Giriş Yap

veya Üye Ol

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ONLİNE REZERVASYON
World, Bonus, CardFinans, Paraf, Combo, Advantage, Axess kartlara Vade Farksız 3-6 Taksit

Yurtdışı Turları Uzmanı "BELLİMA TUR" Ayrıcalığı 

OTOBÜSLE BÜYÜK AVRUPA TURU

İzmir ve İstanbul Hareketli

ŞEHİR VE KÜLTÜR TURLARI FİYATA DAHİL ! 

16 Günde 14 ÜLKE 28 ŞEHİR

1.Yunanistan; Selanik, Parga   2.İtalya; Roma, Pisa, Floransa, Venedik
3.Vatikan   4.İsviçre; Zürih   5.Fransa; Mulhouse, Colmar, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourgh, Paris
6.Belçika; Brugge, Gent   7.Hollanda; Amsterdam, Zaanse Schans, Volendam
8.Almanya; Berlin, Dresden   9.Çekya; Prag   10.Avusturya; Viyana  11.Slovakya; Bratislava
12.Macaristan; Budapeşte   13.Sırbistan; Belgrad, Niş   14.Bulgaristan; Sofya

Konaklamalar;
1 Gece İgoumenitsa-Bari arası Gemi yolculuğu,
1 Gece Roma, 1 Gece Floransa, 1 Gece Venedik, 1 Gece Mulhouse,
1 Gece Metz, 1 Gece Paris, 1 Gece Amsterdam, 1 Gece Hannover, 2 Gece Prag,
2 Gece Budapeşte, 1 Gece Niş

Toplam 13 Gece 3* ve 4* Otellerde Kahvaltı Dahil Konaklama 
Tur Esnasında Gece Yolculuğu YOK!

Tüm Giriş Ücretleri + Tüm Şehir ve Konaklama Vergileri DAHİL!
Yeni Model Otobüsler ile Konforlu Seyahat
TUR BOYUNCA Profesyonel Rehber Eşliğinde

TUR TARİHLERİ:
1.TUR: 21 Temmuz - 5 Ağustos   2.TUR: 18 Ağustos-2 Eylül
3.TUR: 15-30 Eylül

ERKEN REZERVASYONA ÖZEL KİŞİ BAŞI 1599 €

 Bu turu satın almadan önce "Ek Bilgiler" kısmını incelemenizi önemle tavsiye ederiz. 

Kalkış Yerleri:
Girne Ofis Önü, Karşıyaka Anıt, Üçkuyular, Üçyol, Sabancı, Lozan, Ege Üni. Acil
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  İZMİR - İSTANBUL - SELANİK

  Siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan alarak toplam 16 gün sürecek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. (Saat 15:00 ile 17:00 arası belirlenen noktalardan hareket edilir. Seçeceğiniz kalkış noktası saati turdan 1 gün önce SMS/KISA MESAJ ile bildirilecektir.) Gerekli molalar ile birlikte İSTANBUL (Saat 23:00-01:00 arası)  üzerinden İPSALA sınır kapısına gelerek pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

 • 2. Gün
  SELANİK - PARGA - İGOUMENİTSA (GEMİ YOLCULUĞU İLE BARİ'YE SEYAHAT)

  İpsala’da pasaport işlemleri sonrası sabaha karşı Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Dedeağaç, Gümülcine üzerinden Kavala’ya varıyoruz. Burada meşhur Kavala kurabiyecisinde ekstra kahvaltı ve kurabiye alışverişimizi yaptıktan sonra Selanik’e varıyoruz. Aristotoles Meydanı, Kordon, Beyaz Kule, bazı Osmanlı ve Bizans Eserleri ziyaretleri sonrası bizim için duygusal anların yaşanacağı, ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Selanik'te bulunan günümüzde müze olan Atatürk Evi’ni gördükten sonra Osmanlı devleti sadrazamlarından Pargalı İbrahim Paşa’nın Parga şehrinde panoramik şehir turu yapıyoruz. Parga'dan ayrılıyor ve İgoumenitsa’ya varıyoruz. Bari feribotu saatine kadar serbest zaman alıyoruz. 00.30’a konaklama yapacağımız kamaralara yerleşerek İgoumenitsa – Bari gemisi ile İtalya’ya hareket. Geceleme GEMİDE kamaralarda. (kamaralar 4 kişiliktir.)

 • 3. Gün
  BARİ (GEMİDEN İNİŞ) - ROMA

  Sabah gemimizden indikten sonra Roma’ya hareket ediyoruz. (Kahvaltı ekstra) Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Roma şehir turu yapıyoruz. İlk olarak dünyanın en eski kentlerinden ROMA’nın sembol yapılarından, Kolezyum’u görmeye gidiyoruz. Kolezyum; tarihte gladyatör dövüşlerinin yanı sıra, pek çok halk gösterileri, taklit deniz savaşları, hayvan avcılığı, infazlar, meşhur savaşların yeniden canlandırılması ve klasik mitolojiye dayanan dramalara da sahne olmuştur. Antik dönemin en ünlü Arenası’nı ve Roma Sarayı’nı takip ederek, rotamız  üzerinde yer alan, Piazza Navona'ya varıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasından sonra, Aşıklar Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri'ni görüyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ROMA.

 • 4. Gün
  ROMA – VATİKAN – PİSA - FLORANSA

  Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Roma şehir turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Turumuzda şehrin sembolü haline gelen Melekler Köprüsü, Sant’Angelo Kalesi, Vatikan görülecek yerler arasındadır. Profesyonel tur rehberimiz ile bu gezileri tamamladıktan sonra Roma’dan ayrılış saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanın ardından Pisa’ya yolculuğumuz başlıyor. Pisa’ya varış ve dünyada karşısında en çok şekil değiştirip fotoğraf çekilen eğik Pisa kulesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Fotoğraf molası veriyoruz. Bu molanın ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Konaklama FLORANSA.

 • 5. Gün
  FLORANSA - VENEDİK

  Sabah kahvaltının ardından Floransa şehir turumuza başlıyoruz. Floransa'da yapılacak gezimizde; Duomo Katedrali, Signoria Meydanı, Vecciho Sarayı, PonteVecchio Köprüsü görülecek yerlerden bazılarıdır. Şehir turu ve serbest zamanın ardından şehirden ayrılıp Venedik’e hareket ediyoruz. Venedik’e varışın limanda bizi bekleyen tur teknemizle San Marco Meydanı’na varıyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde San Marco Bazilikası, Ahlar Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı gibi yerleri gezeceğiz. Gezimizin ardından gece konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Konaklama VENEDİK.

 • 6. Gün
  ZÜRİH - MULHOUSE

  Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Zürih'e doğru yola çıkıyoruz. Otobüs yolculuğunun ardından adını Zürih Gölü’nden alan İsviçre’nin en büyük ve en hareketli lokomotif şehri Zürih’e varış. Tur rehberimiz eşliğinde şehir turumuzu yapıyoruz. Bahnhofstrasse, Fraumünster Kilisesi, Lindenhof Eski Şehir bölgesi gezilecek yerlerden bazılardır. Gezinin ardından Mulhouse’a hareket. Mulhouse’a varışın ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama MULHOUSE.

 • 7. Gün
  COLMAR - ALSACE - STRASBOURGH - METZ

  Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Otobüsle Avrupa turumuzun bugünkü rotasında dünyada şarap yoluyla ünlü Alsace kasabalarını gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Colmar’a hareket. Dünyaca ünlü Fransız şaraplarının anavatanı olan Colmar’da panoramik şehir turu yapıyoruz. Turun ardından sürpriz olarak iki Alsace kasabasına gidiyoruz. Rengarenk evleriyle fotoğraf tutkunlarının uğrak noktası Alsas kasabalarını geziyor, grevyer peynirini, lezzetli turtaları ve şarapları keşfediyoruz. Gezinin ardından Strasbourgh’a hareket. Varışın ardından kanalları ile ünlü Noel’in başkenti Strasbourgh şehir turu ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama METZ.

 • 8. Gün
  PARİS

  Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Paris’e varış ve ardından rehberimiz eşliğinde şehir turuna başlıyoruz. Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Paris'in simgesi Eyfel Kulesi, dünyanın en büyük sanat müzesi Louvre Müzesi, Ressamlar Tepesi gibi önemli yerleri göreceğiz. Paris turumuzu tamamladıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama PARİS.

 • 9. Gün
  BRUGGE - GENT - AMSTERDAM

  Kahvaltı sonrası Belçika’nın çikolata kokulu, kanallarıyla ünlü Orta Çağ şehri Brugge’a hareket ediyoruz. Varışından ardından eski şehir bölgesinde panoramik şehir turu yapıyoruz ve ardından serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından Belçika’nın Gent şehrine geçiyoruz. Yolculuk sonrası rehberimiz eşliğinde Leie Nehri boyunca uzanan tarihi şehir bölgesini geziyoruz. St. Michael Köprüsü, Graslei ve Korenlei bölgesi, Saint Bavo’s Katedrali gezilecek yerler arasındadır. Gent şehir turu sonrası Amsterdam’a yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama AMSTERDAM.

 • 10. Gün
  AMSTERDAM – ZAANSE SCHANS - VOLENDAM

  Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Otobüsle Avrupa turumuzda bugün Hollanda kasabaları olan Volendam ve ZaanseSchans’ı gezeceğiz. Yel değirmenlerinin olduğu Hollanda balıkçı kasabalarını gezeceğiz. Daha sonrası Amsterdam’a geçerek rehberimiz eşliğinde şehrin en önemli merkezi olan ve eskiden balık pazarı olarak kullanılan, günümüzde ticaret ve eğlence merkezi olan Dam Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Meydanda yer alan Ulusal Anıt, MadameTussauds Müzesi De Bijenkorf ve Damrak Caddesi gibi önemli yerleri göreceğiz. Gezinin ardından buluşma saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Amsterdam’dan ayrılıyor ve Hannover'a gidiyoruz. Konaklama HANNOVER.

 • 11. Gün
  BERLİN - DRESDEN - PRAG

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Almanya'nın başkenti ve en büyük şehri Berlin'e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Berlin’e varışın ardından Brandenburg Kapısı, Eski Utanç Duvarı(Berlin Duvarı), Katledilen Yahudiler Anıtı, Berlin TV Kulesi, Alexanderplatz Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Almanya’nın en güzel Barok şehri Dresden‘e hareket ediyoruz. II. Dünya Savaşında yerle bir olan ve küllerinden doğan Dresden şehir turu yapıyoruz. Theatreplatz, MartinLuter Anıtı, Brüls Terası, Zwinger Sarayı göreceğimiz yerlerden bazıları. Sonrasında Prag’a hareket ediyoruz. Konaklama PRAG.Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Almanya'nın başkenti ve en büyük şehri Berlin'e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Berlin’e varışın ardından Brandenburg Kapısı, Eski Utanç Duvarı(Berlin Duvarı), Katledilen Yahudiler Anıtı, Berlin TV Kulesi, Alexanderplatz Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Almanya’nın en güzel Barok şehri Dresden‘e hareket ediyoruz. II. Dünya Savaşında yerle bir olan ve küllerinden doğan Dresden şehir turu yapıyoruz. Theatreplatz, MartinLuter Anıtı, Brüls Terası, Zwinger Sarayı göreceğimiz yerlerden bazıları. Sonrasında Prag’a hareket ediyoruz. Konaklama PRAG.

 • 12. Gün
  PRAG

  Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde şehir turuna başlıyoruz. OldTown Meydanı, Prag Kalesi, Karl Köprüsü, Astronomik Saat Kulesi, St.Vitus Katedrali gezilecek yerlerden bazılarıdır. Serbest zamanın ardından önceki gece de kaldığımız otelimize gidiyoruz. Konaklama PRAG.

 • 13. Gün
  VİYANA - BRATİSLAVA - BUDAPEŞTE

  Bugün otobüsle Avrupa turumuzun en renkli, hareketli günlerden birini yaşayacağız. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Viyana’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Viyana Eski Şehir Merkezi, Aziz Stephan Katedrali, Hofburg Sarayı, Müzeler Meydanı göreceğiz. Sonrasında şehri bireysel keşfetmek ve Avusturya lezzetlerinin tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Viyana şinitzeli ve tatlı olarak da meşhur linzer tatlısı tavsiyemizdir. Gezinin ardından Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya hareket ediyoruz. Bratislava’ya varışın ardından rehberimiz eşliğinde şehir turu yapıyor ve ardından serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından Bratislava’dan ayrılıyor ve Budapeşte’ye gidiyoruz. Konaklama BUDAPEŞTE.

 • 14. Gün
  BUDAPEŞTE

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Budapeşte şehir turuna başlıyoruz. Rehber eşliğinde gezilecek yerler arasında Kahramanlar Meydanı, Gallert Tepesi, Elizabeth Köprüsü, Budin Kalesi, Palemento Binası ve Zincirli Köprü bulunmaktadır. Meşhur Tuna Nehri üzerinde yer alan Margaret adasındaki kafe ve restoranlarda yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Budapeşte'yi akşamları daha çok seveceksiniz. Işıkların adeta dans ettiği bu muhteşem şehrin hafızalarınızda güzel bir anı olarak yer edeceğinden emin olabilirsiniz. Önceki gece konakladığımız otelimize yerleşiyoruz. Konaklama BUDAPEŞTE.

 • 15. Gün
  BELGRAD – NİŞ

  Otelimizde kahvaltı aldıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Belgrad’a varışın ardından canlılığın ve hareketliliğin sembolü Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turu yapıyoruz. Sava Nehri’nin Tuna’ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmet’in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman’a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Knez Mihailova Caddesi gezilecek yerlerden bazılarıdır. Verilecek serbest zamanın ardından Niş’e hareket ediyoruz. Niş’e varışın ardından rehberimiz eşliğinde şehir turuna başlıyoruz. Niş Kalesi, Kostantin Anıtı ve Kral Milan Meydanı gezilecek yerlerden bazıları. Gezinin ardından son konaklayacağımız otelimize geliyoruz. Konaklama NİŞ.

 • 16. Gün
  SOFYA - İSTANBUL - İZMİR

  Kahvaltının ardından Sofya’ya hareket ediyoruz. Sofya’ya varışın ardından rehberimiz eşliğinde şehir turuna başlıyoruz. Aleksander Nevski Katedrali, Banyabaşı Cami gezilecek yerlerden bazıları. Sofya turumuzu tamamladıktan sonra İzmir'e doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor (İstanbul üzerinden) ve unutulmaz bir turu geride bırakarak bir sonraki BellimaTur turunda tekrar buluşmayı ümit ederek vedalaşıyoruz. (Dikkat: Turumuz sabaha karşı İzmir'e varabilir, planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Yeni Model Otobüsler ile Seyahat

TÜM ŞEHİR GİRİŞ ÜCRETLERİ, TURİST KONAKLAMA VERGİLERİ

TÜM OTOBAN CHECK-POİNT (ZTL) VE OTOPARK ÜCRETLERİ

1 Gece Gemide Konaklama (Kamaralar 4 Kişiliktir.)

13 Gece 3 ve 4* Otellerde Konaklama

Otellerdeki Kahvaltılar

Araç İçi Limitli Su İkramı

Seyahat Boyunca Profesyonel Türkçe Rehberlik

Yerel Rehberlik Hizmetleri

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen Vizesi ve Servis Hizmeti Ücreti 140 €(Geçerli vizesi olan veya Yeşil Pasaportu sahiplerine Vize gerekmemektedir.)

Yurtdışı Çıkış Harcı Bedeli. Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır.

Tüm Öğle ve  Akşam Yemekleri ile Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler

Her Türlü Otel Ekstraları

Müze ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri

Gemide Alınan Sabah Kahvaltısı

Gemide Kabin Konaklama Farkı (İsteğe Bağlı)

Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 15 € (65 Yaş üstü yolculardan 30 € alınır.)

Fiyat&Taksit Seçenekleri

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS veya Whatsapp ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.
2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir. Tura gelecek olan aracın katılımcıya önceden bilgilendirmesi yapılmaz.
5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 1 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. 
7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8-Ekstra turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşebilir. 20 kişi olmazsa gerçekleşmeyebilir.
9-Bellima Tur, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
10-Hangi oda da kalacağınızı BELLİMA TUR’un belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.
11-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Açılır yatak verilebilir.
12-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
13-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
14-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
15-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Karadeniz turlarında, yayla tesisleri kapasitesine göre 2 ayrı otel de kalınabilir. Yaylaya çıkarken otobüs çıkamayabileceğinden minibüsler ile çıkılabilir. Bu durumda eşyalarınız için ufak çanta bulundurulması tavsiye edilir. Yayla çıkış ücretleri size aittir, acentamızın hiç bir ticari bağlantısı yoktur.
16-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.
17-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.
18-Yaz Sezonu, Dini ve Milli Bayramlar gibi özel ve yoğun dönemler de konaklamalar belirlenen bölgenin çevre illerinde gerçekleşebilir.
19-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre Bellima tur web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
20-
Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

Yurtdışı Turlar:

1-Yurtdışı turlarına katılmak isteyen katılımcıların tur programında belirtilen ülkelere giriş şartlarına uygun pasaport veya vizeye sahip olması gerekmektedir.
2-Yurtduşı turlarında gideceğiniz ülkelerin para birimlerine göre para bulundurmanız gerekmektedir.
3-Yurtdışı turlarında kahvaltı kültürü Türkiye'deki gibi değildir. Oteller'de her ülkenin kültürüne göre kahvaltı alacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
4-Turlar da, sınır kapılarında bekleme süreleri uzayabilir. Bundan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
5-Batum'a kimlik ile geçişler de bebek, çocuk, yetişkin farketmeksizin, kimlik fotoğraflı olmak zorunludur.
6-Ekstra turlara katılım sayısı en az 20 kişidir. 20 Kişi oluşmazsa ekstra turlar gerçekleşmeyebilir.
7-Araçlarımız yeni model araçlar olup Teknobüs diye tabir edilen araçlardan değildir. Araçlarımız da tv ve wifi garanti edilmez.
8-Covid-19 sebebi ile turların başlangıcında veya ülkelere girişlerdeki sorun ve aksaklıklardan Bellimatur sorumlu tutulamaz.
9-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur yönetmeliğince hizmet sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

 

İptal Şartları

İptal ve değişiklik gibi özel durumlardan olumsuz etkilenmemek için İptal Güvence Paketi'ni yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. İptal Güvence Paketi yaptırmayan misaifler için aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliği 'ne bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.

3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz. 

Vize Bilgileri

Yorumlar