Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Vade Farksız 3-6 Taksit

Tatilin En Keyiflisi BELLİMATUR, En Konforlu ve En Detaylı Uçaklı Karadeniz Turunu Sizin için Hazırladı.

 UÇAKLI KARADENİZ YAYLALAR VE BATUM TURU 

Direkt Uçuş Konforu:
İZMİR - SAMSUN (Sabah Uçağı) | SAMSUN - İZMİR (Akşam Uçağı)

SAMSUN - BANDIRMA VAPURU - ORDU - BOZTEPE
TRABZON - UZUNGÖL - FIRTINA DERESİ - ÇAMLIHEMŞİN
AVUSOR VE HUSER YAYLALARI - AYDER YAYLASI - ZİLKALE - PALOVİT - MEÇUNA ŞELALESİ
BATUM - BORÇKA - KARAGÖL
SULTANMURAT YAYLASI - SÜMELA MANASTIRI - ATATÜRK KÖŞKÜ - AKÇAABAT

EN AZ 2 YAYLA KONAKLAMA ve 1 GECE BATUM'DA KONAKLAMA TOPLAM 4 GECE KONAKLAMA!

(5 GÜN-4 GECE) 2023 SEZON BOYUNCA TUR TARİHLERİ
1.TUR: 26 Haziran - 30 Haziran (Bayram Turu)  2.TUR: 3-7 Temmuz  3.TUR: 10-14 Temmuz
4.TUR: 24-28 Temmuz  5.TUR: 31 Temmuz-4 Ağustos  6.TUR: 7-11 Ağustos
7.TUR: 14-18 Ağustos  8.TUR: 21-25 Ağustos  9.TUR: 4-8 Eylül

VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI

Tüm turlarımızda kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

DİKKAT BU TURDA İPTAL SİGORTASI VARDIR
72 saate kadar iptal hakkını sunan İptal Sigortası detayları için tıklayınız.

Kalkış Yerleri:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı buluşma
Tur Hareket Tarihleri:
26 Haziran • 03, 10, 24, 31 Temmuz • 07, 14, 21 Ağustos • 04 Eylül

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR - SAMSUN (DİREKT UÇUŞ) - BANDIRMA VAPURU - ORDU - BOZTEPE - TRABZON

  Sabah saat 04:00 da Adnan Menderes Havalimanında siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. SunExpress Havayolları ile İzmir-Samsun uçağımızın check-in işlemlerini yaptırdıktan sonra 06:00 da kalkacak uçağımız ile turumuza başlıyoruz. Tahmini olarak varış saatimiz olan 07:30 de Samsun’a ulaşıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza binerek birbirinden eşsiz doğal güzellikleriyle bizleri büyüleyecek olan bir Karadeniz Masalı’na başlıyoruz. Kahvaltı molamızın ardından (ekstra) İlk olarak Atamızın 19 Mayıs 1919 yılında Kurtuluş Mücadelesi’ni başlattığı SAMSUN’da dünyada denge bakımından 2. Sırada yer alan Samsun’un simgesi ONUR ANITI / ATATÜRK HEYKELİ’ni ve Atatürk’ü Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nu görüyoruz. Daha sonra Ordu’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Şehrin enfes manzarasının tadını çıkartacağımız BOZTEPE’ye ulaşıyoruz. Türkülerde de yer aldığı gibi “Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı” diyoruz ve kadrajımıza muhteşem kareler ekliyoruz. Daha sonra Trabzon'a doğru gelerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Konaklama: Hamsiköy Butik Otel, Bahri Otel, Zitaş Zigana Otel, Yaylakent Otel vb.

 • 2. Gün
  UZUNGÖL - FIRTINA DERESİ - ÇAMLIHEMŞİN - AVUSOR VE HUSER YAYLALARI - AYDER YAYLASI

  Sabah otelimizde kahvaltımızı alıyor ve Trabzon denince akla ilk gelen yer olan ve Karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında yer alan Uzungöl'e geliyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanımızda fotoğraf çekilebilir ve göl kenarında bulunan kafelerde çay ve kahve içebilirsiniz. Ayder Yaylası'na doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Fırtına Deresi kenarında  dilerseniz Zipline yapabilirsiniz. Daha sonra kendisi küçük ama namı büyük Çamlıhemşin'den minibüslerle dileyen misafirlerimizle yeşilin en iyi tonlarını göreceğiniz, bulutların üzerinde muhteşem vakit geçirebileceğiniz Kemerli Kaçkar Dağlarının eteğinde bulunan Avusor Yaylasına varır varmaz bir başka dünyadaymış gibi hissedeceksiniz. Yaylada geçireceğimiz serbest zamanın ardından yine minibüslerdeki yerimizi alıyoruz. Ayaklarımızın yerden kesileceği, bulutların üstünde olacağımız Huser Yaylasına doğru yolumuza devam ediyoruz. Buradan Ayder’e bağlı tüm yayları ve Kaçkar Dağlarını görüyoruz. Bulutların üstünde salıncak keyfimizin sonrasında dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Konaklama, akşam yemeği ve eğlence için yayla tesisimize yerleşiyoruz. 

  Konaklama: Zafran Otel, Natura Otel vb.

 • 3. Gün
  ZİLKALE - PALOVİT - MEÇUNA ŞELALESİ - BATUM TURU - BATUM KONAKLAMA

  Sabah otelimizde alacağımız muhteşem kahvaltımızla güne başlıyoruz. Katılmak isteyen misafirlerimiz ile (ekstra) Çat Vadisi, Zilkale, Palovit Turumuzda bölgedeki en eski Taş Kemer Köprü olan Şenyuva Köprüsünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra adeta bir kartal yuvasını andıran eski tarihi ipek yolu güzergahının güvenliğini sağlayan Çat Vadisi'nde ağaçların arasında yükselen Zilkale'ye varıyoruz.  Ardından bölgedeki debisi en yüksek şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi'ne geldiğimiz de yukarıdan düşen su kütlelerinin görüntüsü ve yarattığı serinlik ile adeta büyüleceksiniz. Hopa Arhavi'ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Katılmak isteyen misafirlerimiz ile (ekstra) Çifte Köprü - Mençuna Şelalesi turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Osmanlı döneminden kalma Çifte Köprü'yü gördükten sonra doğa ile baş başa kısa bir yürüyüş sonrası 750 metre yükseklikten dökülen Mençuna Şelalesi'ni görüyoruz. Kısa bir fotoğraf molası sonrası otobüsümüzle buluşarak yolculuğumuza devam ediyoruz. Turlarımızı tamamladıktan sonra Gürcistan'a giriş yapmak üzere Sarp sınır kapısına gidiyoruz. Kimlik kontrolü işlemleri sonrasında Gürcistan'ın  Acara Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Batum'a varıyoruz. Batum gezi programında St.Andrew Heykeli, Gonio Kalesi, Eski Khoroki Köprüsü, Avrupa Meydanı'nda Medea Anıtı, Eski Postane Binası  ve Poseidon Meydanı'ndaki Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını ve Eski Batum Evlerini görerek devam ediyoruz. Piazza Kulesini, Aziz Nikolas Kilisesini ve Batumdaki tek cami olan Orta Camii'yi gördükten sonra sahil boyunca ilerliyoruz. Sahilde Batum Limanı, Ali ile Nino Heykeli, Alfabe Kulesi, Saat Kulesi, Ters Restoran dedikleri White Restoranı görüyoruz. Ekstra akşam yemeği sonrası otelimize yerleşiyoruz.

  *Batum'a kimliğiniz ile giriş yapabilmeniz için muhakkak yeni çipli kimlik kartınız olması gerekmektedir. Bebek, çocuk fark etmez kimlikte fotoğraf olması zorunludur.

  Önemli: Batum'a geçişte T.C. vatandaşları için – Yeni Nüfus Cüzdanı yeterlidir. Pasaportu olanlar pasaportlarını yanlarında bulundurabilirler. Yeni nüfus cüzdanları olması zorunludur. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Ayrıca ebeveynleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakat name gerekmektedir.  Anne Baba evli de olsa, boşanmışta olsa eğer sadece 1 ebeveyn varsa yine de diğerinden muvafakat gerekli olup, çocuğun yurt dışına çıkabilmesi ibaresi yer alması gerekmektedir. En az 2 aşı gerekmektedir. 2 Aşı yoksa kapıda Hızlı PCR testi yapılmaktadır. 10 yaşa kadar çocuklar da aşı zorunluluğu yoktur.

  Konaklama: Legend Business Hotel Batumi vb.

 • 4. Gün
  BORÇKA - KARAGÖL - SULTANMURAT YAYLASI - ATV TURU

  Sabah kahvaltımızın ardından Sarp sınır kapısından Türkiye'ye giriş yapıyoruz. Artvin'in ilçesi Borçka'ya hareket ediyoruz. Minibüslere binip Dünya'daki en hızlı akan nehirlerden biri olan Çoruh Nehri'ni görerek harika manzaralar eşliğinde Karadeniz'deki en güzel tabiat göllerden biri olan, ağaçların renklerinin göle yansıdığı doğa harikası Karagöl'e çıkıyoruz. Göl etrafında yürüyüş yapıp hatıra fotoğrafı çekildikten sonra muhteşem manzaralara tanıklık edeceğimiz bir yolculuk ile Rize'de yöreye has Rize Bezi (feretiko) mağazasına varıyoruz. Sunum sonrası dileyenler alışveriş imkanı bulabilirler. At çiftliği ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kompleksin eğlence olanaklarından yararlanabilir, dileyen misafirlerimiz de çay ve kahve keyfi yapabilir. Serbest zaman sonrasında Sultan Murat Yaylası'nda bulunan tesisimize gelerek Karadeniz Müzikleri eşliğinde akşam yemeğimizi yiyip otelimizin düzenlediği eğlence de keyifli saatler geçiriyoruz.

  Konaklama: Ay Meydanı Butik Otel, Taşkın Otel vb.

 • 5. Gün
  SÜMELA MANASTIRI - ATATÜRK KÖŞKÜ - AKÇAABAT - SAMSUN - İZMİR (DİREKT UÇUŞ)

  Sabah kahvaltı sonrası Karadeniz'in meşhur çayının tadına bakmak ve alışveriş yapmak üzere Çay Fabrikasına gidiyoruz. Serbest zaman sonrası Sürmene'ye geliyor ve meşhur Sürmene bıçak alışverişlerimizi ve hediyeliklerimizi alıyoruz. Yöresel Alışveriş molamızın sonrasında MS 4. yüzyılda inşa edilen ve hem Türkiye’nin hem de dünyanın en önemli inanç merkezleri arasında yer alan görkemli Sümela Manastırı'na geliyoruz. Rehberimizin anlatımları ile (açık ise içerisine giriyoruz, kapalı ise dışarıdan görüyoruz.) manastır gezimizi tamamlıyoruz. kente tepeden bakan bir konumda, Soğuksu’da bulunan Atatürk Köşkü’nü gezeceğiz. Son yüzyılın en önemli eserlerinden olan bu köşk, 1890 senesinde zengin bir Rum olan Konstantin Kabayanidis tarafından inşa ettirilmiştir. Atatürk’ün hayatı boyunca üç kez ziyaret ettiği, Dersim isyanının bastırılması planını yaptığı ve son olarak vasiyetinin bir bölümünü yazdığı bu muhteşem yapı, çam ormanlarıyla kaplı çevresi ve muhteşem güzellikteki çiçeklerle süslü bahçesiyle de misafirlerinin ilgisini çekmektedir. Atatürk Köşkü gezimizin ardından Trabzon’a has el sanatlarından olan Kazaziye ve Gümüş Telkari Sanatı’nı tanımak üzere bir Gümüş Atölyesi’ne gidiyoruz. Burada Kazaziye ve Telkari hakkında bilgi alıp, alışverişimizi yaptıktan sonra, akşam yemeğimizi almak ve yorgunluk kahvelerimizi içmek üzere Akçaabat'a gidiyoruz. Meşhur Akçaabat köftesini yiyor ve kahvelerimizi içiyoruz. Akşam yemeği sonrasında İzmir'e dönüş yolculuğuna geçmek üzere Samsun Havaalanına gidiyoruz. 22:45'te kalkacak olan Samsun-İzmir direkt uçuşu ile İzmir'e varıyoruz. Bir sonraki BellimaTur turunda tekrar görüşmek dileğimizle vedalaşıyoruz.

  • Uçak saatleri belirtilen havayolu firmasından alınmış olup olası rotar, saat değişiklikleri ya da iptallerden Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Hava şartlarından, uçak saat değişikliklerinden ya da mücbir sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen turlardan Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Tur kalkış gününden en geç 1 gün önce rehber bilgisi, güncel buluşma saatleri ve biniş noktaları Bellima Tur tarafından SMS ya da WHATSAPP mesajı olarak gönderilir.
  • Uçaklı turlarda kimlik ibraz ederek rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon sonrası tarafınıza tur evrağı gönderilir ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
  • Uçaklı turlarda isim soyisim TC kimlik no gibi kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklı uçak biletindeki oluşabilecek sorunlardan Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Diğer katılım şartları ve iptal ve değişiklik şartlarını üst menüden ek bilgiler kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Ek Bilgiler/Sözleşme Madde 20- En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar. En son güncel sirkü 10.01.2022

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İzmir-Samsun / Samsun-İzmir SunExpress Direkt Uçuş

Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Transferler

Konaklama Yapılacak Yaylalara Transfer Ücretleri

3 Gece Konaklama & 1 Gece Batum'da Konaklama

4 Sabah Kahvaltısı

3 Akşam Yemeği

Batum Turu ( 650₺ Değerinde Fiyata Dâhil )

Otelde Yöresel Eğlence

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Araç İçi Su İkramı

Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri                                   

Otellerde Alınan İçecekler

Müze Ören Yeri Ücretleri ve Müze Kart

Milli Park Giriş Ücretleri

72 Saate Kadar İptal Güvence Paketi (Kişi Başı 400 TL)
Sigorta Paketinin Detayları İçin TIKLAYINIZ.

Programda Ekstra Olarak Belirtilen Turlar (İsteğe Bağlı):
Zilkale, Palovit, Çat Vadisi Turu
Borçka Karagöl Turu
Mencuna&Çifte Köprü Turu
Avusor&Huser Yayla Turu

Yurtdışı Çıkış Harcı 150 ₺ (Batum Turu için Zorunlu)
*Ekstra fiyatları oluşabilecek zamlardan ötürü değişiklik gösterebilir.

Fiyat&Taksit Seçenekleri

  Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
  26.06.20231. Erken Rezervasyon9.999,00 TL
  8.999,00 TL
  -9.999,00 TL
  8.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  Taksitler »
  03.07.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.999,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  10.07.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  24.07.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  31.07.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  07.08.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  14.08.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  21.08.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »
  04.09.20231. Erken Rezervasyon9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  -9.499,00 TL
  8.499,00 TL
  0 - 6 Yaş 5.499,00 TL
  7 - 12 Yaş 7.499,00 TL
  Taksitler »

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-
Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
9-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar

Benzer Turlar

Eskişehir & Ankara Turu

Anıtkabir, Meclisler, Masal Şatosu, Tarihi Odun Pazarı Evleri, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Balmumu Müzesi

Yeni Model Otobüslerle 1 gece 2 gün
 • 09.06.2023
 • 1.899,00 TL
 • 09.06.2023
 • 1.799,00 TL
 • 23.06.2023
 • 2.899,00 TL