhuriyeti fabrika satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Kaplıcalarıyla ünlü Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Atatürk’ünde ziyaret ettiği bu kaplıca kentinde Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın  Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika da ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Akşam yemeği ve serbest zaman sonrası gece yolculuğu ile Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz.


7. Gün: AMSTERDAM’DA KONAKLAMA

Sabah ekstra olarak alacağımız kahvaltı sonrası Amsterdam Turumuza başlıyoruz. Tarihi istasyon binasından sonra sırasıyla Damrak Caddesi, Dam Meydanı, Begijnhof, Munt Kulesi, Rembrandt Meydani, Çiçek Pazarı, Leidse Meydanı, Vondel Park, PC Hooftstraat ve Müzeler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Otelimizde.


8. Gün: BRÜKSEL – PARİS’TE KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Brüksel’e geliyoruz. Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Daha sonra meşhur Brüksel Çikolataları alışverişimizi yaparak Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Paris’e varışımız da ilk olarak Eyfel Kulesi’nin gece ışıklandırılmış halini görüyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Otelimizde.


9. Gün: PARİS – ANDORRA

Sabah kahvaltı sonrası tam gün sürecek olan Paris turumuz da Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası vergisiz alışveriş ülkesi olan Andorra’ya doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.


10. Gün: ANDORRA – BARSELONA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Andorra’da vergisiz alışveriş yapabilmeniz için uygun noktaları göstererek serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşarak Barselona’ya doğru yola çıkıyoruz. Barselona’da  Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Daha sonra Barselona Futbol Takımı’nın evi olan meşhur Nou Camp Stadyumunu ziyaret ediyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz ve günün yorgunluğunu atıyoruz. Konaklama Otelimizde.


11. Gün: CANNES – NİCE – MONACO

Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak, her yıl bahar aylarında Film Festivali dolayısıyla tüm gözlerin üstünde olduğu Cannes’a varıyoruz. Gezimizde Cannes şehir merkezindeki La Croisette, Cannes Film Festivali’nin gerçekleştiği, kırmızı halı üzerinde dünya yıldızlarının yürüdüğü Festival Sarayı (le Palais des Festival), Le Port, Le Suquet’i görüyoruz. Antibes’te dünyanın en büyük ve güzel yatlarını ağırlayan liman, eski şehir, market, Grimaldi Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Nice’e varışımızı takiben Nice turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde I. Dünya Savaşı sonrası Çarlık Rusyası’ndan gelen hanedan üyelerinin yaptırmış oldukları Rus Kilisesi, Matisse Müzesi, Franciscan Manastırı, Roma İmparatorluğu’ndan kalma kalıntıları panoramik olarak görüyor ve Cimiez Tepesi’nden muhteşem Nice şehrini kuş bakışı olarak seyretme ve fotoğraflama imkanı buluyoruz. Daha sonra Fransa’nın küçük ama ihtişamlı Monaco Prensliği’ne gelerek Prince Palace, Katedral, Kaptan Cousteau’nun belgesellere konu olan ünlü Deniz Müzesi panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Monte Carlo’ya çıkarken F1 pilotlarının araç kullandığı yollardan geçerek dünyanın en ünlü kumarhaneler merkezini görüyoruz. Daha sonra İtalya Floransa’ya doğru gece yola çıkıyoruz.


12. Gün: FLORANSA – ROMA’DA KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Floransa’da Santa Maria del Fiore Katedrali, Vaftizhane, Giotto'nun Çan Kulesi, Senyorlar Meydanı ve Sarayı Michel Angelo Tepesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Roma’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte yorgunluğumuzu atmak için otelimize yerleşiyoruz.Konaklama Otelimizde.


13. Gün: ROMA - VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan ve San Pietro Katedrali, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi ve gladyatörlerin dövüş alanı olan Kolezyum ziyareti sonrası Venedik’e doğru gece yola çıkıyoruz.


14. Gün: VENEDİK ÇEVRESİNDE KONAKLAMA

Sabah ekstra kahvaltı molası sonrası tarihi San Marco Meydanına varıyoruz. Meydan ve San Marco Katedrali, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü rehberimiz eşliğinde görülecek yerler arasındadır. Daha sonra dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gondol Turuna katılabilirler. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz.


15. Gün: LUBYANA – ZAGREB – BELGRAD

Sabah kahvaltı sonrası Slovenya’ya giriş yapıyoruz. Lubyana’ya gelerek St. Nicholas Katedrali, Preseren meydanı, Triple köprüsü ve Drangon köprüsü ile Market bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Zagreb’e doğru devam ediyoruz. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile güzel bir kent olan Zagreb’te Katedralini, Dolac Pazarı'nı, Zagreb'in sembolü St. Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi`ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Daha sonra Sırbistan Belgrad’a doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.


16. Gün: BELGRAD KONAKLAMA

Sabah kahvaltı sonrası Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz. Dilerseniz akşam Skadarlija’daki otantik restoranlar da yemek yiyebilir, cafeler de ve gece kulüplerinde vakit geçirebilirsiniz.


17. Gün: SOFYA

Sabah kahvaltı sonrası Sofya’ya varışımız ile birlikte Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali, Banja Başı Cami, Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır. Daha sonra yolculuğumuza devam ediyoruz. Kapıkule sınır kapısına gelerek pasaport işlemleri sonrası hasret bitiyor ve ülkemize giriş yapıyoruz. Keşan-Gelibolu-Çanakkale istikametini takip ederek İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.


18. Gün: İZMİR’E VARIŞ

Sabah erken saatlerde sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

9 Gece 3-4* Otel Konaklaması

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Programda Belirtilen Şehir Turları

Otellerde 9 Sabah Kahvaltısı

Araç İçi İkramlar - Sınırsız Su, Sınırlı Sıcak 

Tüm Vergiler, Sınır, Şehir Giriş Ücretleri

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar

Konaklamasız Günlerdeki Kahvaltılar

Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 50 TL. )

Schengen Vizesi (120€)

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

ÖNEMLİ BILGILENDIRME: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUMADAN TURA KAYIT YAPTIRMAYINIZ.

TURUMUZA KAYIT YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZ BU BİLGİLENDİRMEYİ OKUMUŞ OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.

TURLARIMIZ DA YETERLİ KİŞİ SAYISI OLUŞMAYAN TARİHLERDE BİRLEŞTİRMELER YAPILMAKTADIR.

ELDEN TAKSİT İMKANI İÇİN TURUN KALKMASINA EN AZ 6 AY OLMASI GEREKMEKTEDİR.

1- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Bulgaristan vizesi veya Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
2- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
3- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
4- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
5- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
6-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
7- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Bellima tur sorumlu tutulamaz.
8-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel  tarafından Belllima Tur en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
9- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
10- Tura katılım için Bellima Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Bellima Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
11- Bellima Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bellima Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
12-Elden taksit imkanı sadece EURO bazlı ödemeler de geçerli olup, turun kalkışına en az 6 ay olması gerekmektedir.
13-Firmamız oluşabilecek mücbir durumlardan dolayı değişiklik hakkına sahiptir. 
14-Araçlarımız 2013 Model ve üzeri olup, yeni model araçlardır. TEKNOBÜS olarak tabir edilen araçlar değildir.
15-Araçlarımız da wifi ve tv sınıra kadar çalışmaktadır. Sınırdan sonra araç içinde wifi ve uydu kanalları çekmemektedir.
16-Araç içinde tur boyunca su sınırsızdır. Sıcak-Soğuk ikram yapılacak yollar tur progamında belirtilmiştir.
17-Yoğun bir program olduğu ve sınır kapılarındaki beklemeler ön görülemediği için bazı yerler progama dahil edilmemiştir.
18-Yeterli zaman kalması durumunda rehberiniz tur esnasında ekstra tur düzenleyebilir. Katılım zorunlu değildir.
19-TL kapora sabit olup herhangi bir bedelin EURO karşılığı değildir. Ödemeyi tamamlayacağınız gün toplam tur bedelinin EURO karşılığından düşülecektir. Fiyatlarımız ödeme yapacağınız gün Merkez Bankası kurundan hesaplanır. Tur programı BELLİMA TUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. ​Acentamız Konsolosluklar ile sizin aranızda aracı kurum olup, çıkacak sonuçlardan sorumlu değildir.
20-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satın almış sayılır.

2.İptal Şartları

1-Turumuzda 50 € kapora ile fiyat ve koltuk güvencesi bulunmaktadır. Fakat bunun için 50 € kapora ile birlikte 20 € İPTAL-DEĞİŞİKLİK sigortası yapılması gerekir. Bunu yaptıran misafirlerimiz yurtdışı turundan 7 gün (168 saat) öncesinde hiç bir neden, rapor vs belirtmeden turunu iptal edebilir, aynı turun başka bir tarihine müsaitlik var ise sezon fiyatı farkı olmadan geçiş yapabilir. Otobüs koltuk numarası değişebilir.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

3-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Bellima Turun katilimcilarin pasaportlarini tetkik hakki ve zorunlulugu bulunmamaktadir.Bu konuda katilimcinin beyani esas alinir. Bellima Tur tarafindan vize takip hizmeti almayan, vizesi oldugunu ve/veya yesil pasaport sahibi oldugunu veya vize gerektirmeyen pasaportu oldugunu beyan eden, ya da vizesiz bir ulkeye tur satin alan katilimcilarin pasaportlarinin ilgili seyahatin vize-pasaport kosullarina uygunlugu katilimcinin kendi sorumlulugundadir. Bellima Turdan vize takip hizmetialmayan, vizesiz bir ulkeye tur satin alan ya da vize gerektirmeyen nitelikte pasaportu oldugunu dusunen kisilerin vize ya da pasaport eksiklikleri v.b. pasaportlarindan ve vizelerinden kaynaklanan sair nedenlerle seyahate katilmamalarindan Bellima Tur sorumlututulamaz. Bu durumda ki yolcularimiz eger yesil pasaport sahibi ya da vizesiz bir ulkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarinin gezinin bitis tarihinden itibaren en az alti aylik gecerlilik suresinin bulundugunun, yeni duzenlemeye uygun cipli ve 10 yildan eski olmadiginin, yirtik, sokuk v.s. bir deformosyon bulunmadiginin, vize gecerlik tarihlerinin Seyahat tarihlerini kapsadigini, vizelerinin oturum surelerinin bitmemis oldugunu, giris cikis sayilarinin adedini (tek giris-cift giris-cok giris) ve vizelerini yanlis kullanmadiklarinin kontrolunu saglamadirlar. Tum yolcularimiz seyahatleri icinvize ile ilgili tum bilgilendirmelere istenirse referans numarası verilerek online takip adreslerinden ulasip, kontroledebilirler.

İzmir Çıkışlı Otobüsle Büyük Avrupa Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)