Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Yurtiçi Turlar da Geçerli Vade Farksız Taksit Seçenekleri BDDK kararı gereği Yurtdışı Turlar da kredi kartlarına taksitlendirme yapılamamaktadır.

Tatilin En Keyiflisi BELLİMATUR, En Konforlu ve En Detaylı Turu Sizin için Hazırladı.

 Doğu'nun İncileri; 
 Uçaklı Tunceli, Munzur, Ovacık, Kemaliye, Divriği, Harput, Malatya Turu 

4 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
UZMAN REHBER KADROSU
DİREKT UÇUŞ KONFORU

Direkt Uçuş Konforu:
İZMİR - MALATYA | KAYSERİ - İZMİR 

TUNCELİ, MUNZUR VADİSİ, OVACIK
KEMALİYE ve APÇAĞA KÖYÜ
DİVRİĞİ, ELAZIĞ, HARPUT
MALATYA ve ASLANTEPE HÖYÜĞÜ

Tüm turlarımızda kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Kalkış Yerleri:
Adnan Menderes H.L.
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR - MALATYA - UNESCO MİRAS LİSTESİ ARSLANTEPE - HARPUT - ELAZIĞ

  Sabah Adnan Menderes Havaalanı’nda buluşma (uçuştan 2 saat önce havaalanında olunması tavsiye edilir) sonrası, İzmir – Malatya SUNEXPRESS Havayollarına ait saat 06:10 seferiyle uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada uygun bir yerde alacağımız (ekstra) sabah kahvaltımızın ardından “Doğunun Batısı, Batının Doğusu” diye tanımlanan ve Anadolu’nun en büyük höyüğü, Unesco’nun Dünya Miras Listesinde yer alan Arslantepe Höyüğüne ev sahipliği yapan Malatya’yı keşfetmeye başlıyoruz. Battalgazi ilçesinde yer alan tarih fışkıran ve Türkiye’nin en büyük höyüklerinden, Unesco Dünya Miras Listesi'nde bulunan Arslantepe’ye gidiyoruz. Dünyanın ilk yağmurdrenaj hattı gibi şehir alt yapılarının ve aynı zamanda Dünyanın ilk en eski Kerpiçten yapılma sarayını bulunduran Arslantepe sizleri kendine hayran bırakacak. İlçede bulunan Poyraz Konağı ve Kanlı Köşkü gördükten sonra yöresel lezzetleri tatmak için öğle yemeğine başlıyoruz. Öğle yemeğinden sonra rotamızı Gakkoşların diyarı Elazığ’a doğru çeviriyoruz. Keban ve Karakaya Barajları arasında yer alan Elazığ'da ilk durağımız Harput Kalesi oluyor. Burada rehberimizin anlatımı eşliğinde halk arasında Eğri Minareli Cami olarak bilinen Ulu Camiyi, Alacalı Camiyi, Sarahatun Camisini ve Arap Baba Türbesini ziyaret ediyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zamanda hediyelik eşya alışverişimizi yapıyoruz. Ardından Elazığ'daki otelimize konaklama için yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Konaklama: Marathon Otel vb.

 • 2. Gün
  TUNCELİ - OVACIK - MUNZUR GÖZELERİ - KEMALİYE

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Pertek'e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık yarım saat sürecek olan Feribot yolculuğumuzun ardından belediyeciliğiyle ön planda olan, son yıllarda popülerliğini yükselten Tunceli ilimize varıyoruz. Tunceli Cem Evi’ne gidiyor ve görevli Alevi dedelerinden kadim Alevi inancı hakkında birinci elden bilgiler alıyoruz. Burada geçireceğimiz güzel anların ardından Ovacık’a geçiyoruz. Ovacık'ta öğle yemeğimizi aldıktan sonra yöresel alışverişimizi gerçekleştirip keyif kahvelerimizi, çaylarımızı içiyoruz. Halk arasında kutsal kabul edilen ve Sarp Kayalarından akan 40 su kaynağından oluşan ve görenleri kendine hayran bırakan Munzur Gözeleri oluyor. İstemeyerek de olsa bu doğa harikası bölgeden ayrılıp adeta Doğu’nun Karadenizi olarak adlandırabileceğimiz Kemaliye’ye doğru gitmek için Çemişgezek'den yeniden feribot yolculuğumuzu gerçekleştiriyoruz. Doğa’nın içinden Fırat’ın kolu olan Karasu Nehri eşliğinde Unesco’nun Dünya Miras Listesine aday gösterilen Kemaliye (Eğin) ilçemize ulaşıyoruz. TU-TU-TA Projesinde yer alan dışarıda kuş cıvıltıları eşliğinde dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadide dere kenarı boyunca yürüyüşler yapabilirler. Akşam yemeği otelimizde.

  Konaklama: Kemaliye Vadi Otel, Yeşil Eğin Otel, Bozkurt Otel vb.

 • 3. Gün
  TAM GÜN KEMALİYE TURU - JEEP SAFARİ - ZİPLİNE - VALİ YAZICIOĞLU KÖPRÜSÜ - APÇAĞA KÖYÜ

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız Süper Valinin ismini taşıyan köprü Recep Yazıcıoğlu köprüsü oluyor. Ardından Ahmet Kutsi Tecer’in dizelerinde bahsettiği gibi “ Orda bir köy var uzakta” diyoruz ve Apçağa gidiyoruz. Köyde bizi ilk olarak Ahmet Kutsi Tecer evi karşılıyor. Buradaki ziyaretimizin ardından Kemaliye’nin en güzel köylerinden biri olan Apçağa köyünü gezmeye başlıyoruz. Apçağanın meşhur Boylu Ekmeğinin tadına bakıyoruz. Tarihi Osmanlı Çeşmesinin orada serinlerken aynı zamanda köy kahvesinde çaylarımızı, kahvelerimizi içiyoruz. Ardından TÜBİTAK tarafından desteklenen Ali Demirsoy Doğa Tarihi Müzesini geziyoruz. Müze gezimizin ardından Karanlık Mağarada festivallerin, yarışmaların, doğa sporlarının yapıldığı kanyonda tekne turu yapıyoruz (ekstra). Dileyen misafirlerimiz kanyonda zipline keyfinin tadını çıkarabilirler (ekstra). Sonrasında bizi bekleyen minibüsler, jeepler ile birlikte Kemaliyelilerin çabasıyla elemeği 130 yılda tamamladıkları taş yolunda gezintiye çıkıyoruz. (ekstra) Buranın hikayesinin dinledikten sonra Gurbetliği kendine sırdaş, kardeş etmiş Eğinli kadınlarının acılarını, sevinçlerini ve özlemlerini anlattığı Eğin manilerini görmek ve fotoğraflarını çekmek için Mani Yolu’na gidiyoruz. Ardından KEMAV’ı ziyaret ediyoruz. Burada unutulmaya yüz tutmuş Kemaliye’nin kültürünü yakından tanıma şansı buluyoruz. Sonrasında bu eşsiz güzellikleri biraz daha tatlandıracak bir Lök Tatlısı’nı deneyimlemek için tatlının yapıldığı Lökhaneye gidiyoruz. Tadımların ardından Kadıgölü Manzarası eşliğinde yürüyüşlerimize devam ediyoruz. Kemaliye gezimizin arından burada bulunan otelimize geçip dinleniyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimize (katılımcı sayısı yeterli olması halinde) Cümbüş eğlencesine katılıyoruz (ekstra).

  Konaklama: Kemaliye Vadi Otel, Yeşil Eğin Otel, Bozkurt Otel vb.

 • 4. Gün
  UNESCO MİRAS LİSTESİ DİVRİĞİ - KANGAL - SİVAS

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, İliç ilçesinden Bağıştaş Barajı manzarası eşliğinde Divriği'ye ulaşıyoruz. İç Anadolu’nun demir madenleriyle dolu zengin tepelerini seyrederek tarih kokan kent Divriği ilçesine hareket ediyoruz. İlk olarak zengin Anadolu geleneksel taş işçiliği örnekleriyle, Türkiye'nin ilk UNESCO Dünya Miras Listesi'ne girme özelliğine sahip muhteşem Divriği Ulu Camii olacak. Bir yandan gezerken bir yandan da rehberimizden detaylı bilgi alıyoruz. Divriği Ulu Camii'den etkilenmemek mümkün değil.. Ardından Divriği Kalesi ve Divriği Garını da panoramik olarak gördükten sonra tarihi Divriği Sokaklarında rehberimiz ile beraber yürüyüşe çıkıyoruz. Demirciliğin en güzel örnekleri ile süslenmiş ahşap evlerde adeta geçmişe yolculuk yapıyoruz. Anadolu Selçuklu döneminin en değerli örneklerinden biri olan sekiz köşeli Taş Kümbetleri’de görerek, tarihi bir konakta öğle yemeği için mola veriyoruz. (Meşhur çorbası, Divriği pilavı önerimizdir.) Yöresel yemeklerden öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Sivas'ın bir diğer meşhur ilçesinde ismiyle özdeşmiş olan Kangal Köpek Çiftliğini ziyaret ediyoruz. Sivas'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Konaklama: Sivas Büyük Otel, Buruciye Otel vb.

 • 5. Gün
  SİVAS KONGRE BİNASI - BURUCİYE MEDRESESİ - SİVAS ULU CAMİ&GÖK MEDRESE - KAYSERİ - İZMİR

  Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra ’dan ayrılmadan önce 1892 yılında Sivas Lisesi olarak yaptırılan ve 1981 yılına kadar Sivas Lisesi olarak kullanılan Cumhuriyet’in ilanı sürecinde halkın birlik, beraberlik ve bütünlüğünün temellerinin atıldığı en önemli yerlerden biri olan Sivas Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi, Şifaiye Medresesi, Buruciye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Sivas Gök Medresesi, Hükümet Konağı, Paşa Camii ve Madımak Otel & Kültür Evi gezileri ardından, Türk mimarisinin ve süsleme sanatının birlikte görülebildiği en önemli yapılardan Sivas Gök Medresede  rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Sivas çarşısında alacağımız serbest öğle yemeği molasının ardından bizi bekleyen tur aracımıza biniyor ve Kayseri’ye geçiyoruz. Kayseri'de yürüyüş turumuz esnasında Kayseri Kalesi, Saat Kulesi’ni ve Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan Hunat Hatun Külliyesini görüyoruz. Kayseri’nin ünlü çarşısı Pastırmacılar Çarşısı’nda alışveriş için serbest zaman verdikten sonra, Kayseri'nin meşhur mantısından tadarak, bu harika turumuzu sonlandırıyoruz. Kayseri Havalimanından saat 22.40’da SunExpress Havayollarına ait uçağımıza binerek, İzmir'e dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Bir sonraki BellimaTur gezisinde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

  • Uçak saatleri belirtilen havayolu firmasından alınmış olup olası rotar, saat değişiklikleri ya da iptallerden Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Hava şartlarından, uçak saat değişikliklerinden ya da mücbir sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen turlardan Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Tur kalkış gününden en geç 1 gün önce rehber bilgisi, güncel buluşma saatleri ve biniş noktaları Bellima Tur tarafından SMS ya da WHATSAPP mesajı olarak gönderilir.
  • Uçaklı turlarda kimlik ibraz ederek rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon sonrası tarafınıza tur evrağı gönderilir ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Uçaklı turlarda isim soyisim TC kimlik no gibi kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklı uçak biletindeki iptallerden Bellima Tur sorumlu değildir.
  • Diğer katılım şartları ve iptal ve değişiklik şartlarını üst menüden ek bilgiler kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  - Ek Bilgiler/Sözleşme Madde 20- En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar. En son güncel sirkü 09.03.2023

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

SunExpress ile İzmir-Malatya Direkt Uçuş

SunExpress ile Kayseri-İzmir Direkt Uçuş

Belirtilen Çevre Gezileri ve Ulaşım

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Otellerde 4 Gece Konaklama 

Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği

Zorunlu Seyahat Sigortası  

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Tüm Öğle Yemekleri

Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Karanlık Kanyon Tekne Turu

Zipline Aktivitesi

Kemaliye Taş Yol Minibüs Ücreti 

Programda Ekstra Olarak Belirtilen Geziler

Fiyat&Taksit Seçenekleri

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
21-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
22-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.

9-BELLİMA TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak BELLİMA TUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.
10-Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.
11-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar

Benzer Turlar

Batı Karadeniz Turu (1 Gece Konaklama)

Batı Karadeniz Abant Gölü, Gölcük Gölü, Yedigöller, Amasra ve Safranbolu Turu

Yeni Model Otobüsler 2 Gece 2 Gün
 • 18.06.2024
 • 3.999,00 TL

Otobüsle Özel Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu (6 Gece Konaklamalı)

1 Gece Batum Konaklama | 2 Gece Yayla Konaklama | 1 Gece Termal Otelde Konaklama Farkı ile toplam 6 Gece Konaklama !!

Yeni Model Otobüslerle 8 Gün - 7 Gece
 • 21.06.2024
 • 15.499,00 TL
 • 17.06.2024
 • 11.999,00 TL

Otobüslü Kapadokya Turları (Sezon ve Bayramlar 2 Gece Konaklamalı)

Bölgede 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama Farkıyla! Kapadokya, Hacıbektaş, Akşehir Nasrettin Hoca Türbesi ve Konya Mevlana Müzesi Gezileri Dahil!

Yeni Model Otobüslerle 3 Gün 3 Gece
 • 16.06.2024
 • 5.999,00 TL