0232 220 01 02

Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı)

 • Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı)
 • Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı)
 • Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı)
 • Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı)
 • Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı)

 4 Gece Konaklamalı Özel Tur ! 

  UÇAKLI KARADENİZ VE YAYLALARI 

Karadeniz'in Cennet bölgesinde Yaylaları bizimle gezmeye nedersiniz ?

Samsun, Onur Anıtı, Amazon Adası, Terme, Ordu, Boztepe, Akçaabat

Sümela Manastırı, Sürmene, Uzungöl, Lustra Karester Yaylası, Çay Fabrikası

Borçka, Karagöl, Artvin, Mençune Şelalesi Çifte Köprü, Kamilet Vadisi

Çamlıhemşin, Zilkale, Palovit, Çat Vadisi, Şenyuva, Ayder Yaylası, Avusor Yaylası

Huser Yaylası, Fırtına Deresi, Trabzon, Ayasofya, Atatürk Köşkü, Telkari Atölyesi

 BELLİMA TUR KALİTESİ VE GÜNCESİ İLE 

Meşhur LUSTRA KARESTER YAYLASI, Zilkale, Palovit  Şelalesi FARKI İLE

Avusor Yaylası ve Huser Yaylası Ayrıcalığı
 KAMİLET VADİSİ –MENÇUNA ŞELALESİ FARKI İLE
 AYDER’de  Aktivite Eğlenceleri (Zipline) FARKI İLE
 ARTVİN’in İlçesi KARAGÖL  FARKI İLE

 HORON Eşliğinde, Yöresel  Eğlenceler  FARKI İLE

(5 Gün-4 Gece) SAMSUN Gidiş - TRABZON Dönüş

1 TUR: 5-9 Mayıs  2 TUR: 12-16 Mayıs (Bayram)

3 TUR: 19-23 Mayıs 4 TUR: 26-30 Mayıs 

 5 TUR: 2-6 Haziran  6 TUR: 9-13 Haziran

 7 TUR:  16-20 Haziran 8 TUR: 23-27 Haziran  

9 TUR: 30 Haziran - 4 Temmuz

 10 TUR: 7-11 Temmuz  11 TUR: 14-18 Temmuz

12 TUR: 21-25 Temmuz  13 TUR: 28 Temmuz - 1 Ağustos

14 TUR: 4-8 Ağustos  15 TUR: 11-15 Ağustos

16 TUR: 18-22 Ağustos  17 TUR: 25-29 Ağustos

  18 TUR: 1-5 Eylül  19 TUR:  8-12 Eylül

20 TUR:  15-19 Eylül  21 TUR:  22-26 Eylül

22 TUR: 29 Eylül - 3 Ekim

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!    

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir Adnan Menderes Hava Limanı buluşma
Tur Hareket Tarihleri:
12, 19, 26 Mayıs • 02, 09, 16, 23, 30 Haziran • 07, 14, 21, 28 Temmuz • 04, 11, 18, 25 Ağustos • 01, 08, 15, 22, 29 Eylül
1. Gün: İZMİR BULUŞMA – SAMSUN – ONUR ANITI – AMAZON ADASI – TERME - ÜNYE

Sabah saat 07:30 da Adnan Menderes Havalimanın da siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Özel Havayolları ile İzmir-Samsun uçağımızın check-in işlemlerini yaptırdıktan sonra 09:10 da uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 10:45 de Samsun’a ulaşıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza binerek birbirinden eşsiz doğal güzellikleriyle bizleri büyüleyecek olan Karadeniz Masalı’na başlıyoruz. Uygun bir yerde alacağımız öğle yemeğimizin ardından, Atamızın 19 Mayıs 1919 yılında Kurtuluş Mücadelesi’ni başlattığı SAMSUN’da dünyada denge bakımından 2. Sırada yer alan Samsun’un simgesi ONUR ANITI / ATATÜRK HEYKELİ’ni ve Atatürk’ü Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nu görüyoruz. Samsun’da ziyaret edeceğimiz son durak ise Amazon Kadın Efsanesinin yaşatıldığı Batıpark’ta bulunan Amazon Adası oluyor. Kaplıcaları, havzaları, deltaları, ovalarıyla coğrafi tüm güzelliklerin yansımasına şahit olacağımız Samsun’dan sonra Terme üzerinden maviyle yeşilin bir arada olduğu Ünye’ye ulaşıyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Ünye’deki otelimizde.


2. Gün: ORDU – BOZTEPE – AKÇAABAT – SÜMELA MANASTIRI – SÜRMENE - UZUNGÖL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından fındık diyarı Ordu’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Şehrin enfes manzarasının tadını çıkartacağımız teleferik yolculuğumuzun ardından BOZTEPE’ye ulaşıyoruz. Türkülerde de yer aldığı gibi “Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı” diyoruz ve kadrajımıza muhteşem kareler ekliyoruz. Meşhur Melet ırmağını geçtikten sonra yeşilin her tonunu görebileceğimiz Doğu Karadeniz’e merhaba diyoruz. Karadeniz de tek adası olan ilimiz olan Giresun üzerinden köftesiyle ve horonuyla meşhur Akçaabat’a ulaşıyoruz. Burada tadı damaklarımız da kalacak köftesini unutulmaz eğlence horon eşliğinde alıyoruz. Değirmendere ve Coşandere eşliğinde ALTINDERE VADİSİNDE bulunan Karadağ’ın eteklerindeki SÜMELA MANASTIRI’na varıyoruz. Vadiden yaklaşık 300 metre yükseklikte yer alan ve yamaca kayalara kurulan Sümela Manastırı tüm heybetiyle bizleri misafir edecek. Manastırın içerisindeki freskleri rehberimizin anlatımı eşliğinde görüp fotoğraflıyoruz. Manastır ziyaretimizi tamamladıktan sonra bıçağın anayurdu olan Sürmene’ye varıyoruz. Meşhur bıçak atölyelerden birinde rehberimizin bizlere vereceği kısa bir alışveriş molasının sonrasında, OF üzerinden çay bahçeleri eşliğinde UZUNGÖL’e ulaşıyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Uzungöl deki otelimizde.


3. Gün: LUSTRA KARESTER YAYLASI – ÇAY FABRİKASI – BORÇKA – KARAGÖL - ARTVİN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bol oksijenli, dinamik ve eğlenceli güne başlıyoruz. Doğan müzikalini dinleyeceğimiz, şehir gürültüsünden uzak saklı cennet Lustra / Karaster Yaylasını keşfe gidiyoruz .(Ekstra) Göğe doğru uzanan ağaçlar, yüksek dağlar, şelaleler, dereler, soluksuz keyfini yaşayacağımız bir doğa bizi kucaklar yaylada. Yayla insanlarıyla yapacağımız keyifli sohbetin ardından sofralarımıza gelinceye kadar bu topraklarda çayın geçirdiği serüveni öğrenmeye çay fabrikasına gidiyoruz. Bizlere ikram edilen çaylarımızı içtikten sonra dileyen misafirlerimiz çay alışverişlerini burada gerçekleştirebilir. Pazar-Fındıklı-Arhavi  güzergahını takip ederek sahil şeridinden büyüleyici orman örtüsüne sahip BORÇKA’ya ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerimize binerek zengin flora ve faunaya sahip doğa harikası Karagöl’e gidiyoruz. “Dünya’da cennetin görülebileceği yer burası olmalı “ dedirtecek ladin ve çam ağaçlarıyla etrafı çevrili bir göl. Burada geçireceğimiz unutulmayacak anların ardından şehrin göze batan kirliliğinden, insanı yoran gürültüsünden uzaklaşıp yeşilin ortasına huzura gidiyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Artvin otelde.


4. Gün: MENCUNA ŞELALESİ ÇİFTE KÖPRÜ – KAMİLET VADİSİ – ÇAMLIHEMŞİN – ZİLKALE – PALOVİT – ÇAT VADİSİ – ŞENYUVA - AYDER

Sabah otelimizde alacağımız muhteşem kahvaltımızla güne başlıyoruz. Temiz havasıyla içimizi ferahlatan, eşsiz yeşillikleriyle gözlerimizi büyüleyen bu doğa serüvenine serin bir molayı Mençuna Şelalesinde veriyoruz. (Ekstra) Kamilet vadisisinin cennet köşelerinden biri olan Mençuna Şelalesine asma köprülerden ve merdivenlerden sonra ulaşılır. 2 kademeli olarak dökülen şelalenin görüntüsüyle büyüleneceksiniz. Şelalenin ardından vadide yöresel öğle yemeğimizi dere kenarında alıyoruz. Sonrasında Karadeniz denildiğinde akla ilk gelen meşhur Fırtına vadisine doğru yol alıyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerimize geçerek birçok dizinin çekildiği Çamlıhemşin deki  Zikale / Palovit’e gidiyoruz. (Ekstra) kelimenin tam anlamıyla kendinizi masalın ortasında bulacağınız, hayran kalacağınız birbirinden ayrı güzellikler karşılar bizi ÇAT VADİSİ’nde. Öncelikle Sevdaluk dizisinin çekildiği ŞENYUVA köyünü görüp hatıra fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ardından vadiye hakim, yeşillik arasında muhteşem bir kale Zilkale’yi görüyoruz. “Kale-i Zir” de fotoğraf molamızın ardından bu bölgede debisinin en yüksek olduğu bilinen PALAVİT ŞELALESİ’ne gidiyoruz. Bu keyifle geçen günün ardından Ayder yaylasındaki otelimizde akşam horona katılıp Karadeniz ezgileriyle coşacağız.

Akşam yemeği ve konaklama Ayder yaylasında.


5. Gün: AVUSOR YAYLASI – HUSER YAYLASI – FIRTINA DERESİ – TRABZON AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ – TELKARİ ATÖLYESİ – İZMİR’E DÖNÜŞ

Sabah kahvaltımızın ardından yaylacılık kültürünün yoğun bir şekilde devam ettiği, doğa harikası bir yaylada güzelliklere şahitlik etmek için bizleri bekleyen minibüslerle yola koyuluyoruz. Kemerli Kaçkar Dağlarının eteğinde bulunan Avusor yaylasına varır varmaz bir başka dünyadaymış gibi hissedeceksiniz. Yaylada geçireceğimiz serbest zamanın ardından yine minibüslerdeki yerimizi alıyoruz. Ayaklarımızın yerden kesileceği, bulutların üstünde olacağımız Huser Yaylasına doğru yolumuza devam ediyoruz. Buradan Ayder’e bağlı tüm yayları ve Kaçkar Dağlarını görüyoruz. Bulutların üstünde salıncak keyfimizin sonrasında dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Ayder yaylasında kendi aracımıza geçip Fırtına Deresi’nin kenarında bulunan restoranımızda meşhur kırmızı benekli alabalığının, mıhlamasının tadına bakıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Kommenos ailesinden Kral 1.Manvel tarafından (1250-1260) yılları arasında yaptırılmış olan klise manastırı Ayasofya’ya yönümüzü çeviriyoruz. Günümüzde camiye dönüştürülmüş olan Ayasofya’nın fresklerini ve rölyeflerini rehberimizin anlatımıyla görüp, fotoğraflıyoruz. Ardından Trabzon’a özgü işçilik olan “KAZAZİYE” işini ustasından dinliyoruz. Buradan yöreye özgü telkâri, kazaziye hasır takı alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. Alışverişlerimizin ardından maneviyatı yüksek bir noktayı ziyarete gidiyoruz. Atamızın canından çok sevdiği Türk Milleti için mal varlığının büyük bir bölümünü bağışladığını kaleme aldığı vasiyetnamesini yazdığı Atatürk Köşkü’nü geziyoruz. Köşk gezimizle beraber Karadeniz Masalı’mızın sonlanacağı havaalanına gidiyoruz. Keşkelerimizin değil çok güzel anılarımızın yer aldığı bu cennet köşelere veda ediyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından 20:05 uçağımızla İzmir’e dönüş yapıyoruz. Bir başka BELLİMA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle….


Fiyata Dahil Hizmetler

 • 4 Gece Yaylalarda Y.P  Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
 • Ulaşım ve Çevre Gezileri 
 • Gidiş+Dönüş Uçak Bileti
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yöresel Eğlenceler
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören Yeri Girişleri 
 • Öğle Yemekleri
 • Otellerde ve yaylalarda ekstra özel harcamalar
 • Zilkale, Palovit, Çat Vadisi Turu (Zorunlu Değil)
 • Borçka Karagöl Turu (Zorunlu Değil)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (Batum Turu için Zorunlu)
 • Konaklama Yapılacak Yayla Minibüs Ücretleri 
 • Batum Turu 100 TL

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
12.05.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
19.05.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
26.05.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
02.06.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
09.06.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
16.06.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
23.06.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
30.06.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
07.07.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
14.07.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
21.07.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
28.07.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
04.08.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
11.08.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
18.08.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
25.08.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
01.09.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
08.09.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
15.09.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
22.09.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
29.09.20212.699,00 TL
2.149,00 TL
2.899,00 TL
2.349,00 TL
2.699,00 TL
2.149,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 999,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »

Oteller

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu (4 Gece Konaklamalı) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)