Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Vade Farksız 3-6 Taksit

Hafta sonu tatili ve Termal Keyfi sizleri bekliyor...

   PAMUKKALE - BAĞBAŞI - BULDAN TURU    

5*PAM THERMAL HOTEL PAMUKKALE
ARALIK AYI KAMPANYASI! 1399 TL YERİNE 1299 TL (2 Gün 1 Gece)

Kapalı Termal Havuz & Hamam & Sauna & Buhar Banyosu

Tur Tarihleri:
1.TUR:  26-27 Kasım    2.TUR: 3-4 Aralık  3.TUR: 10-11 Aralık
  4.TUR: 17-18 Aralık  5.TUR: 24-25 Aralık 

  Termal otelin imkanlarından doyasıya faydalanmak için otele erken giriş farkıyla!  

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir.
Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Girne Caddesi Bellima Tur Ofis Önü, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova Ege Üni. Acil, Hatay Üçyol Terra Pizza Önü, Üçkuyular Shell Önü
Tur Hareket Tarihleri:
03, 10, 17, 24 Aralık

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR- BAĞBAŞI YAYLASI - TERMAL OTEL KEYFİ

  Sabah saat 06:30 ile 07:30 arası sizleri Girne Ofis, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Lozan, Üçyol, Üçkuyular, Ege Üni. Acil buluşma noktalarından alarak PAMUKKALE'ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Buluşma noktası saatleri, rehber ve araç bilgisi turunuzdan 1 gün önce SMS (Kısa Mesaj) olarak bildirilecektir. Yolda vereceğimiz kahvaltımızın ardından (ekstra) Denizli'ye varıyoruz. Ege Bölgesi'nin en uzun teleferik hattı ile Bağbaşı Yaylası'na ulaşıyoruz. Doğa ile içiçe yürüyüş yapıyor ve kahvelerimizi keyfimizi yapıyoruz. Telefrik turumuz sonrasında öğle yemeğimizi alıyoruz. Serbest zamanımızın ardından haftanın yorgunluğunu atabileceğimiz termal otelimize giriş işlemlerimizi yapıyoruz. Otelimizde vereceğimiz serbest zamanımızda otelimizin termal havuzunu kullanabilir, hamam ve saunayı ücretsiz kullanabiliriz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak masaj ya da kür paketlerinden faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 2. Gün
  PAMUKKALE - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - BULDAN - İZMİR

  Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği öğle saatlerine kadar otelimizin termal imkanlarından yararlanıyoruz. Otelden ayrıldıktan sonra Türkiye'nin beyaz cenneti Pamukkale'ye geliyoruz. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Daha sonra içerisinde bulunan mineraller sayesinde termal sularıyla bir doğa harikası olan Travertenleri ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sırasında; TRAVERTENLER, HİEROPOLİS ANTİK KENTİ, AMFİ TİYATRO, ORTAÇAĞ KALESİ, MÜZE göreceğimiz yerler arasında olacak. Burada güzelliklerin tadını çıkarmanız için serbest zaman veriyoruz, Pamukkale'nin bembeyaz sularının tadını çıkardıktan sonra bezleri ile dünyaya nam salmış Denizli'nin şirin ilçesi Buldan'a varıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda meşhur Buldan havlusu, nevresim takımları ve masa örtülerinden alışveriş yapabilir ve hediyelik eşyalar alabilirsiniz. İzmir'e doğru dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Akşam saatlerinde İzmir'e varıyor ve bir sonraki BELLİMATUR turunda görüşmek dileğimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Yeni Model Otobüler ile Ulaşım
 • 1 Gece Konaklama
 • Otelde Kahvaltı ve Akşam Yemeği
 • Otelde Termal Havuzlar, Hamam, Sauna vb.
 • Bellima Tur Güvencesi
 • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Yolda Alınacak Kahvaltı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalarınız
 • Otelde Ekstra Olarak Belirtilen Aktiviteler (masaj, kese, spa vb.)

Tur Fiyatları

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  03.12.20225* PAM THERMAL OTEL1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  1.649,00 TL
  1.549,00 TL
  1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  0 - 6 Yaş 799,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.049,00 TL
  Taksitler »
  10.12.20225* PAM THERMAL OTEL1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  1.649,00 TL
  1.549,00 TL
  1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  0 - 6 Yaş 799,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.049,00 TL
  Taksitler »
  17.12.20225* PAM THERMAL OTEL1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  1.649,00 TL
  1.549,00 TL
  1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  0 - 6 Yaş 799,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.049,00 TL
  Taksitler »
  24.12.20225* PAM THERMAL OTEL1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  1.649,00 TL
  1.549,00 TL
  1.399,00 TL
  1.299,00 TL
  0 - 6 Yaş 799,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.049,00 TL
  Taksitler »

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-
Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
9-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

• Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Yorumlar