0232 220 01 02

İzmir Çıkışlı Bella İtalya Turu - Tüm Turlar Dâhil

İZMİR ÇIKIŞLI BELLA İTALYA TURU
       Milano (1) – Floransa (2) – Roma (2) – Ferrara (1)  Sirmione –  Venedik (1) – Milano – Como

4 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMA AYRICALIĞI

İZMİR'DEN GİDİŞ DÖNÜŞ DİREK UÇUŞ KONFORU VE AYRICALIĞI İLE

340 € DEĞERİNDEKİ EKSTRA TURLAR FİYATA DAHİL - EKSTRA TUR YOK!!

İzmir’den Direk Uçuş Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile 7 Gece 8 Gün

26.07.2019 - 02.08.2019

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR – MİLANO

Siz değerli konuklarımızla Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 20.30’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel seferi ile saat 23.00’da Milano’ya hareket ediyoruz, yerel saat ile 00.45’de Milano’ya varıyor ve dinlenmek üzere 4 Yıldızlı otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.


2. Gün: MİLANO – FLORANSA

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik Milano şehir turu için hareket ediyoruz. İtalya'nın ticari ve endüstriyel başkenti olarak da kabul gören, Avrupa otomotiv ve moda merkezlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mimarisi, kültürü, mutfağı, anıt yapıları, uluslar arası eğitim kurumları, operası, kiliseleri ve paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın en dinamik kenti olarakta kabul edebileceğimiz Milano'da ki şehir turumuzda dünyanın en büyük katolik mabedlerinden Milano katedralini (Duomo di Milano) önünde yer alan görkemli meydanından fotoğraflama şansı buluyoruz. Yapımı 519 Yıl süren ve 11.700 m2'lik alan üzerine inşa edilmiş olan bu yapı gören herkesi büyülüyor. Katedral meydanından süslü ve görkemli bir kapı ile ulaşılan Milano galeriasını görüyoruz (Galleria Vittorio Emanuele II). İtalyan Barok dönemi mimarisini en güzel şekilde yansıtan bu yapının tavanındaki süslemelere ve içinde bulunan dünyaca ünlü mağaza vitrinlerine bayılacaksınız. Ardından Avrupa'nın en büyük Opera binalarından biri olan La Scala tiyatrosunu görüyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zamanda alışveriş caddesindeki butikleri görebilir veya Katedral meydanında yer alan bir kahvecide espressonuzu yudumlayabilirsiniz. Milano turumuzun ardından Rönesans'ın başkenti Floransa'ya hareket ediyoruz. Floransa şehir turumuzda eşsiz kubbesiyle tanınan ön cephesinde etkileyici heykel çalışmalarıyla değerine değer katan çiçek Meryem (Santa Maria Del Fiore) Katedralini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Katedral yakınında yer alan ve eski bir Roma tapınağının yerine inşa edilmiş vaftizhane yapısı ve dünyada eşi benzeri olmayan cennetin kapısı olarak da adlandırılan Porta Paradiso'yu görüyor, kapı üzerindeki üç boyutlu kabartmaların hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Şehrin eski yönetim binası ve Rönesans döneminin en çarpıcı heykellerinin sergilendiği, adeta bir açık hava müzesini andıran senyörler meydanı ve hemen yakınındaki Arno nehri üzerine kurulmuş, üzerindeki mücevher dükkanlarıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsünü görüyoruz öğle yemeği için rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından otobüsümüze geri dönüyor ve konaklamamızı gerçekleştireceğimiz 4 Yıldızlı otelimize hareket ediyoruz.

Floransa'da Yemek Önerimiz ; Güzel bir Toscana şarabı eşliğinde Floransa Bifteği.


3. Gün: FLORANSA- PİSA-SAN GİMİGNANO-SİENA

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile Toscana Turumuz için hareket ediyoruz. Kuzey İtalya'nın en tipik bölgesi olan Pisa, Siena ve San Gimignano şehirlerini keşfe çıkıyoruz. Siena, dünyaca ünlü 'il Palio, at yarışlarının düzenlendiği, birbirini kesen dar sokakların buluşma noktası olan Compo Meydanı ile ünlüdür. Gotik Katedralin ön cephesi ise, mutlaka görülmelidir. Siena gezimizin ardından, San Gimignano'ya hareket ediyoruz. Şaraplık üzüm bağları arasından yükselen  çok iyi korunmuş San Gimignano kasabası, ortaçağda Hac yolu üzerinde bulunmasından dolayı gelişmiş ve bir kısmı günümüze kadar taşınan kulelerinden 'Ortaçağın Manhattan'ı ' diye adlandırılmaktadır.  Burada Toscana bölgesinin ünlü peynirlerini, şaraplarını tadabilir, dünyanın en iyi dondurmasını yiyebilirsiniz. (Önerimiz Sergio Dondoli'nin  dondurma dükkanı) . San Gimignano'da geçirdiğimiz keyifli sürenin ardından gün batımında harika fotoğraflar çekmek üzere Pisa'ya hareket ediyoruz. Pisa kenti, Toscana bölgesinin en çok turist çeken noktalarından biridir. Bu bölgeyi cazibe merkezi kılan ise, Ortaçağ'da İtalyan deniz cumhuriyetleri arasında parlayan bir yıldız olmuş Pisa devletinden geriye kalan 'Mucizeler Meydanı' ve bu meydan üzerinde yer alan eğik kuledir. Sosyal medya hesaplarınızı süsleyecek harika resimlerimizi çektikten sonra, rehberimizin vereceği alışveriş molasında, bölgeye özgü hediyleik eşyaları uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Turumuz sonrası, otelimize geri dönüyoruz. Konaklama 4* otelimizde. 


4. Gün: FLORANSA – ROMA

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Floransa'dan ayrılıyor ve Roma'ya hareket ediyoruz. 3 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından, Başkent Roma'ya ulaşıyoruz ve vakit kaybetmeden şehir turumuza başlıyoruz. 2300 yıllık geçmişiyle Dünya üzerinde şehirciliğin temellerini atmış, Avrupa medeniyetinin öncüsü Roma İmparatorluğunun başkentini gezerken büyüleneceksiniz.  Şehir turumuzda , modern stadyumların atası kabul edilen Colosseum'u imparatorluğun idari ve ticari merkezi kabul edilen Roma Forumu'nu ,' Aşk Çeşmesi' diye adlandırılan Trevi Çeşmesini ve müthiş güzellikteki İspanyol merdivenlerini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Öğle yemeğimizde taze kesilmiş İtalyan makarnası ve Pompi Pastanesinde vitrini süsleyen dünyaca ünlü Tiramisu'yu tatmanızı öneririz.  Günümüzü noktalamak üzere, dünya mimarlık tarihine damga vura Pantheon tapınağını, sanatçılar meydanı olarak anılan 'Navona Meydanı' , ve son olarak Tiber nehri kıyısında yer alan Melekler Kalesini görüp 4* otelimize yerleşiyoruz.


5. Gün: ROMA- NAPOLİ- POMPEİ

Kahvaltı sonrası   Napoli & Pompei turumuz için hareket ediyoruz. Güney İtalya'nın en büyük şehri Napoli'ye yapacağımız yolculuk esnasında vereceğimiz molamızda,, tipik İtalyan lezzetlerini ( şarap,peynir, zeytinyağı, makarna vb.) tadarak satın alabilirsiniz. Molamız sonrası, yolculuğumuza devam ediyor ve Pompei'ye ulaşıyoruz.  Pompei antik kenti ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pompei, Roma İmparatorluğu döneminin en zengin liman şehri olup MS 79. yılında Vezüv volkanının püskürttüğü lavlar altında kalarak tarihe gömülmüştür. Arkeologlar tarafından neredeyse, 1700 yıl sonra, gün yüzüne çıkarılmış olan kent, felaketin yaşandığı günü adeta gözler önüne sermektedir. Sokaklarında gezerken dönemin zenginliğini ve lüks yaşamını görecek ve şaşıracaksınız.  Pompei gezimiz sonrası Napoli kent merkezine gidiyoruz. Buradaki gezimiz sırasında, Costel Nuova Kalesini, San Carlo tiyatrosunu, Umberto 2. Galeriasını, Via Toledo Alışveriş caddesini  ve Plebiscito Meydanı'nı görüyoruz. Alışveriş molamız sonrası, Roma otelimize dönüyoruz. Geceleme 4* otelimizde. 


6. Gün: ROMA – NEMİ-CASTEL GANDOLFO- FERRARA

Otelimizdeki kahvaltımızın ardından Nemi köyüne hareket ediyoruz. Nemi gölüne kuşbakışı manzarayla seyreden bu şirin kasaba 'Çilek Köyü ' olarak da biliniyor. Sokakları çilek kokan Nemi'de geçireceğimiz zamanda mest olacaksınız. Bir dönem ülkemizde popüler olan 'Kiraz mevsimi ' dizisinin doğal setlerinden olan köyde çilekli turtaların mutlaka tadına bakmalı, reçellerinden satın almalısınız. Castel Galdolfo ise, Albano krater gölüne hakim bir noktada kurulmuştur ve yüzyıllardır papaların yazlık sarayına ev sahipliği yapmaktadır. Buradaki gezimiz sonrası Ferrara 'daki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Ferrara'da.


7. Gün: FERRARA – VENEDİK

Kahvaltının sonrası UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki, ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’da panoramik bir yolculuğa çıkıyoruz. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve 18. yy dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur sonrası Venedik’e hareket ediyoruz. Özel tekne ile Büyük kanalı geçerek ulaştığımız San Marco meydanından itibaren bu muhteşem kenti ziyaretimize başlıyoruz. Yüzyıllar önce  insanoğlunun çok büyük bir özveriyle inşa ettiği bu kent, her manada büyüleyici bir atmosfere sahip. Ortaçağ'da Avrupa ve hatta Dünyanın en önemli ticaret limanı konumundaki Venedik özellikle 4. Haçlı seferleri sonrası başta İstanbul olmak üzere Doğu hazinelerini de eline geçirmiştir. Buradaki yürüyüşümüz sırasında San Marco kulesini, San Marco Bazalikasını İç Çekiş köprüsünü<son bakış), Dükler Sarayını ve Rialto köprüsünü göreceğiz. Yürüyüşümüz sonrası bize tahsis edilen gondollarımızla bu büyüleyici manzaraları bir de kanalların içinden göreceğiz. Turumuz ve serbest zamanımız sonrası, Venedik otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Venedik'te. 


8. Gün: VENEDİK – VERONA – SİRMİONE-COMO – İZMİR

Kahvaltının arından odalarımızı  boşaltıp, Vereno'ya hareket ediyoruz. Küçük Roma diye de anılan Verona kentindeki gezimiz sırasında ,İtalya yarımadasının en iyi korunmuş amfi tiyatrolarından biri olan Verona Arenasını, Belediye binasını, Erbe meydanını ve Shaskpeare'ın ünlü eseri Romeo ve Juliet'e konu olmuş Juliet evini ve balkonunu göreceğiz. Verone turumuz sonrası Garda Gölü kıyısında kurulmuş olan Sirmione kasabasını gezeceğiz. Roma döneminde termal suları ve hamamları ile meşhur olan Sirmione, berrak suları ile tanınan Garda Gölü kıyısında kurulmuştur. Günümüzde Avrupalı turistlerin uğrak yeri olan Sirmione'de Scaligero kalesini ve tarihi sokaklarını göreceğiz. Keyifle geçen Sirmione gezimizin ardından Como için hareket ediyoruz. Como gölü kıyısında İtalya-İsviçre sınırında kurulmuş olan Como şehri ipek dokumacılığının Avrupa'daki merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Buradaki serbest zamanımızda, göl kıyısında yürüyüş yapabilir, keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.  Sonrasında havalimanına transfer. Pegasus Hava yollarının özel seferi ile saat 01:30’da İzmir’e hareket. Yerel saat ile 04:45’de İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

Bir başka organizasyonda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Hizmetler

Pegasus HY Gidiş Dönüş Uçak Bileti

7 Gece Konaklama

7 Tane Sabah Kahvaltısı

Belirtilen Turlar ve Çevre Gezileri

Roma Outlet Turu

Otel Vergileri & Turist Şehir Vergileri

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize Ücreti (120 Euro )

Seyahat Sağlık Sigortası ( 15 Euro )

Ekstra Turlar, Kişisel Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL..

Tur Fiyatları

Oteller

4* Oteller'de Konaklama

1.Ek Bilgiler

ÖNEMLİ BILGILENDIRME: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUMADAN TURA KAYIT YAPTIRMAYINIZ.

TURUMUZA KAYIT YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZ BU BİLGİLENDİRMEYİ OKUMUŞ OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.

TURLARIMIZ DA YETERLİ KİŞİ SAYISI OLUŞMAYAN TARİHLERDE BİRLEŞTİRMELER YAPILMAKTADIR.

ELDEN TAKSİT İMKANI İÇİN TURUN KALKMASINA EN AZ 6 AY OLMASI GEREKMEKTEDİR.

1- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Bulgaristan vizesi veya Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
2- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
3- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
4- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
5- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
6-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
7- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Bellima tur sorumlu tutulamaz.
8-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel  tarafından Belllima Tur en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
9- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
10- Tura katılım için Bellima Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Bellima Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
11- Bellima Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bellima Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
12-Elden taksit imkanı sadece EURO bazlı ödemeler de geçerli olup, turun kalkışına en az 6 ay olması gerekmektedir.
13-Firmamız oluşabilecek mücbir durumlardan dolayı değişiklik hakkına sahiptir. 
14-Araçlarımız 2013 Model ve üzeri olup, yeni model araçlardır. TEKNOBÜS olarak tabir edilen araçlar değildir.
15-Araçlarımız da wifi ve tv sınıra kadar çalışmaktadır. Sınırdan sonra araç içinde wifi ve uydu kanalları çekmemektedir.
16-Araç içinde tur boyunca su sınırsızdır. Sıcak-Soğuk ikram yapılacak yollar tur progamında belirtilmiştir.
17-Yoğun bir program olduğu ve sınır kapılarındaki beklemeler ön görülemediği için bazı yerler progama dahil edilmemiştir.
18-Yeterli zaman kalması durumunda rehberiniz tur esnasında ekstra tur düzenleyebilir. Katılım zorunlu değildir.
19-TL kapora sabit olup herhangi bir bedelin EURO karşılığı değildir. Ödemeyi tamamlayacağınız gün toplam tur bedelinin EURO karşılığından düşülecektir. Fiyatlarımız ödeme yapacağınız gün Merkez Bankası kurundan hesaplanır. Tur programı BELLİMA TUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. ​Acentamız Konsolosluklar ile sizin aranızda aracı kurum olup, çıkacak sonuçlardan sorumlu değildir.
20-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satın almış sayılır.

2.İptal Şartları

1-Turumuzda 50 € kapora ile fiyat ve koltuk güvencesi bulunmaktadır. Fakat bunun için 50 € kapora ile birlikte 20 € İPTAL-DEĞİŞİKLİK sigortası yapılması gerekir. Bunu yaptıran misafirlerimiz yurtdışı turundan 7 gün (168 saat) öncesinde hiç bir neden, rapor vs belirtmeden turunu iptal edebilir, aynı turun başka bir tarihine müsaitlik var ise sezon fiyatı farkı olmadan geçiş yapabilir. Otobüs koltuk numarası değişebilir.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

3-Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışndan 14 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Bellima Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

3.Vize Bilgileri

Bellima Turun katilimcilarin pasaportlarini tetkik hakki ve zorunlulugu bulunmamaktadir.Bu konuda katilimcinin beyani esas alinir. Bellima Tur tarafindan vize takip hizmeti almayan, vizesi oldugunu ve/veya yesil pasaport sahibi oldugunu veya vize gerektirmeyen pasaportu oldugunu beyan eden, ya da vizesiz bir ulkeye tur satin alan katilimcilarin pasaportlarinin ilgili seyahatin vize-pasaport kosullarina uygunlugu katilimcinin kendi sorumlulugundadir. Bellima Turdan vize takip hizmetialmayan, vizesiz bir ulkeye tur satin alan ya da vize gerektirmeyen nitelikte pasaportu oldugunu dusunen kisilerin vize ya da pasaport eksiklikleri v.b. pasaportlarindan ve vizelerinden kaynaklanan sair nedenlerle seyahate katilmamalarindan Bellima Tur sorumlututulamaz. Bu durumda ki yolcularimiz eger yesil pasaport sahibi ya da vizesiz bir ulkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarinin gezinin bitis tarihinden itibaren en az alti aylik gecerlilik suresinin bulundugunun, yeni duzenlemeye uygun cipli ve 10 yildan eski olmadiginin, yirtik, sokuk v.s. bir deformosyon bulunmadiginin, vize gecerlik tarihlerinin Seyahat tarihlerini kapsadigini, vizelerinin oturum surelerinin bitmemis oldugunu, giris cikis sayilarinin adedini (tek giris-cift giris-cok giris) ve vizelerini yanlis kullanmadiklarinin kontrolunu saglamadirlar. Tum yolcularimiz seyahatleri icinvize ile ilgili tum bilgilendirmelere istenirse referans numarası verilerek online takip adreslerinden ulasip, kontroledebilirler.

İzmir Çıkışlı Bella İtalya Turu - Tüm Turlar Dâhil HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)