Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Vade Farksız 3-6 Taksit

Tatilin En Keyiflisi BELLİMATUR, Karadeniz Yayla Deneyimini Sizlere Yaşatmak için Hazırladı.

UÇAKLI BUTİK DOĞU KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU (2023) 

SunExpress Havayolları ile Direkt Uçuş Konforu:
İZMİR - TRABZON | TRABZON - İZMİR
Karadeniz iklimi ve havasının tadı damağınızda kalacak bir gezi sizi bekliyor.

En Güzel Yaylalarında 2 Gece Yarım Pansiyon ve Batum'da 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama Fırsatı

Sümela Manastırı, Uzungöl, Lustra&Karester Yaylaları, Sultanmurat Yaylası, Ayder Yaylası, Palovit&Çat Vadisi,
Gelintülü Şelalesi, Bulutlar üzerinde Huser Yaylası,
Borçka, Karagöl, Mençuna Şelalesi, Batum Turu, Ali ve Nino Heykeli, 
Alfabe Kulesi, Saat Kulesi, Rize, Sürmene, Atatürk Köşkü, Ayasofya, Akçaabat

"Doğu Karadeniz'de Yaylaları Görmek İstiyorum" Diyenlere Özel Program!

2023 TUR TARİHLERİ (4 GÜN 3 GECE):

1.TUR: 30 Haziran-3 Temmuz  2.TUR: 7-10 Temmuz  3.TUR: 14-17 Temmuz  4.TUR: 21-24 Temmuz
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI

Tüm turlarımızda kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

DİKKAT BU TURDA İPTAL SİGORTASI VARDIR
72 saate kadar iptal hakkını sunan İptal Sigortası detayları için tıklayınız.

Kalkış Yerleri:
İzmir Adnan Menderes Havaalanı
Tur Hareket Tarihleri:
30 Haziran • 07, 14, 21 Temmuz

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR - TRABZON (DİREKT UÇUŞ) - SÜMELA MANASTIRI - UZUNGÖL - LUSTRA&KARESTER YAYLASI - SULTANMURAT YAYLASI

  Siz değerli misafirlerimiz ile 04:00'da Adnan Menderes Havaalanında buluşuyoruz. SunExpress kontuarında check-in işlemlerimizin ardından, 05:45'te kalkacak İzmir-Trabzon direkt uçuşu ile Trabzon Havaalanında varıyoruz. Bizleri bekleyen aracımız ile 4 gün sürecek bol oksijenli, yeşillik ve doğa harikaları arasında mest olacağımız muhteşem turumuza başlıyoruz. Kahvaltı molamızın ardından (ekstra) ilk durağımız insanın tüm hücrelerini yenilercesine hissettiren bol oksijenli havası, cıvıl cıvıl kuş sesleri ve göz kamaştıran güzellikteki bakir yemyeşil doğasıyla Trabzon‘un Maçka ilçesi sınırlarında bulunan enfes bir doğa harikası Altındere Milli Parkı olacak. MS 4. yüzyılda inşa edilen ve hem Türkiye’nin hem de dünyanın en önemli inanç merkezleri arasında yer alan görkemli Sümela Manastırı da milli park sınırları içerisinde yer alıyor. Deniz seviyesinden 1,300 metre yükselikteki manastır, kusursuz mimarisi ve şahane manzarasıyla bölgenin en ünlü turistik yapılarından. Rehberimizin anlatımları ile (açık ise içerisine giriyoruz, kapalı ise dışarıdan görüyoruz.) manastır gezimizi tamamlıyoruz. Sonraki durağımız Trabzon denince akla ilk gelen yer olan ve Karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında yer alan Uzungöl. Burada vereceğimiz serbest zamanımızın ardından katılmak isteyen misafirlerimiz ile beraber ekstra düzenlenecek olan Lustra ve Karester Yaylası turlarına katılıyoruz. Seyir zevkinin en güzel noktalarından olan yaylalara çıkmak üzere kıvrımlı yollardan geçiyoruz. Uzungöl'ü yukarıdan çok ufak görüyor ve doğa harikası yaylalarda yürüyüş yapıyor ve fotoğraf çekiliyoruz. Yayla turumuzu tamamladıktan sonra bir başka güzellikte Sultanmurat Yaylasına gidiyoruz. Vakit olması durumunda yaylada ATV keyfi yaşıyoruz. (ekstra) Akşam yemeğimizi aldıktan sonra Karadeniz'in meşhur horon eğlencesini yaşıyoruz. Horon tepilir mi yoksa vurulur mu tartışmalarını bir kenara bırakıp eğlencenin dibine vuruyoruz. Meşhur Karadeniz atışmalarını dinliyoruz. Keyifli bir akşamın ardından konaklama otelimizde.

  Konaklama: Aymeydanı Otel, Taşkın Otel vb.

 • 2. Gün
  FIRTINA DERESİ - AYDER YAYLASI - PALOVİT ÇAT VADİSİ - GELİNTÜLÜ ŞELALESİ - HUSER YAYLASI

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Ayder Yaylası'na doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Fırtına Deresi kenarında  dilerseniz Zipline yapabilirsiniz. Daha sonra kendisi küçük ama namı büyük Çamlıhemşin'den minibüslerle dileyen misafirlerimizle yeşilin en iyi tonlarını göreceğiniz, bulutların üzerinde muhteşem vakit geçirebileceğiniz Çat Vadisi, Zilkale ve Palovit Şelalesi (ekstra) için konaklar mahallesindeki Taş Mektebi görüp ismini Sevdaluk Dizisiyle hatırlayacağınız Şenyuva Köyüne doğru gezimiz devam edecek. Geziye katılmak istemeyen misafirlerimiz Fırtına Deresi kenarında vakit geçirebilirler. Çat Vadisi, Zilkale, Palovit Turumuz da bölgedeki en eski Taş Kemer Köprü olan Şenyuva Köprüsünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra adeta bir kartal yuvasını andıran eski tarihi ipek yolu güzergahının güvenliğini sağlayan Çat Vadisi'nde ağaçların arasında yükselen Zilkale'ye varıyoruz.  Ardından bölgedeki debisi en yüksek şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi'ne geldiğimiz de yukarıdan düşen su kütlelerinin görüntüsü ve yarattığı serinlik ile büyüleneceğiniz şelaleler diyarından çok etkilenceksiniz. Daha sonra Ayder Yaylası'na gelerek dağın zirvesinden çıkan suyla beslenen, tıpkı bir tülü andıran Gelintülü Şelalasi'ni görüyoruz. Bir sonraki durağımız Huser Yaylası (ekstra) Rize ilinin yüksek rakımlı yaylalarından olan ve deniz seviyesinden yüksekliği 2400 metredir. Yaylaya ait yaklaşık olarak 40 ile 50 arasında hane bulunmaktadır. Yaylaya ulaşım patika yollar ile yapılmaktadır. En yüksek yaylalardan biri olması sebebi ile bu yaylada deniz bulutu olayını deneyimlemek mümkündür. Huser yaylasının yüksekliği bulutların oluşma yüksekliğinden daha fazladır. Bu neden ile bulutlar yayla yüksekliğinin altında oluşmaktadır ve yayladan bulutları görmek hatta bulutlara dokunmak bile mümkündür. Bu muhteşem yayla turumuzun ardından otelimize gidiyor ve akşam yemeğimizi otelde alıyoruz. Konaklama otelimizde.

  Konaklama: Zafran Otel, Natura Otel vb.

 • 3. Gün
  MENÇUNA ŞELALESİ - BORÇKA - KARAGÖL - BATUM TURU VE KONAKLAMA

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, otelden ayrılarak dileyen konuklarımız ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan, yeryüzünün cenneti Borçka Karagöl Mençuna turumuzu gerçekleştiriyoruz. Borçka’dan bineceğimiz minibüslerle yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk yapacağız ve bu yolculuk bizi Borçka Karagöl’e ulaştıracak. Burada vereceğimiz serbest vakitte, göl kenarında yürüyüş yapabilir, gölde tekne ile gezebilir (ekstra) veya göl kenarında bulunan bungalovlarda oturup çay, kahve keyfi yapıp manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Borçka Karagöl gezimizin ardından, Mençuna Şelalesi'ne gidiyoruz. Karadeniz’in incisi Artvin’in Arhavi ilçesi sınırları içerisinde yer alan, yemyeşil doğa içerisinde siyah taşlıkların üzerinden süzülen bembeyaz ve tertemiz suyu ile büyüleyici güzelliğe sahip doğal oluşumlu şelaleyi görüyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Doğa ile iç içe olacağımız turumuzu tamamladıktan sonra Hopa'ya gidiyoruz. Sarp sınır kapısından geçiyor ve Gürcistan Batum'a giriş yapıyoruz. Batum gezi programında St.Andrew Heykeli, Gonio Kalesi, Eski Choroki Köprüsü, Avrupa Meydanı'nda Medea Anıtı, Eski Postane Binası ve Poseidon Meydanı'ndaki Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını ve Eski Batum Evlerini görerek devam ediyoruz. Sahilde Batum Limanı, Ali ile Nino Heykeli, Alfabe Kulesi, Saat Kulesi, Ters Restoran dedikleri White Restoranı görüyoruz. Ekstra akşam yemeği sonrası otelimize yerleşiyoruz.

  *Batum'a kimliğiniz ile giriş yapabilmeniz için muhakkak yeni çipli kimlik kartınız olması gerekmektedir. Bebek, çocuk fark etmez kimlikte fotoğraf olması zorunludur.

  Önemli: Batum'a geçişte T.C. vatandaşları için – Yeni Nüfus Cüzdanı yeterlidir. Pasaportu olanlar pasaportlarını yanlarında bulundurabilirler. Yeni nüfus cüzdanları olması zorunludur. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Ayrıca ebeveynleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakat name gerekmektedir.  Anne Baba evli de olsa, boşanmışta olsa eğer sadece 1 ebeveyn varsa yine de diğerinden muvafakat gerekli olup, çocuğun yurt dışına çıkabilmesi ibaresi yer alması gerekmektedir. En az 2 aşı gerekmektedir. 2 Aşı yoksa kapıda Hızlı PCR testi yapılmaktadır. 10 yaşa kadar çocuklar da aşı zorunluluğu yoktur.

  Konaklama: Legend Business Hotel Batumi vb.

 • 4. Gün
  RİZE - SÜRMENE - ATATÜRK KÖŞKÜ - AKÇAABAT - TRABZON - İZMİR (DİREKT UÇUŞ)

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından 0otelden ayrılarak Rize’ye ulaşıyoruz. Rize’nin en önemli el sanatlarından olan Rize Bezini tanıyacağımız Rize Bezi Atölyesi’ne gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yaptıktan sonra, Karadeniz'in meşhur çayının tadına bakmak ve alışveriş yapmak üzere Çay Fabrikasına gidiyoruz. Serbest zaman sonrası Sürmene'ye geliyor ve meşhur Sürmene bıçak alışverişlerimizi ve hediyeliklerimizi alıyoruz. Alışveriş molamızın sonrasında kente tepeden bakan bir konumda, Soğuksu’da bulunan Atatürk Köşkü’nü gezeceğiz. Son yüzyılın en önemli eserlerinden olan bu köşk, 1890 senesinde zengin bir Rum olan Konstantin Kabayanidis tarafından inşa ettirilmiştir. Atatürk’ün hayatı boyunca üç kez ziyaret ettiği, Dersim isyanının bastırılması planını yaptığı ve son olarak vasiyetinin bir bölümünü yazdığı bu muhteşem yapı, çam ormanlarıyla kaplı çevresi ve muhteşem güzellikteki çiçeklerle süslü bahçesiyle de misafirlerinin ilgisini çekmektedir. Atatürk Köşkü gezimizin ardından Trabzon’a has el sanatlarından olan Kazaziye ve Gümüş Telkari Sanatı’nı tanımak üzere bir Gümüş Atölyesi’ne gidiyoruz. Burada Kazaziye ve Telkari hakkında bilgi alıp, alışverişimizi yaptıktan sonra, Gülbahar Hatun Camii ve Zağanos Paşa Vadisini de görerek, Ayasoyfa Camii’ne ulaşıyoruz. 1238 yılında Kommenos Krallığı tarafından kilise olarak inşa ettirilen bu muhteşem yapı, zaman içerisinde Cami, Kilise, Cephanelik ve Sığınma Alanı olarak da kullanılmıştır. Tevrat’tan sahnelerin de yer aldığı bu muhteşem yapıyla ilgili bilgileri rehberimizden dinledikten sonra akşam yemeğimizi almak ve yorgunluk kahvelerimizi içmek üzere Akçaabat'a gidiyoruz. Meşhur Akçaabat köftesini yiyor ve kahvelerimizi içiyoruz. Akşam yemeği sonrasında İzmir'e dönüş yolculuğuna geçmek üzere Trabzon Havaalanına gidiyoruz. 23:10'da kalkacak olan Trabzon-İzmir direkt uçuşu ile İzmir'e varıyoruz. Bir sonraki BellimaTur turunda tekrar görüşmek dileğimizle vedalaşıyoruz.

  • Uçak saatleri belirtilen havayolu firmasından alınmış olup olası rotar, saat değişiklikleri ya da iptallerden Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Hava şartlarından, uçak saat değişikliklerinden ya da mücbir sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen turlardan Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Tur kalkış gününden en geç 1 gün önce rehber bilgisi, güncel buluşma saatleri ve biniş noktaları Bellima Tur tarafından SMS ya da WHATSAPP mesajı olarak gönderilir.
  • Uçaklı turlarda kimlik ibraz ederek rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon sonrası tarafınıza tur evrağı gönderilir ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
  • Uçaklı turlarda isim soyisim TC kimlik no gibi kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklı uçak biletindeki oluşabilecek sorunlardan Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Diğer katılım şartları ve iptal ve değişiklik şartlarını üst menüden ek bilgiler kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Ek Bilgiler/Sözleşme Madde 20- En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar. En son güncel sirkü 10.01.2022

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İzmir-Trabzon / Trabzon-İzmir SunExpress Direkt Uçuş

Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Transferler

Konaklama Yapılacak Yaylalara Transfer Ücretleri

2 Gece Karadeniz Yaylalarında Konaklama

1 Gece Batum'da Konaklama

3 Sabah Kahvaltısı

2 Akşam Yemeği

Batum Turu ( 650₺ Değerinde Fiyata Dâhil )

Otelde Yöresel Eğlence

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Araç İçi Su İkramı

Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri

İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Batum'daki Akşam Yemeği

Programda Ekstra Olarak Belirtilen Turlar (İsteğe Bağlı):
Lustra ve Karester Turu
Palovit Çat Vadisi Turu
Huser Yaylası Turu
Borçka Karagöl Mençuna Turu

Kişisel Harcamalarınız

Müze, Örenyeri ve Milli Park Giriş Ücretleri

72 Saate Kadar İptal Güvence Paketi (Kişi Başı 200 TL)
Sigorta Paketinin Detayları İçin TIKLAYINIZ.

Yurtdışı Çıkış Harcı 150 ₺ (Batum Turu için Zorunlu)
*Ekstra fiyatları oluşabilecek zamlardan ötürü değişiklik gösterebilir.

Fiyat&Taksit Seçenekleri

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
  30.06.20238.999,00 TL
  7.499,00 TL
  11.499,00 TL
  9.999,00 TL
  8.999,00 TL
  7.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 6.699,00 TL
  Taksitler »
  07.07.20238.999,00 TL
  6.999,00 TL
  11.499,00 TL
  9.499,00 TL
  8.999,00 TL
  6.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 6.699,00 TL
  Taksitler »
  14.07.20238.999,00 TL
  6.999,00 TL
  11.499,00 TL
  9.499,00 TL
  8.999,00 TL
  6.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 6.699,00 TL
  Taksitler »
  21.07.20238.999,00 TL
  6.999,00 TL
  11.499,00 TL
  9.499,00 TL
  8.999,00 TL
  6.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 6.699,00 TL
  Taksitler »

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-
Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
9-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar

Benzer Turlar

Eskişehir & Ankara Turu

Anıtkabir, Meclisler, Masal Şatosu, Tarihi Odun Pazarı Evleri, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Balmumu Müzesi

Yeni Model Otobüslerle 1 gece 2 gün
 • 09.06.2023
 • 1.899,00 TL
 • 09.06.2023
 • 1.799,00 TL
 • 23.06.2023
 • 2.899,00 TL