0232 220 01 02

LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)

 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)
 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)
 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)
 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)
 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)
 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)
 • LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar)

 

LİKYA TURU (Bayram

 
DALYAN TEKNE TURU - FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SAKLIKENT - AKYAKA- KAPUTAŞ PLAJI - ÜÇAĞIZ 

KAŞ – ÇALIŞ- KEKOVA TEKNE TURU -GÖKOVA-AZMAKBAŞI - FETHİYE ADALAR TEKNE TURU 

(4 Gün-3 Gece) 1249 TL'den itibaren
 

 22-25 Temmuz (Kurban Bayramı)

     ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Sabah saat 06:30 Girne Caddesi Bellima Tur Ofis Önü, 06:40 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 06:50KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 06:55 KARŞIYAKA Yunuslar, 07:00 KARŞIYAKA Anıt, 07:15 BORNOVA (Ege Acil Önü), 07:25 ALSANCAK Lozan Atatürk Lisesi Önü, 07:45 ÜÇYOL Pizza Piza Önü, 07:55 HATAY inönü caddesi susuzdede Parkı Durağı), 07:35 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)
Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İZMİR - DALYAN (TEKNE TURU) - CAUNOS KRAL MEZARLARI - İZTUZU PLAJI

Sabah saat  06:30 Girne Caddesi Bellima Tur Ofis Önü, 06:40 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 06:50KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 06:55 KARŞIYAKA Yunuslar, 07:00 KARŞIYAKA Anıt, 07:15 BORNOVA (Ege Acil Önü), 07:25 ALSANCAK Lozan Atatürk Lisesi Önü, 07:45 ÜÇYOL Pizza Piza Önü, 07:55 HATAY inönü caddesi susuzdede Parkı Durağı), 07:35 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz.Sabah kahvaltımızı alıp, (extra) AYDIN otobanından, ÇİNE baraj gölünü görerek DALYAN a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında, isteyen konuklarımızla DALYAN TEKNE TURU’na çıkıyoruz. TEKNE TURU’nda, Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta -Caretta Kaplumbağlarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını geziyor ve konuklarımız için yüzme molaları veriyoruz. Daha sonra otelimize  yerleşiyoruz.

 

2. Gün: KAŞ - KALKAN - KAPUTAJ PLAJI - KEKOVA - ÜÇAĞIZ - BATIK ŞEHİR - SAKLIKENT - GÖCEK

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltıdan sonra,KAŞ’a doğru hareket ediyoruz.Yol güzergahımız üstündeki KALKAN’ı panoramik seyrederek,KAPUTAŞ PLAJI’nın eşsiz manzarasını görebileceğimiz bir noktada, fotoğraf molası ve kısa bir mola  veriyoruz. Bu cennet bölgeden ayrılıyoruz,KAŞ’a ulaştığımızda,sokaklarında,çarşısında,sahilinde serbest zaman veriyoruz.Daha sonra bu cennet bölgeleri görüyoruz ve KEKOVA’da,Tekne Turu'na çıkmak üzere yolumuza devam ediyoruz.ÜÇAĞIZ’a ulaştığımızda,bizi bekleyen teknelere biniyor ve Batık Şehri görüyoruz.Öğle yemeğimizi Tekne’de alarak,yüzme molaları veriyoruz.Geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından,SAKLIKENT’e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kanyonların ve deli çağlayanın seyrine doyum olmayacak.Kanyon içinde suyun serinliğinde yürüyüşlerimizi tamamlayıp,tekrar bulunan otelimize geri dönüyoruz.

 

3. Gün: FETHİYE LİMAN - ADALAR TEKNE TURU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltının ardıdan,Fethiye Limanı’na doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz otel’de kalabilir otelin havuzundan ve otel çevresindeki plaj imkanlarından yararlanabilirler. Otelde kalmak istemeyen misafirlerimiz bizlerle beraber ADALAR TEKNE TURU’na katabilir. Bu tekne turumuzda öğle yemeği eşliğinde keyifli vakit geçirebilcegimiz ve koylarda zamanlamalar yüzme molalı vakit geçirebilirler. Tekne turumuzun sonunda otelimize doğru geçiyoruz ve akşam yemeği otelimizde…


4. Gün: ÖLÜDENİZ - BELCEKIZ PLAJI - KÖYCEĞİZ - AKYAKA - AZMAKBAŞI (TEKNE TURU) - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, valizlerimizi toplayıp otelimizden ayrılıyoruz ve dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’e geçiyoruz.Uzun kumsalı, turkuaz renginde denizi, stresten arındıran havasıyla,Ölüdeniz’ in en gözde tatil merkezi olan BELCEKIZ Plajı’nda yüzme molası veriyoruz.Serbest zaman sonrasında KÖYCEĞİZ’e doğru hareket ediyoruz. Mis gibi kokan narenciye bahçeleri, köy evleri, yeşilin gölgesindeki durgun gölü, gölün çevresindeki sazlıklar, mordan maviye doğru renk değiştiren dağları ile göz kamaştıran KÖYCEĞİZ’de yürüyüşlerimizi tamamlayarak, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya doğru yol alıyoruz. Akyaka’da vereceğimiz serbest zaman esnasında, isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresi’nin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Güzel bir bayram turunun ardından, uygun molalarla, İZMİR’e varıyor bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle...


Fiyata Dahil Hizmetler

 • Otel Konaklası  (3 Gece)
 • Akşam Yemeği  Yoğunluk Durumuna Göre Set Menü veya Açık Büfe
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Fiyatları

Oteller

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

LİKYA TURU 3 Gece Konaklamalı (Bayramlar) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Kampanyalardan Haberdar Olun

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Sitemizi kullanarak KVKK bilgilendirmemizi, çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmektesiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabul Ediyorum

GRUP REZERVASYON (14 kişi ve üzeri grup taleplerinizi iletebilirsiniz.)