0232 220 01 02

Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu

 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu
 • Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu

LAVANTA KOKULU ŞEHİR ISPARTA

 LAVANTA HASADI

SAGALASSOS ve GÖLLER BÖLGESİ 

Salda Gölü, Burdur Gölü, Burdur, Sagalassos Antik Kenti,

Lavanta Bahçeleri, Isparta, Eğirdir Gölü...

 Mis gibi kokular eşliğinde Lavanta Hasadı Turuna gidiyoruz! 

5* BARİDA HOTELS Y.P. Konaklama Ayrıcalıklı (Isparta'nın Tek 5* Oteli)

( 2 GÜN 1 GECE ) 449 TL   

 1.Tur: 24-25 Temmuz (499 TL)

2.Tur: 31 Temmuz-1 Ağustos  3.Tur: 7-8 Ağustos

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
31 Temmuz • 07 Ağustos
1. Gün: İZMİR - KAKLIK MAĞARASI - KUYUCAK KÖYÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - EĞİRDİR GÖLÜ - ISPARTA

Sabah 05:00 – 06:00 saatleri arası siz değerli misafirlerimizi belirlenen buluşma noktalarından alıyor, yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molamızın ardından keyifli turumuza başlıyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan ve Pamukkale’yle yapısal olarak benzeyen travertenleri ile dikkat çeken Kaklık Mağarası’na geliyoruz. Rehberimizin anlatımları ile mağarayı görüyor, Dinar Senirkent güzergahından Türkiye’deki lavanta üretiminin %90’ınını sağlayan, Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta kokulu Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Henüz hasat vakti gelmemiş Lavanta Bahçeleri görülüyor, lavanta kokusuna doyuyor, lavanta yetiştiricilerinden bakımı ile ilgili bilgi alıyoruz. Siz değerli misafirlerimizin fotoğraf çekilmesi ve burada yaşayan kadınların elleriyle yaptığı lavanta yağı, lavanta keseleri, lavanta suyu, lavanta ile yapılan yiyecekler vb. alışveriş yapmanız için serbest zaman veriyoruz. Lavantanın her haline şahit olacağımız Kuyucak Köyü’nden lavanta kokuları eşliğinde ayrılıyor ve bir sonraki durağımız, Türkiye’nin en büyük tatlı su göllerinden biri olan, Avrupa’da 514, Türkiye’de ise 454 farklı kuş türü bulunurken, Türkiye’de bulunan kuş türlerinin 225’ini ağırlayan Eğirdir Gölü’nde yürüyüş yapıyoruz. Akşam kahvelerimi göl kenarında yudumluyor ve Isparta merkeze gidiyoruz. Öncelikle gülü Isparta’ya getiren ve bugün Isparta’nın simgelerinden biri haline gelmiş Gülcü İsmail Efendi Heykelini ve Gül Heykelini görüyoruz. Ardından Isparta’da doğan ve burada büyüyen Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in anıt heykelini görüyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra 5* BARİDA HOTEL'imize  akşam yemeği ve konaklamak üzere yerleşiyoruz.


2. Gün: SAGALASSOS ANTİK KENTİ - SALDA GÖLÜ - İZMİR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Ağlasun üzerinden, antik dönemde Pisidia olarak bilinen bölgede kurulmuş Sagalassos Antik Kenti’ne geliyoruz. Sagalassos Antik Kenti, orijinal yapı taşlarının neredeyse tamamının bulunabildiği anıtsal yapıları ile son derece iyi korunmuş durumda olup rehberimizin anlatımları ile antik kenti keşfediyoruz. MS. 161 – 180 yılları arasında Roma İmparatoru Marcus tarafından yapılmış ve hala akan suyuyla ünlenen meşhur Antoninler Çeşmesi’ni görüyoruz. Antik kent turumuzu tamamladıktan sonra Burdur Arkeoloji Müzesi’ne geliyoruz. Burdur ve çevresinde yapılan kazılarda ortaya çıkan antik kent buluntularını görüyor ve Burdur Saat Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Endemik kuş türlerinin barınma alanı olan ve uluslararası öneme sahip Burdur Gölü’nü görüyor ve ardından Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Salda Gölü’ne varıyoruz. Salda Gölü, Türkiye’nin en berrak suyuna ve en beyaz kumuna sahip göller arasında birinci sıradadır. Göl etrafında yapacağımız yürüyüşümüzün ardından İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki turumuzda görüşünceye dek şimdilik vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

 • Yeni Model Otobüs İle Ulaşım
 • Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar
 • 1 Gece Otellerde Konaklama
 • Otellerde 1 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 1 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müze Kart)
 • Tüm Öğle Yemekleri 

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
31.07.2021599,00 TL
449,00 TL
679,00 TL
529,00 TL
599,00 TL
449,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 399,00 TL
Taksitler »
07.08.2021599,00 TL
449,00 TL
679,00 TL
529,00 TL
599,00 TL
449,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 399,00 TL
Taksitler »

Oteller

1.Ek Bilgiler

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 14 (on dört) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. 

2.İptal Şartları

1- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Lavanta Hasadı Sagalassos ve Göller Yöresi Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)